Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
angus brattleby akurat Olive przymierza się do adopcji psa, więc może akurat z Angusem ogarnęłaby formalności? Pewnie się zakręci i będzie miała problem z wypełnieniem umowy adopcyjnej :lol:
wystrzałowy jednorożec
Miło
ortopeda — cairns hospital
39 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
angus brattleby obiecałam, że Emma rzuci hajsem na schronisko, no więc jestem xD No i chciałam żeby sobie pieska zaadaptowała, także jak masz wolny slot na grę to możemy rozegrać dwa w jednym, że przychodzi sobie i mówi, że chce zaadoptować psiaka i się wywiąże między nimi dyskusja i ona wtedy zaproponuje, że go poratuje jakąś sumą?
były bokser, właściciel schroniska dla zwierząt — lorne bay animal shelter
40 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Były bokser i rozwodnik, który wrócił do Lorne i zaczął od nowa jako pracownik schroniska. Obecnie przejął je po właścicielu, który uciekł z tonącego statku i stara się uratować zwierzaki, pomimo braku środków i wsparcia.
Olive Halsworth pisze: 07 lut 2024, 17:43
angus brattleby akurat Olive przymierza się do adopcji psa, więc może akurat z Angusem ogarnęłaby formalności? Pewnie się zakręci i będzie miała problem z wypełnieniem umowy adopcyjnej :lol:
super, na pewno jej pomoże i będzie liczył na to, że dziewczyna da mu super dach nad głową :pleading: na pewno służy też pomocą po adopcyjną, choć behawioralnie dopiero się uczy poznawać zwierzęta :lol:

Emma Winfield pisze: 08 lut 2024, 18:56
angus brattleby obiecałam, że Emma rzuci hajsem na schronisko, no więc jestem xD No i chciałam żeby sobie pieska zaadaptowała, także jak masz wolny slot na grę to możemy rozegrać dwa w jednym, że przychodzi sobie i mówi, że chce zaadoptować psiaka i się wywiąże między nimi dyskusja i ona wtedy zaproponuje, że go poratuje jakąś sumą?
tak, to brzmi super! myślę jednak, że to ten etap kiedy dopiero wszystko zacznie się sypać, dlatego jeśli chce zaadoptować psiaka to jak najbardziej ale mógł faktycznie napomknąć o sytuacji w jakiej obecnie znajduje się schronisko, bo cała odpowiedzialność spadła na niego, a miejsce tonie w długach :tear: może nawet zaproponuje jakiś socjalizacyjny spacer z czworonogami? w końcu emma jest atrakcyjną blondynka, a on wie, że powinien się odgruzować po swym rozwodzie D:
OPIEKUNKA KUOK — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
32 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia - przykładna opiekunka kuok w sanktuarium dla dzikich zwierząt. Po godzinach - ekoaktywistka ratująca morskie zwierzęta, która ukrywa przed światem fakt, że wzięła pieniądze za fikcyjny ślub z Bjornem, żeby ten zdobył australijskie obywatelstwo.
Sam jesteś wrzód, do tego stary i zgrzybiały :/ :grzybki: angus brattleby <3
ortopeda — cairns hospital
39 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
angus brattleby jestem za spacerkiem jak najbardziej :hihihi:
wykładowca, psychoterapeutka — uczelani oraz własny gabinet
40 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
a podrzucę może Josie, jako nie znowu taka biedna wdowa może rzucić mu groszem na ratunek schroniska, może nawet jakiegoś psiaka kiedyś weźmie ze sobą? plus chyba mogli chodzić razem do szkoły, więc zawsze mogło ich najść na jakieś nostalgiczne wspomnienia z czasów gdy byli piękni i młodzi
były bokser, właściciel schroniska dla zwierząt — lorne bay animal shelter
40 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Były bokser i rozwodnik, który wrócił do Lorne i zaczął od nowa jako pracownik schroniska. Obecnie przejął je po właścicielu, który uciekł z tonącego statku i stara się uratować zwierzaki, pomimo braku środków i wsparcia.
josephine whitley pisze: 14 lut 2024, 16:37
a podrzucę może Josie, jako nie znowu taka biedna wdowa może rzucić mu groszem na ratunek schroniska, może nawet jakiegoś psiaka kiedyś weźmie ze sobą? plus chyba mogli chodzić razem do szkoły, więc zawsze mogło ich najść na jakieś nostalgiczne wspomnienia z czasów gdy byli piękni i młodzi
brzmi super! może gdy przelała swój datek na schronisko, dostrzegł gdzieś jej imię i nazwisko, które skojarzył z dawnych lat? mógł nawet odnaleźć ją w social mediach i podziękować, oferując jakąś kawę i zapoznanie z czworonożnymi podopiecznymi :lol:
wykładowca, psychoterapeutka — uczelani oraz własny gabinet
40 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
angus brattleby pisze: 16 lut 2024, 07:49
josephine whitley pisze: 14 lut 2024, 16:37
a podrzucę może Josie, jako nie znowu taka biedna wdowa może rzucić mu groszem na ratunek schroniska, może nawet jakiegoś psiaka kiedyś weźmie ze sobą? plus chyba mogli chodzić razem do szkoły, więc zawsze mogło ich najść na jakieś nostalgiczne wspomnienia z czasów gdy byli piękni i młodzi
brzmi super! może gdy przelała swój datek na schronisko, dostrzegł gdzieś jej imię i nazwisko, które skojarzył z dawnych lat? mógł nawet odnaleźć ją w social mediach i podziękować, oferując jakąś kawę i zapoznanie z czworonożnymi podopiecznymi :lol:
deal! w takim razie chętnie cię kiedyś na wątek porwę <3
ODPOWIEDZ
cron