Kleryk — Saint Mary's Church
20 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
„Jeśli życie jest moją klątwą, to przeżycie go jest lekarstwem.”
Shane Zeimer
„Wszystko co przeżyłem. Chcę żeby nie poszło na marne.”
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Elijah Cooper pisze: 04 lip 2023, 12:53
[...]nadal uważał to za bardzo zabawne, bo kto przychodził do Shadow z książką? Rozumiał jeszcze bary czy puby, gdzie nie raz ktoś siadał z dobrym drinkiem i książką. Ten szemrany klub nocny był jednak ostatnim miejscem, gdzie posądziłby kogokolwiek o taki pomysł. A jednak. — Opowiedziałem jej jak raz spałem z księdzem i uwierz mi, żałuj, że nie widziałaś jej miny. No, ale w końcu mi się jej zrobiło trochę szkoda i dałem jej spokój. - wzruszył ramionami, sprawnie omijając tę część historii, gdzie oboje położyli się na scenie i rozprawiali o wybaczeniu. Nie to, że się tego wstydził, ale wiedział, że Julię by to zwyczajnie nie interesowało.
Co to za zbieg okoliczności, że Elijah zdarzyło się spać raz z księdzem i się kleryk pojawił w Lorne :lol: Shane Zeimer
death by overthinking
mvximov.
Kleryk — Saint Mary's Church
20 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
„Jeśli życie jest moją klątwą, to przeżycie go jest lekarstwem.”
Elijah Cooper pisze: 27 paź 2023, 19:14
Elijah Cooper pisze: 04 lip 2023, 12:53
[...]nadal uważał to za bardzo zabawne, bo kto przychodził do Shadow z książką? Rozumiał jeszcze bary czy puby, gdzie nie raz ktoś siadał z dobrym drinkiem i książką. Ten szemrany klub nocny był jednak ostatnim miejscem, gdzie posądziłby kogokolwiek o taki pomysł. A jednak. — Opowiedziałem jej jak raz spałem z księdzem i uwierz mi, żałuj, że nie widziałaś jej miny. No, ale w końcu mi się jej zrobiło trochę szkoda i dałem jej spokój. - wzruszył ramionami, sprawnie omijając tę część historii, gdzie oboje położyli się na scenie i rozprawiali o wybaczeniu. Nie to, że się tego wstydził, ale wiedział, że Julię by to zwyczajnie nie interesowało.
Co to za zbieg okoliczności, że Elijah zdarzyło się spać raz z księdzem i się kleryk pojawił w Lorne :lol: Shane Zeimer

Zupełny przypadek, albo zrządzenie losu. Shane aktualnie poszukuje osoby, z którą nawiązałby potajemny romans lub po prostu się zaprzyjaźnił. Ponadto można sprawdzić, czy Shane nie zna przypadkiem księdza, o którym wspomina Elijah. Na pewno oboje mogliby nawiązać ciekawą relację. Zapraszam na pw do ustalenia szczegółów.
Elijah Cooper
ODPOWIEDZ