architekt | właściciel — The Last Goodbye
52 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Envouté par des idées folles, soudain, mes envies s'envolent
Le désir devient ma prison, à en perdre la raison
Craven Lovecraft
Właściciel zakładu pogrzebowego, który przekazywany jest członkom jego rodziny z pokolenia na pokolenie. Wolna dusza, bogaty hedonista bez granic moralności, prawdopodobnie uzależniony od kontaktów seksualnych starszy dżentelmen.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

żałobniczka / instruktorka boksu — The Last Goodbye / LB Gym
24 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
you are too nostalgic, you want memory to secure you, console you
Craven Lovecraft siemka :) wpadam, bo moja Morgan od niedawna pracuje w zakładzie pogrzebowym, więc jakieś relacje z właścicielem wypadałoby mieć :oops:
architekt | właściciel — The Last Goodbye
52 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Envouté par des idées folles, soudain, mes envies s'envolent
Le désir devient ma prison, à en perdre la raison
morgan adler pisze: 30 paź 2023, 19:30
Craven Lovecraft siemka :) wpadam, bo moja Morgan od niedawna pracuje w zakładzie pogrzebowym, więc jakieś relacje z właścicielem wypadałoby mieć :oops:

morgan adler Mam nadzieję, że pozytywne relacje, w końcu muszą razem pracować w bardzo nietypowym miejscu. Nie chcielibyśmy, aby któreś z nich skończyło jako klient :hihi:
żałobniczka / instruktorka boksu — The Last Goodbye / LB Gym
24 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
you are too nostalgic, you want memory to secure you, console you
Craven Lovecraft
Oczywiście, że pozytywne! :D jeszcze teraz Morgan nie będzie miała ochoty zostać klientką, ale pewnie chciałaby mieć jakieś zniżki na trumny. Pewnie sobie już nawet jakąś ładną wybrała :lol: Poza tym ona ma ambicje, teraz może jest żałobniczką, ale niedługo chciałaby nosić trumny, albo robić makijaże nieboszczykom, albo chociaż prowadzić karawan puszczając "Welcome to the Black Parade" My Chemical Romance :oops:
architekt | właściciel — The Last Goodbye
52 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Envouté par des idées folles, soudain, mes envies s'envolent
Le désir devient ma prison, à en perdre la raison
morgan adler Oh, jak Craven uwielbia takie ambitne duszyczki! Na pewno doceni jej pracę i kto wie, może w przyszłości Morgan dostanie upragniony awans <3 i chętnie coś zagram w zakładzie, jeśli będziesz mieć czas
żałobniczka / instruktorka boksu — The Last Goodbye / LB Gym
24 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
you are too nostalgic, you want memory to secure you, console you
Fantastycznie <3 Oczywiście, że mam czas, więc nawet pozwolę sobie zacząć :oops: Craven Lovecraft
tanatokosmetolog — The Last Goodbye
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
jedna z tych miłych dziewcząt, ale...
pracuje w zakładzie pogrzebowym, wie coś o śmierci przyjaciółki, gustuje w starszych mężczyznach i na domiar złego jeszcze prowadzi wojnę przeciwko krasnalom ogrodowym
Craven Lovecraft wygląda na to, że jestem twoją niepokorną pracowniczką :lol:
barmanka — moonlight bar
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Half love, half regret. Dressing up for Polaroids and cigarettes. Socialize, romanticize the life.
Dzień dobry!
Callie szykuje się na drugą stronę (rak nie odpuszcza), zagrałabym odwiedziny w domu pogrzebowym, podczas których Calls próbuje załatwić wszystko na okoliczność kopnięcia w kalendarz :lol:

Craven Lovecraft
sex on the beach
-
ODPOWIEDZ