Remontuje i buduje + Latarnik — Latarnia morska
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Ronan Ashford
Urodził się i wychował w Cairns. Po szkole zaczął pracować w firmie budowlano-remontowej swojego ojca, z czasem ją przejął. Pracował więc na terenie całego Queensland odkąd skończył szkołę. Ostatnie 4 lata spędził w Melbourne, gdzie poznał Philly, z którą się związał i z którą obecnie jest zaręczony. Do okolic wrócił w celu odzyskania narzeczonej i sprowadzenia jej do domu.
Caitriona jakaś tam
kuzynka

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Opiekunka koni i weterynarz — Stadnina w Carnelian Land
32 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Po śmierci brata wyjechała z miasteczka i zaczęła układać swoje życie na nowo w Melbourne. Poznała świetnego faceta, który wsunął jej pierścionek na palec i została współwłaścicielką kliniki weterynaryjnej, jednak przedślubne przygotowania sprawiły, że zaczęła mieć wątpliwości i zdecydowała się na mały urlop w rodzinnym Lorne, w którym pozostało jej odwiedzić już wyłącznie cmentarz.
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
A dzień dobry! <3 my wiemy? ronan ashford
Ale mam pomysł na początki relacji :lol: Odezwę się!
agent federalny — Australian Federal Police
33 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Po śmierci rodziców wyjechał bez słowa z Lorne Bay i zaciągnął się do wojska, a po zakończonej misji wstąpił w szeregi federalnych. Odkąd wrócił do rodzinnego miasta układa sobie życie z Caitrioną. Pracoholik, który od niedawna ma nową partnerkę, Annie, z którą skaczą sobie do gardeł. Mrukliwy, gburowaty i sarkastyczny typ, który na klatce schodowej nie powie ci "dzień dobry".
ronan ashford jestem facetem twojej kuzynki jakiejś tam :lol: I bym chyba uderzała w pozytyw :hm: Chociaz zależy jakie macie relacje z Cat i czy w ogóle przedstawiła Ronanowi chłopaka :lol:
Remontuje i buduje + Latarnik — Latarnia morska
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
philomena salberg </3 zapraszam do łamania serca :tear:

autumn goldsworthy Witam <3 Wiemy, wiem <3 Zapraszam, moje DC jest zawsze dla Ciebie otwarte :oops:

Kieran Montgomery Zdecydowanie uderzajmy w pozytyw!! Ronan jest jedynakiem, więc zakładam, że jest blisko ze swoją kuzynką jakąś tam, w ramach utrzymywania relacji rodzinnych. No i teraz jak wrócił do Lorne, to Cat jakaś tam ofiarowała mu nawet pokój u siebie w domu, bo nie wiedział czy jego narzeczona będzie chciała go zaprosić do siebie czy będzie wolała, żeby ktoś nowy grzał jej łoże :tear: (żartuje, Ronan nic nie wie o grzaniu łoża!).
Co jakiś czas Ronan wpadał w rodzinne strony (głównie do Cairns), ale myślę, że Cat jakąś tam też odwiedzał. Także wszystko zależy od tego jak długo Kieran i Cat jakaś tam są razem, bo tego nie wiem.
ODPOWIEDZ