organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Nelson Mackenzie pisze: 23 paź 2021, 19:07
to biorę obie, bo obie są przesuper! o Divinie mógł też słyszeć coś od matki, która tak jak ona chodzi do kościoła, a do tego przesadnie się modli, jest tam przynajmniej raz w tygodniu i na bank roznosi ploty, których nasłucha się od koleżanek z jednego klęcznika. i tak myślę, że jeśli ludzie jej unikają i mówią, że jest przeklęta, to właśnie czegoś takiego Nelson mógł się nasłuchać od pani Mackenzie, która próbowała go przed Norwood przestrzec, żeby jeszcze przypadkiem nie zaczął z nią rozmawiać i nie rzuciła na niego jakiegoś uroku! uwierzyć w nic nie uwierzył, ale jak ją spotkał w Shadow, to na pewno mógł zagadywać, żeby przy okazji sprawdzić czy naprawdę coś z nią jest nie tak :lol:
Pearl za to znać z Shadow nie może, bo zakładałam, że pracuje tam dosyć krótko, a do tego wcześniej jak się okazało stał za barem u Fitzgeraldów, więc ogólnie mocno się minęli, ale są z tego samego rocznika, a to jeszcze lepszy punkt zaczepienia, bo nie dość, że od małego mogli siedzieć w jednej ławce, z początku bo panie nauczycielki ich tak usadziły, do tego wcale za sobą nie przepadać i na plastyce podbierać sobie kolorowe kartki z bloku do wyklejanki albo chować przed sobą nożyczki, gdy coś trzeba było wycinać, to finalnie mogła wyjść z tego jakaś przyjaźń, a oni stali się nierozłączni aż do szkoły średniej, albo nawet do teraz <33
Jejku, dziękuję bardzo za miłe słowa <33 I oczywiście oba pomysły mi się podobają. Divinkę generalnie spotkać poza buszem, kościołem i cmentarzem, jest bardzo często, gdyż unika ludzi, ale no... jako, że ma zatargi ze złymi bandziorami z Shadow, to dwa razy już się tam pojawiła, głównie wbrew swojej woli, ale... teraz będzie musiała znów, więc wtedy mogliby się spotkać jak najbardziej <3 Ona jest mocno osobliwa, ale chyba dzięki temu gry z nią mają swój klimat przynajmniej tak sobie wmawiam :lol:
I z Pearl mi mocno pasuje i myślę, że mogli być nierozłączni, do czasu, jak jej starsza siostra nie została zamordowana, bo wtedy ona wkręciła się w złe towarzystwo, zaczęła tańczyć w Shadow i wpadła w nałóg narkotykowy, ale teraz jest już po odwyku i studiach, więc do przeszłości nie wraca, poza tym, że właśnie szuka zabójcy siostry, więc przez to Shadow odwiedza i mogłaby się zdziwić, jakby tam wpadła na Nelsona :3
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Widzę, że macie fajną relkę z Otisem, a i tak chciałam podrzucić autumn goldsworthy , więc przychodzę totalnie na doczepkę po coś fajnego. Pomimo całej miłości do brata, to jednak Autumn pewnie za młodu miała totalnie dość ich irytującego (dla niej) duetu, ale wiadomo, pewnie przyzwyczaiła się do Nelsona w takim stopniu, że do teraz raczej traktuje go jak członka rodziny - dalekiego kuzyna czy coś, aniżeli kogoś obcego.
Poza tym mam Jeddę i mam nadzieję, że ją może przygarniesz. Ewentualnie ezra brooks , bo brakuje mi dla niego męskiego towarzystwa coś.
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
barman — wszędzie gdzie się da
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
barmanuje w shadow, udając że wie jak zrobić większość drinków, żeby po godzinach ukraść kolejną butelkę wódki, gdy nikt nie patrzy
Divina Norwood pisze: 23 paź 2021, 21:33
Jejku, dziękuję bardzo za miłe słowa <33 I oczywiście oba pomysły mi się podobają. Divinkę generalnie spotkać poza buszem, kościołem i cmentarzem, jest bardzo często, gdyż unika ludzi, ale no... jako, że ma zatargi ze złymi bandziorami z Shadow, to dwa razy już się tam pojawiła, głównie wbrew swojej woli, ale... teraz będzie musiała znów, więc wtedy mogliby się spotkać jak najbardziej <3 Ona jest mocno osobliwa, ale chyba dzięki temu gry z nią mają swój klimat przynajmniej tak sobie wmawiam :lol:
I z Pearl mi mocno pasuje i myślę, że mogli być nierozłączni, do czasu, jak jej starsza siostra nie została zamordowana, bo wtedy ona wkręciła się w złe towarzystwo, zaczęła tańczyć w Shadow i wpadła w nałóg narkotykowy, ale teraz jest już po odwyku i studiach, więc do przeszłości nie wraca, poza tym, że właśnie szuka zabójcy siostry, więc przez to Shadow odwiedza i mogłaby się zdziwić, jakby tam wpadła na Nelsona :3
więc jeśli Nel zauważył, że zamiast wchodzić do środka z własnej woli i z uśmiechem na buzi, ona szła w towarzystwie dwóch wyjątkowo napakowanych i ubranych w czarne garnitury gości, po wszystkim tym bardziej mógł do niej zagadać, zapytać, zainteresować się, czy wszystko w porządku, czy chce się napić czegoś mocnego i opowiedzieć mu o tym, dlaczego mówią na nią w mieście, że jest przeklęta :lol:
a z Pearl faktycznie ich kontakt mógł się popsuć w tamtym czasie, ale może teraz stopniowo już go naprawiają, odkąd wyszła z odwyku, skończyła te studia i staje na proste nogi? i totalnie liczę na jakąś grę niedługo :exited:

