ordynatorka neonatologii — cairns hospital
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Although it's difficult today to see beyond the sorrow, May looking back in memory help comfort you tomorrow."
Birdie Silverstone
Urodzone w Lorne Bay, wychowywała się tutaj i chyba nie widzi siebie, nigdzie indziej niż tutaj. Pracuje jako Ordynator na oddziale Neonatologii. Kilka tygodni temu straciła swojego męża i rocznego synka w tragicznym wypadku samochodowym. Obecnie dochodzi do siebie fizycznie ale i psychicznie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

lekarz internista — Lorne Bay Medical Centre
36 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka, która prawie dwa lata temu zamieniła szpital na miejscową przychodnie. Na co dzień dba o zdrowie mieszkańców Lorne Bay. Jej życie skomplikowało się przez chorobę mamy i problemy z niepłodnością, którą udało jej się zażegnać. Od dziesięciu lat żona Sawyer'a, szczęśliwa i spełniona mężatka.
Hejka, Birdie Silverstone! :hi: Ze swojej wesołej gromadki mogę dać Ci Lily, która przez większą część swojej kariery pracowała w Cairns. W dodatku jej mąż jest neonatologiem, więc na pewno kręciła się na oddziale neonatologii. W przychodni pracuje od około 2 lat, więc jeżeli Bridie pracowała w szpitalu w tamtym czasie, to mogą znać się od dłuższe czasu! Poszłabym tu w relkę koleżeńską, ale jestem otwarta na propozycje <3
ordynatorka neonatologii — cairns hospital
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Although it's difficult today to see beyond the sorrow, May looking back in memory help comfort you tomorrow."
Lily Beardsley pisze: 08 mar 2024, 10:01
Hejka, Birdie Silverstone! :hi: Ze swojej wesołej gromadki mogę dać Ci Lily, która przez większą część swojej kariery pracowała w Cairns. W dodatku jej mąż jest neonatologiem, więc na pewno kręciła się na oddziale neonatologii. W przychodni pracuje od około 2 lat, więc jeżeli Bridie pracowała w szpitalu w tamtym czasie, to mogą znać się od dłuższe czasu! Poszłabym tu w relkę koleżeńską, ale jestem otwarta na propozycje <3



Hej Lily Beardsley! <3 Bardzo chętnie przygarnę, kogoś kogo poznała w szpitalu albo ogólnie jest związany z medycyną! Myślę, że od czasu do czasu na pewno gdzieś na siebie wpadały, mogły też znać się przez jej męża. Wtedy bardziej się dogadały i okazało się, że obie uwielbiają poplotkować. Birdie mogłaby się do niej zwrócić jakoś przed jej powrotem do pracy, bo jednak miała problem by w ogóle zmusić się do tego.


lekarz internista — Lorne Bay Medical Centre
36 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka, która prawie dwa lata temu zamieniła szpital na miejscową przychodnie. Na co dzień dba o zdrowie mieszkańców Lorne Bay. Jej życie skomplikowało się przez chorobę mamy i problemy z niepłodnością, którą udało jej się zażegnać. Od dziesięciu lat żona Sawyer'a, szczęśliwa i spełniona mężatka.
Birdie Silverstone, mi jak najbardziej pasuje! Aktualnie jestem trochę zakopana w postach, ale za jakiś czas bardzo chętnie coś zagram, żeby przenieść relke na fabułę. <3
ordynatorka neonatologii — cairns hospital
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Although it's difficult today to see beyond the sorrow, May looking back in memory help comfort you tomorrow."
Lily Beardsley Jasne, nie ma problemu. Nie chcę się dorzucać ze swoją grą :lol: Ogarniemy coś jak zrobi się jakieś miejsce <3
Właściciel & CEO — RDC Finances Cairns
31 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Po wypadku samochodowym udaje, że stracił pamięć, ponieważ w jego sali pewnego dnia pojawiła się dziewczyna, która udaje, że jest jego narzeczoną. chce sprawdzić o co jej chodzi, więc kontynuuje ten teatrzyk.
Hejka!
Nie mogę się tu nie zjawić z Sawyer Fitzgerald! Jest neonatologiem na oddziale, a jednocześnie zastepca dyrektora szpitala. To dość specyficzna postac, ale może jednak nasza dwójka się lubi? ^^ i dodatkowo mogę dać Rea K. Chamberlein na najlepszą przyjaciółkę, bo są w tym samym wieku I obie pochodzą z Lorne :hihi: Birdie Silverstone
ordynatorka neonatologii — cairns hospital
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Although it's difficult today to see beyond the sorrow, May looking back in memory help comfort you tomorrow."
Ryder U. Hayes pisze: 08 mar 2024, 10:19
Hejka!
Nie mogę się tu nie zjawić z Sawyer Fitzgerald! Jest neonatologiem na oddziale, a jednocześnie zastepca dyrektora szpitala. To dość specyficzna postac, ale może jednak nasza dwójka się lubi? ^^ i dodatkowo mogę dać Rea K. Chamberlein na najlepszą przyjaciółkę, bo są w tym samym wieku I obie pochodzą z Lorne :hihi: Birdie Silverstone


