28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Piętnastu chłopa na "Umrzyka Skrzyni", - Ho-o-aj-ho! W butelce rum! Pij za zdrowie, resztę czart uczyni. - Ho-o-aj-ho! W butelce rum!
Imię i nazwisko: Rain McLeod
Zadanie nr: 2
Dokumentacja: klik | odpowiedż
powitalny kokos
mamabear
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
właściciel sanktuarium dla dzikich zwierząt, zapalony surfer, instruktor skoków ze spadochronem, pilot wycieczkowej awionetki. nie usiedzi w miejscu i wszędzie go pełno
Imię i nazwisko: Beau B. Sheehy
Zadanie nr: 2
Dokumentacja: klik klip
Obrazek
I'm gonna lose my mind
Go bananas, be like banana man
Bana-nana-nana-na na-na
powitalny kokos
i.
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Imię i nazwisko: Tinsley Carmichael
Zadanie nr: 2
Dokumentacja: mój francisa
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
powitalny kokos
piczi
33 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
does such a thing as ‘the fatal flaw,’ that showy dark crack running down the middle of a life, exist outside literature? i used to think it didn’t. now i think it does. and i think that mine is this: a morbid longing for the picturesque at all costs.
Imię i nazwisko: Lorgan Ginsberg
Zadanie nr: 2
Dokumentacja: najpewniej się nie liczy, ale zgłaszam to, co mam - wykonane połowicznie? tutaj moje nieskładne rymy
powitalny kokos
lu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Imię i nazwisko: poppy weasley
Zadanie nr: 2
Dokumentacja: smsek - chyba się nie liczy, bo odpowiedzi nie było, ale no, smsek jest :P
sumienny żółwik
anu
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Imię i nazwisko: Yara Vanderberg
Zadanie nr: 2
Dokumentacja: tylko mój smsek, nie wiem czy Raine zdąży z odpowiedzią </3
ambitny krab
m.
17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
Imię i nazwisko: Damien Blanc
Zadanie nr: 2
Dokumentacja: CYK i CYK
przyjazna koala
mkj
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Imię i nazwisko: Poppy Weasley
Zadanie nr: 3
Dokumentacja: klik
sumienny żółwik
anu
19 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
lecz jak orfeusz poznałem życie po stronie śmierci, błękitnieją mi twoje na zawsze zamknięte oczy
Imię i nazwisko: elijah johnston
Zadanie nr: 3
Dokumentacja: klik
ambitny krab
żuczek
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
właściciel sanktuarium dla dzikich zwierząt, zapalony surfer, instruktor skoków ze spadochronem, pilot wycieczkowej awionetki. nie usiedzi w miejscu i wszędzie go pełno
Imię i nazwisko: Beau B. Sheehy
Zadanie nr: 3
Dokumentacja: klik
Obrazek
I'm gonna lose my mind
Go bananas, be like banana man
Bana-nana-nana-na na-na
powitalny kokos
i.
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Panda wyjechała z Australii, by robić karierę w Hollywood. Odnosiła sukcesy, występując w serialach i kasowych produkcjach u boku największych nazwisk w show biznesie. Pół roku temu urodziła córeczkę. Trzy miesiące temu trafiła na odwyk - uzależnienie od antydepresantów i leków przeciwbólowych. Wróciła tutaj tylko ze względu na to, że ojciec dziecka postanowił wywieźć małą ze Stanów.
Imię i nazwisko: Pandora Carleton
Zadanie nr: 3
Dokumentacja: klik
ambitny krab
missirons#6417
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
Imię i nazwisko: Sunny Harding
Zadanie nr: 3
Dokumentacja: klik
ambitny krab
sunny
ODPOWIEDZ