Jedda Corrente pisze: 23 paź 2021, 22:03
Widzę, że macie fajną relkę z Otisem, a i tak chciałam podrzucić autumn goldsworthy , więc przychodzę totalnie na doczepkę po coś fajnego. Pomimo całej miłości do brata, to jednak Autumn pewnie za młodu miała totalnie dość ich irytującego (dla niej) duetu, ale wiadomo, pewnie przyzwyczaiła się do Nelsona w takim stopniu, że do teraz raczej traktuje go jak członka rodziny - dalekiego kuzyna czy coś, aniżeli kogoś obcego.
Poza tym mam Jeddę i mam nadzieję, że ją może przygarniesz. Ewentualnie ezra brooks , bo brakuje mi dla niego męskiego towarzystwa coś.
dobra, powtórzę się i wyjdzie z niego kochliwy chłopak, ale co powiesz na to, żeby Nelson miał kiedyś na Autumn super crusha przez lata? kochać się w starszej siostrze swojego kumpla jest tak cliché, że nie mogłabym tego nie zaproponować :lol: z czasem pewnie mu minęło, bo skończył szkołę, dostał dowód, poczuł się super dorosłym człowiekiem, więc musiał wybić sobie z głowy te szczenięce miłości, ale sentyment pozostał i do dzisiaj ją uwielbia, chociaż bardziej jak przyjaciółkę czy, jak wspomniałaś, jakąś rodzinę, aniżeli osobę, na widok której jego serduszko biło szybciej, gdy był małolatem. i tak zaślepiony tą miłością mógł nawet nie zauważać, że siostra Otisa ma już dość tej ich legendarnej dwójki!
Jeddę też chętnie przygarnę, bo zadawanie się z nią trochę brzmi jak kłopoty, a Nelson ciągle się w nie pakował (albo nadal pakuje?). no i surfing! za czasów pracy w surf shopie mógł wpadać do niej pogadać, żeby szybciej mijał jej czas, mogli się nawet kiedyś ze sobą próbować spotykać, aż w końcu im nie wyszło, a poza tym totalnie muszą razem wybierać się na plażę i czekać na jakieś super fale, a potem żartować między sobą, że w sumie to na pewno ich związek by się udał, gdyby takie wypady nazywali randkami, bo nawet zapachowe świeczki i wino z górnej półki w jakiejś fancy restauracji nie równają się z surfingiem :hihi:
powitalny kokos
-
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
witam kolejnego sąsiada <3
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
barman — wszędzie gdzie się da
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
barmanuje w shadow, udając że wie jak zrobić większość drinków, żeby po godzinach ukraść kolejną butelkę wódki, gdy nikt nie patrzy
Sky Burke pisze: 24 paź 2021, 11:07
witam kolejnego sąsiada <3
no cześć sąsiadko 8) nie wiem kto jako pierwszy był na dzielni, ale jeśli Sky wprowadzała się po Nelsonie, to totalnie widzę jak jako prezent powitalny daje jej jakiegoś kwiatka, który z tymi jej zdolnościami miesiąc później skończył już ususzony :tear:
powitalny kokos
-
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Nelson Mackenzie nie jej wina, że przy niej kwiatki padają trupem :( na pewno by rozpaczała, gdyby ładny prezent od jej sąsiada padł zaraz po miesiącu i znając ją, szukałaby takiego samego, żeby Nelson się nie połapał. :hahaha:
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Nelson Mackenzie Wszystko mi pasuje i w razie gry zawsze zapraszam na pw, to na pewno coś ustalimy <33
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
Nelson Mackenzie pisze: 23 paź 2021, 19:07
ale słuchaj, oni mogli nawet sami wszystkich wkręcać, że są tymi braćmi, ba, nawet bliźniakami, z tym że jeden z nich urodził się w sierpniu a drugi dopiero w październiku, bo już po tych kilku miesiącach w jednym brzuchu mieli siebie dość i musieli odpocząć chociaż przez chwilę! także biorę totalnie, zwłaszcza jeśli Nelson będzie mógł do dzisiaj podśmiewać się z Otisa i tego jego wygranego konkursu tanecznego country :lol:
Ej no, totalnie to biorę! Jak masz ochotę na gierkę, to wal jak w dym 8)
towarzyska meduza
-
barman — wszędzie gdzie się da
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
barmanuje w shadow, udając że wie jak zrobić większość drinków, żeby po godzinach ukraść kolejną butelkę wódki, gdy nikt nie patrzy
Sky Burke pisze: 24 paź 2021, 16:15
Nelson Mackenzie nie jej wina, że przy niej kwiatki padają trupem :( na pewno by rozpaczała, gdyby ładny prezent od jej sąsiada padł zaraz po miesiącu i znając ją, szukałaby takiego samego, żeby Nelson się nie połapał. :hahaha:
on nie połapałby się nawet, gdyby sam kupił róże, a Sky na ich miejsce postawiła jakiegoś kaktusa, więc :lol: ale niech próbuje, może zostanie jego ulubioną sąsiadką, do której będzie wpadać pożyczać cukier, nawet jeśli tak naprawdę do niczego mu się nie przyda :hihi:

Divina Norwood pisze: 25 paź 2021, 00:37
Nelson Mackenzie Wszystko mi pasuje i w razie gry zawsze zapraszam na pw, to na pewno coś ustalimy <33
odezwę się na pewno! :exited:

Otis Goldsworthy pisze: 25 paź 2021, 11:30
Ej no, totalnie to biorę! Jak masz ochotę na gierkę, to wal jak w dym 8)
mówisz, masz 8)
powitalny kokos
-
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Nelson Mackenzie pisze: 25 paź 2021, 12:42
Sky Burke pisze: 24 paź 2021, 16:15
Nelson Mackenzie nie jej wina, że przy niej kwiatki padają trupem :( na pewno by rozpaczała, gdyby ładny prezent od jej sąsiada padł zaraz po miesiącu i znając ją, szukałaby takiego samego, żeby Nelson się nie połapał. :hahaha:
on nie połapałby się nawet, gdyby sam kupił róże, a Sky na ich miejsce postawiła jakiegoś kaktusa, więc :lol: ale niech próbuje, może zostanie jego ulubioną sąsiadką, do której będzie wpadać pożyczać cukier, nawet jeśli tak naprawdę do niczego mu się nie przyda :hihi:

Tak, jestem totalnie na tak <3 a jak będziesz jeszcze moim specjalistą od zawiłości relacji damsko - męskich to nawet Ci obiadki będę robić <3 jak będziesz mieć ochotę na grę to zapraszam
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
barman — wszędzie gdzie się da
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
barmanuje w shadow, udając że wie jak zrobić większość drinków, żeby po godzinach ukraść kolejną butelkę wódki, gdy nikt nie patrzy
Sky Burke pisze: 25 paź 2021, 12:56
Tak, jestem totalnie na tak <3 a jak będziesz jeszcze moim specjalistą od zawiłości relacji damsko - męskich to nawet Ci obiadki będę robić <3 jak będziesz mieć ochotę na grę to zapraszam
dlaczego ja tu jeszcze nie odpisałam, jak tu taka piękna propozycja padła? :tear:
za te obiadki Nelson mógłby być specjalistą od wszystkiego, niezależnie czy to od relacji damsko-męskich, podlewania kwiatków zanim uschną, czy naprawiania kranu, o czym nie ma pojęcia, ale czego mógłby się nauczyć z jakiegoś tutorialu na yt, byleby tylko wprosić się na jedzenie do Sky :lol: na grę oczywiście będę wołać, gdy tylko zwolni mi się jakieś miejsce 8)
powitalny kokos
-
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Nelson Mackenzie pisze: 31 paź 2021, 11:29
Sky Burke pisze: 25 paź 2021, 12:56
Tak, jestem totalnie na tak <3 a jak będziesz jeszcze moim specjalistą od zawiłości relacji damsko - męskich to nawet Ci obiadki będę robić <3 jak będziesz mieć ochotę na grę to zapraszam
dlaczego ja tu jeszcze nie odpisałam, jak tu taka piękna propozycja padła? :tear:
za te obiadki Nelson mógłby być specjalistą od wszystkiego, niezależnie czy to od relacji damsko-męskich, podlewania kwiatków zanim uschną, czy naprawiania kranu, o czym nie ma pojęcia, ale czego mógłby się nauczyć z jakiegoś tutorialu na yt, byleby tylko wprosić się na jedzenie do Sky :lol: na grę oczywiście będę wołać, gdy tylko zwolni mi się jakieś miejsce 8)

Okey <3 udowodnimy światu, że przyjaźń damsko - męska bez podtekstów istnieje :lol: czekam zatem na grę <3
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
ODPOWIEDZ