Heeej! <3 Myślę że Birdie mimo wszystko zobaczyłaby coś "dobrego" w Sawyer Fitzgerald i jakoś się lubią. Na swój sposób. Oczywiście, nie zawsze musza się zgadzać bo przecież to jednak dość silne osobowości (wbrew pozorom, Birdie nie da sobą rządzić w pracy, a jak się tylko pozbiera to znowu pokaże na co ją stać). Jeśli chodzi o Rea K. Chamberlein to ja bardzo chętnie przytulę najlepszą przyjaciółkę dla niej! Musi mieć kogoś z kim będzie mogła skonsumować całe pudełko lodów :lol:


torakochirurg — cairns hospital
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Kilka miesięcy temu wzięła rozwód, ale nie wróciła do Melbourne, bo wiąże ją kontrakt, który podpisała ze szpitalem w Cairns. Dlatego ugrzęzła. I zaczęła robić kolejną specjalizację, by zabić czas. Lub siebie.
Cześć, Birdie Silverstone <3
Przychodzę z Noel, która długo (pięć lat) pracowała jako chirurg w szpitalu w Cairns, jednak pod koniec roku zrezygnowała z posady, bo miała wyprowadzić się do Melbourne. Jednak zaszła w ciążę, co ponownie sprowadziło ją do Lorne Bay. Teraz będzie próbowała odzyskać posadę w Cairns, ale ważniejsze jest to, że będzie potrzebowała dobrych lekarzy, do prowadzenia ciąży. Noel jest perfekcjonistką, a przez to, że sama jest lekarzem, będzie chciała zrobić wszystkie możliwe badania, by jak najwięcej dowiedzieć się o nienarodzonym dziecku. Jeśli dziewczyny się kolegowały, mogłaby zwrócić się o pomoc właśnie do Birdie.
ordynatorka neonatologii — cairns hospital
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Although it's difficult today to see beyond the sorrow, May looking back in memory help comfort you tomorrow."
Noel B. Rowland pisze: 08 mar 2024, 10:27
Cześć, Birdie Silverstone <3
Przychodzę z Noel, która długo (pięć lat) pracowała jako chirurg w szpitalu w Cairns, jednak pod koniec roku zrezygnowała z posady, bo miała wyprowadzić się do Melbourne. Jednak zaszła w ciążę, co ponownie sprowadziło ją do Lorne Bay. Teraz będzie próbowała odzyskać posadę w Cairns, ale ważniejsze jest to, że będzie potrzebowała dobrych lekarzy, do prowadzenia ciąży. Noel jest perfekcjonistką, a przez to, że sama jest lekarzem, będzie chciała zrobić wszystkie możliwe badania, by jak najwięcej dowiedzieć się o nienarodzonym dziecku. Jeśli dziewczyny się kolegowały, mogłaby zwrócić się o pomoc właśnie do Birdie.


Hej <3 Noel B. Rowland Zdecydowanie widzę tutaj Birdie zajmującą się jej wszystkimi badaniami i próbująca przeprowadzić koleżankę przez ten okres tak by nie musiała się o nic martwić. Widzę tutaj jej opiekę o tyle wyjątkowa, że po utracie synka na pewno trochę jest bardziej "przewrażliwiona na tym punkcie" i chce zrobić tak by nie było żadnych komplikacji ani też problemów.

Tak jakby ukrywa się przed światem — sprzedając w antykwariacie
31 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Birdie Silverstone pisze: 08 mar 2024, 10:23
Ryder U. Hayes pisze: 08 mar 2024, 10:19
Hejka!
Nie mogę się tu nie zjawić z Sawyer Fitzgerald! Jest neonatologiem na oddziale, a jednocześnie zastepca dyrektora szpitala. To dość specyficzna postac, ale może jednak nasza dwójka się lubi? ^^ i dodatkowo mogę dać Rea K. Chamberlein na najlepszą przyjaciółkę, bo są w tym samym wieku I obie pochodzą z Lorne :hihi: Birdie Silverstone


Heeej! <3 Myślę że Birdie mimo wszystko zobaczyłaby coś "dobrego" w Sawyer Fitzgerald i jakoś się lubią. Na swój sposób. Oczywiście, nie zawsze musza się zgadzać bo przecież to jednak dość silne osobowości (wbrew pozorom, Birdie nie da sobą rządzić w pracy, a jak się tylko pozbiera to znowu pokaże na co ją stać). Jeśli chodzi o Rea K. Chamberlein to ja bardzo chętnie przytulę najlepszą przyjaciółkę dla niej! Musi mieć kogoś z kim będzie mogła skonsumować całe pudełko lodów :lol:


Rea ma córkę India Norris ^^ też na miejscu i też lubi lody :/
ordynatorka neonatologii — cairns hospital
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Although it's difficult today to see beyond the sorrow, May looking back in memory help comfort you tomorrow."
India Norris na pewno będzie okazja, żeby lody zjeść razem ^^
Tak jakby ukrywa się przed światem — sprzedając w antykwariacie
31 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Birdie Silverstone pisze: 08 mar 2024, 10:50
India Norris na pewno będzie okazja, żeby lody zjeść razem ^^
I ponarzekać na Ręę jeśli kiedykolwiek będzie konieczność, nie żeby była!
ODPOWIEDZ