prawnik — Atwood Llp
34 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Prawnik i zawzięta karierowiczka, która na co dzień pracuje w jednej z najlepszych kancelarii w Cairns. Chociaż lata temu poślubiła pracę, niedawno została żoną Layo, ale to trochę bardziej skomplikowane.

Nie pamiętała wszystkiego, co wydarzyło się minionej nocy. Nie miała pojęcia, jak bardzo się przed nim ośmieszyła. Mogła jedynie domyślać się, że powiedziała albo zrobiła coś głupiego, albo jedno i drugie. Dlaczego? Ponieważ miała to w zwyczaju, kiedy była pod wpływem. Po alkoholu robiła wiele dziwnych rzeczy, podobno była wtedy bardzo zabawna. Este nie podzielała tego zdania, ponieważ doskonale pamiętała kilka epickich momentów, o których sama zdecydowanie wolałaby zapomnieć. Chciałaby wyrzucić te wspomnienia z pamięci, ale nie było to możliwe. Wielokrotnie, kiedy budziła się rano, miała ochotę spalić się ze wstydu. Tym razem jednak niczego nie pamiętała. Nie wiedziała, czy to dobrze, czy może wręcz przeciwnie.

Jego słowa sprawiły, że w jej oczach pojawiła się panika. Przetarła swoją zmęczoną twarz obiema rękami i ciężko westchnęła. — O nieee, znowu to samo — odparła wyraźnie zrezygnowana i wydała z siebie charakterystyczny jęk. Zastanawiała się, co wczoraj odwaliła i czy powinno być jej wstyd. Nie chciała ośmieszyć się przed mężczyzną, na którym je zależało. Opinia Layonella z pewnością miała dla niej duże znaczenie. — Co głupiego zrobiłam albo powiedziałam? — zapytała wprost. Nie była pewna, czy była gotowa na odpowiedź. Była szansa, że jeszcze sobie przypomni. Chociaż może lepiej nie?

Kiedy po chwili podsunął jej kawę pod nos, odetchnęła głęboko, rozkoszując się zapachem świeżo zmielonych ziaren. Trochę się rozbudziła, ale najpierw wypiła szklankę wody. Była odwodniona. — Chyba powinnam coś zjeść, ale trochę mi niedobrze. Mamy jogurt? Jogurt i owoce to bezpieczna opcja — stwierdziła i przetarła oczy. Nie wyglądała teraz najbardziej reprezentatywnie. Dobrze, że przed zejściem na dół trochę się ogarnęła. Wolałaby, żeby Layo nie oglądał jej w takim stanie, ale cóż, dziś nie była w stanie za wiele ze sobą zrobić.
prawnik, CEO Neelsen Group Cairns — Neelsen Group Cairns
36 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Prawnik z Sydney, który większość swojego dzieciństwa i tak spędził w Lorne Bay, ponieważ ma tutaj rodzinę. Zakłada kancelarię w Cairns i niedawno został mężem Este, aby ją chronić.
Podobno alkohol pomaga w powiedzeniu prawdy drugiej osobie. Jest nawet takie powiedzenie: pijany powie myśli trzeźwego i Layonell się z tym w pełni zgadza, ponieważ gdyby Este nie wypiła poprzedniego dnia sporej dawki alkoholu to pewnie nie powiedziałaby mu tego wszystkiego, a przede wszystkim nie pocałowałaby go. Zastanawiał się co ma z tym wszystkim zrobić i jak na razie nie wymyślił niczego sensownego. Pewnie będzie rzucał jakieś dziwne aluzje, ale nie do tego co się wydarzyło, a bardziej do tego co mu powiedziała. Jednak trochę zmąciło mu to w głowie i naprawdę zastanawiał się nad tym co ma zrobić. Czy jest szansa, że Este przypomni sobie to co mu mówiła, czy jednak nie? Co wtedy będzie, jeśli kobieta faktycznie przypomni sobie to co zrobiła i mówiła, a koniec końców to on wyjdzie na okropnego człowieka? Eh no człowiek totalnie w impasie jest.
Zaśmiał się lekko kręcąc głową.
-Powiedziałaś mi, że mam piękne oczy i w ogóle cały jestem piękny, dzisiaj mogę ci za to podziękować, chociaż wczoraj też to zrobiłem - uśmiechnął sie głupkowato, bo naprawdę nie mógł się powstrzymać o tego typu docinek. Ostatnio takie żarty się go trzymały. Takim pierwszym z brzegu przykładem jest jego młodszy brat, a w zasadzie to jak Layonell podsycał jego „chęć” do zgłębiania poradników o ojcostwie.
- Spróbuj może owsiankę z owocami. Jest dość pożywana, więc może poprawi ci samopoczucie - odparł patrząc uważnie na Este. Sam zastanawiał się w zasadzie co ma zjeść i jak na razie nie przyszło mu nic ciekawego do głowy, więc raczył się kawą. Jedno wiedział na pewno – nie zacznie dnia bez śniadania, powinien je zjeść równo z kawą czy nawet przed, ale nie zawsze udaje się zachować zdrowe nawyki, prawda? Nie może być, aż taki idealny.

este chamberlein
prawnik — Atwood Llp
34 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Prawnik i zawzięta karierowiczka, która na co dzień pracuje w jednej z najlepszych kancelarii w Cairns. Chociaż lata temu poślubiła pracę, niedawno została żoną Layo, ale to trochę bardziej skomplikowane.

Cóż, Este z pewnośćią nie chciała, aby jej mąż poznał jej prawdziwe myśli. Były pewne rzeczy, które na ten moment wolała zachować dla siebie. Miała w głowie okropny mętlik. Layonell nie był jej obojętny. Podkochiwała się w nim przez połowę swojego życia, ale cała ta sprawa z ustawionym ślubem nie dawała jej spokoju. Dlaczego on i jej ojciec się do tego posunęli? Este usiłowała rozwikłać tą zagadkę, ale nie miała żadnych dobrych tropów. Początkowo naciskała na swojego ojca, ale ten milczał jak grub, podkreślając tylko, że małżeństwo z Neelsenem będzie dla niej najlepszą możlwią opcją. Este nigdy nie zgodziłaby się na aranżowane małżeństwo. Była silną i niezależną kobietą. Uważała, że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w XXI wieku, lecz jej ojciec miał na nią haka. Nie mogła mu odmówić. Czy życie u boku Layo było złe? Absolutnie nie. Este naprawdę go lubiła. Uważała, że był dobrym facetem i traktował ją właściwie. Po prostu pewne rzeczy były dla niej niejasne i nie do końca wiedziała, jakie były jego prawdziwe intencje. Co miał z tego, że był jej mężem?

Słysząc jego kolejne słowa, prawie opluła się wodą. Zakaszlała, nie wierząc w to, co powiedziała. Czy to był jedynie początek? O mamo! Miała ochotę zapaść się pod ziemię, ale musiała zrobić dobrą minę do złej gry. — Widzę, że byłam bardzo szczodra i zaspałam Cię morzem komplementów, cóż. Mogło być gorzej, mogłam Cię zwyzywać — rzuciła żartobliwie. W tej sytuacji humor był jej mechanizmem obronnym. — Jogurt i owoce wystarczą — stwierdziła z delikatnym uśmiechem. Nie miała ochoty na płatki owsiane. — Mam nadzieję, że nie sprawiłam Ci innych kłopotów. Rea nalała mi jakiegoś cholerstwa i kompletnie mnie ścięło — przyznała i delikatnie zmarszczyła brwi. Takie rzeczy nie zdarzały jej się często.[/b]

ODPOWIEDZ