aktorka — obecnie bezrobotna
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka, która została trochę canellowana w środowisku za romans z żoną jednego ze znanych, australijskich reżyserów i wróciła do rodzinnego miasta nie wiedząc co dalej ze sobą zrobić.
Patrizia Tribbiani pisze: 19 mar 2024, 11:43
Ahahaha co za plot twist :lol: :lol: Widzisz leandro barrera jak musisz walczyć o swoją damę, bo tu całe kolejki na twoje miejsce się robią XDDDDDD
I z Lukiem tak, koniecznie niech mu na po ryju XD Nie to, że nie jest przyzwyczajony do o'brallaghanowskiej pięści na swojej buźce :lol: (jej ale się napociłam przy przepisywaniu nazwiska :lol: ) I z Teddy pasuje mi wszystko! <3 To jakbyś chciała grać, to wiesz gdzie mnie szukać co nie mira o'brallaghan :oops:
No i super <3 Jesteśmy umówione, ładnie nam zacznę grę <3
bronte ettenberg pisze: 19 mar 2024, 12:26
aha, a jak już spam poszedł, to jeszcze swoje dzieci podrzucam mira o'brallaghan!
leif oczywiście, który zapomniał z nią zerwać - tu wiemy co i jak, i podrzucę ci go niebawem do gry <3 oprócz tego instruktorka jogi też będzie w przyszłości lekko zazdrosna, jak się okaże, że lean ma ładną sąsiadkę ... ale zanim go w ogóle polubi, to wieki miną, bo jak na razie typ jest na czarnej liście :lol: a reed też może mieć na nią lekkiego crusha, bo 1. u reed takie rzeczy zdarzają się często 2. mira jest piękna 3. mogła oglądać z nią serial i teraz bardzo nieudolnie będzie próbowała z nią flirtować :hihihi:
Z Leifem wiemy, także czekam na grę :oops: Już nie bądźcie takimi zazdrośnikami! Jak ona jest instruktorką jogi, a Mira lubi jogę i chodzi na jogę to się prawdopodobnie będą w stanie też poznać pomijając pana sąsiada! Także można by zrobić tak, że one się poznały na jakiś zajęciach, a później, by wyszło, że Mira mieszka obok przystojnego pana sąsiada i wtedy pani instruktorka może być zazdrosna XDD
Z Reed też mi pasuje, można zrobić tak, że one się dopiero poznają gdzieś? I Reed może się denerwować rozmową z nią, a Mira będzie uważała, że to takie totalnie urocze i będzie się starać ją ośmielić do pogawędki <3
leandro barrera pisze: 19 mar 2024, 12:53
Lourdes serrano pisze: 19 mar 2024, 12:20
instruktorka też patrzy :roll:
i jakie ZADOWOLI?
leandro barrera
czyli nie zadowoli? pamiętaj, że jest jeszcze dziewczyna i sąsiadka :roll:
Sąsiadka jest tylko obserwatorem wydarzeń! Ona będzie patrzeć jak świat płonie :lol:
powitalny kokos
catlady#7921
joshua - luna - zoey - bruno - eric - benedict - owen - olgierd - cece - caitriona
ODPOWIEDZ