menagerka gwiazd i nie tylko — swój dom
28 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wyjaśniła sobie wszystko ze swoim mężem i na nowo zaczynają układać sobie wspólne życie, zamieszkali razem i okazało się, że niedługo zostaną rodzicami bliźniaków.
Athena Adams - Neelsen
miejscowa dziewczyna, która dużo podróżuje po świecie, jest miła i kochana, ale mąż złamał jej serce.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Instruktorka tenisa — FRESHWATER TENNIS CLUB
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Nowoczesna hipiska, ucząca dzieci bogaczy gry w tenisa, lubiąca podróże swoim campervanem i sączenie szampana, gdy nikt nie widzi.
Athena Adams - Neelsen my Ninę i Molly mamy już obgadane, ale chcemy coś więcej? :hm:
żałobniczka / instruktorka boksu — The Last Goodbye / LB Gym
24 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
you are too nostalgic, you want memory to secure you, console you
Athena Adams - Neelsen hejka! Czy to moja nowa psiapsia? :oops:
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Hejka Athena Adams - Neelsen, nie mogłabym ci nie podrzucić Luke Winfield, bo tak się złożyło nam w relkach i grze z Molly, że Luke jako nastolatek miał potężnego crusha na najmłodszą z sióstr Adams :lol: Był wtedy dość kochliwym gnomem, więc szybko mu przeszło :oops: Ale bardzo dobrze wspomina swoje wspinaczki na rynnie do okna wybranki i bankowo ładnie się do niej uśmiecha na ulicy :hihi:
menagerka gwiazd i nie tylko — swój dom
28 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wyjaśniła sobie wszystko ze swoim mężem i na nowo zaczynają układać sobie wspólne życie, zamieszkali razem i okazało się, że niedługo zostaną rodzicami bliźniaków.
Stasia Hayworth właśnie tak patrze i może jeszcze Wrena byśmy sobie dobrały? ^^ mogli razem współpracować, albo on mógł być dobrym kolegom przyjaciela Atheny (którego tutaj nie ma, of kors) i tak sie znają już kilka dobrych lat?

morgan adler HEJKA PSIAPSI <33 <33 tak to ja, w końcu wróciłam do miasta :oops:

Harper Callaway omg! jaka cudowna relka <3 kocham takie rzeczy <3 Athena pewnie sobie nadal z niego żartuje, ale tak słodko i nie złośliwie, kiedy ze sobą rozmawiają <3
Instruktorka tenisa — FRESHWATER TENNIS CLUB
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Nowoczesna hipiska, ucząca dzieci bogaczy gry w tenisa, lubiąca podróże swoim campervanem i sączenie szampana, gdy nikt nie widzi.
Harper Callaway pisze: 01 lis 2023, 18:08
Hejka Athena Adams - Neelsen, nie mogłabym ci nie podrzucić Luke Winfield, bo tak się złożyło nam w relkach i grze z Molly, że Luke jako nastolatek miał potężnego crusha na najmłodszą z sióstr Adams :lol: Był wtedy dość kochliwym gnomem, więc szybko mu przeszło :oops: Ale bardzo dobrze wspomina swoje wspinaczki na rynnie do okna wybranki i bankowo ładnie się do niej uśmiecha na ulicy :hihi:
tak było, Molly potwierdza i wciąż podśmiechowujkuje się :lol:

A Wrena jak najbardziej mogę wziąć, akurat parę lat temu pojawił się w tych okolicach, więc posiadanie kumpla z tamtych czasow mi pasuje. A jak Athena będzie się rozwodzić, to Wren pogoni typa w samych majtach!

Athena Adams - Neelsen
menagerka gwiazd i nie tylko — swój dom
28 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wyjaśniła sobie wszystko ze swoim mężem i na nowo zaczynają układać sobie wspólne życie, zamieszkali razem i okazało się, że niedługo zostaną rodzicami bliźniaków.
Stasia Hayworth pisze: 01 lis 2023, 18:18
Harper Callaway pisze: 01 lis 2023, 18:08
Hejka Athena Adams - Neelsen, nie mogłabym ci nie podrzucić Luke Winfield, bo tak się złożyło nam w relkach i grze z Molly, że Luke jako nastolatek miał potężnego crusha na najmłodszą z sióstr Adams :lol: Był wtedy dość kochliwym gnomem, więc szybko mu przeszło :oops: Ale bardzo dobrze wspomina swoje wspinaczki na rynnie do okna wybranki i bankowo ładnie się do niej uśmiecha na ulicy :hihi:
tak było, Molly potwierdza i wciąż podśmiechowujkuje się :lol:

A Wrena jak najbardziej mogę wziąć, akurat parę lat temu pojawił się w tych okolicach, więc posiadanie kumpla z tamtych czasow mi pasuje. A jak Athena będzie się rozwodzić, to Wren pogoni typa w samych majtach!

Athena Adams - Neelsen
Athenka sie będzie sie rozwodzić, bo tam zaszło małe nieporozumienia, ale może troche postraszyć małżonka :haha:
architekt — Queensland's Arch-Development
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Spełniona zawodowo pani architekt i kocia mama. Kilka miesięcy temu uciekła sprzed ołtarza i wróciła do swojego ex. Obecnie układa sobie życie u boku Colina i stara się rozgryźć, jak zostać dobrym rodzicem, bo spodziewa się pierwszego dziecka.
Athena Adams - Neelsen, przyszłam się przywitać <33
żałobniczka / instruktorka boksu — The Last Goodbye / LB Gym
24 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
you are too nostalgic, you want memory to secure you, console you
Athena Adams - Neelsen pisze: 01 lis 2023, 18:13
morgan adler HEJKA PSIAPSI <33 <33 tak to ja, w końcu wróciłam do miasta :oops:

Athena Adams - Neelsen
Ja już Ci produkuję PW z opisem relacji i dodatkowym pomysłem :oops:
menagerka gwiazd i nie tylko — swój dom
28 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wyjaśniła sobie wszystko ze swoim mężem i na nowo zaczynają układać sobie wspólne życie, zamieszkali razem i okazało się, że niedługo zostaną rodzicami bliźniaków.
Arielle Adams cześć siostrzyczko <33

morgan adler Dobrze <33
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Athena Adams - Neelsen pisze: 01 lis 2023, 18:13
Harper Callaway omg! jaka cudowna relka <3 kocham takie rzeczy <3 Athena pewnie sobie nadal z niego żartuje, ale tak słodko i nie złośliwie, kiedy ze sobą rozmawiają <3
Haha to idealnie <3
producent — shepherd records
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel wytwórni, który nigdy nie miał szczęścia w miłości i nic nie zapowiada się na to, aby mogło się to zmienić w najbliższej przyszłości.
chcesz kogoś z moich? <3

Athena Adams - Neelsen
ODPOWIEDZ