opiekunka koali — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda weterynarz, która opiekuje się koalami. Niedawno została narzeczoną Jacoba i dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Jej życiu cudownie się układa.
Feraye Beardsley
studentka weterynarii, która dorabia sobie jako opiekunka koali. Miła i pogodna o pozytywnym nastawieniu do życia i ludzi.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Pomaga ojcu prowadzić winiarnie — Passing Clouds Winery
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Podjęła decyzje o wyjeździe i powrocie na studia, jednak przez chorobę matki wraca do miasta i u boku ojca prowadzi rodzinną winiarnie, która zepsuła jej całe dzieciństwo. Próbuje szczęścia z Hardenem ale boi się rozczarowania.
feraye beardsley oddaj mi bluzkę, smarkulo :pejcz:
baletmistrz, łyżwiarz — emocjonalny parias
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Byłem niegdyś szczęśliwy, choć tylko we śnie. Ale byłem szczęśliwy.
hejka hej <3 alty jest wolontariuszem w sanktuarium, więc na pewno kojarzy się z feraye chociaż z widzenia, ale możemy pójść też w większy pozytyw :llama: iiii kiedyś-kiedyś wybrać się na jakąś (udekorowaną małą dramą, wiadomo) fabułę związaną z sanktuarium, żeby poruszyć bardziej zawodowe klimaty postaci, bo nie samymi szipami człowiek żyje, prawda :lol:
ambitny krab
lunatyk
opiekunka koali — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda weterynarz, która opiekuje się koalami. Niedawno została narzeczoną Jacoba i dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Jej życiu cudownie się układa.
donalda beardsley jaką twoją :/ moja jest, ty ją sobie przywłaszczyłaś.

alty baillirgian bardzo chętnie pójdę w większy pozytyw! mogą często razem współpracować i dzięki temu mają taką nić porozumienia, bardzo chętnie zagram coś związanego z pracą, bo jak mówisz - nie samymi shipami człowiek żyje :lol:
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Cześć!
Pomożesz mi wybrać świąteczny prezent dla Donnie? ;>

feraye beardsley
opiekunka koali — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda weterynarz, która opiekuje się koalami. Niedawno została narzeczoną Jacoba i dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Jej życiu cudownie się układa.
Harden E. Caulfield jeśli przyniesiesz łapówkę w postaci czegoś dobrego do jedzenia to myślę, że się dogadamy ^^
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Harden jest właścicielem baru, więc pewnie prędzej przyniesie coś do p i c i a :hihihi:
Ale tak ogólnie to możesz go lubić. Harden jest w porządku, nawet nie planuje skrzywdzić Donaldy, mimo że ona wciąż mu nie do końca ufa.
feraye beardsley
opiekunka koali — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda weterynarz, która opiekuje się koalami. Niedawno została narzeczoną Jacoba i dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Jej życiu cudownie się układa.
Harden E. Caulfield pisze: 07 paź 2023, 09:58
Harden jest właścicielem baru, więc pewnie prędzej przyniesie coś do p i c i a :hihihi:
Ale tak ogólnie to możesz go lubić. Harden jest w porządku, nawet nie planuje skrzywdzić Donaldy, mimo że ona wciąż mu nie do końca ufa.
feraye beardsley
O proszę to jeszcze lepiej się składa. :hihi: może będzie mieć wspólny fornt i Fera będzie chciała pomóc siostrze się przekonać do Harden? ^^
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Hejka feraye beardsley, podrzucam Ci Harperkę na super koleżankę, Harps też jest wolontariuszką w Sanktuarium - dziewczyny mogły się tam poznać i złapać wspólne flow, bo i różnica wieku między nimi niewielka :hihi:
opiekunka koali — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda weterynarz, która opiekuje się koalami. Niedawno została narzeczoną Jacoba i dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Jej życiu cudownie się układa.
Harper Callaway pisze: 07 paź 2023, 13:20
Hejka feraye beardsley, podrzucam Ci Harperkę na super koleżankę, Harps też jest wolontariuszką w Sanktuarium - dziewczyny mogły się tam poznać i złapać wspólne flow, bo i różnica wieku między nimi niewielka :hihi:
Bardzo chętnie! Mogą nawet znać się ze szkoły, albo podstawówki, bo obie są z miastecka <3
baletmistrz, łyżwiarz — emocjonalny parias
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Byłem niegdyś szczęśliwy, choć tylko we śnie. Ale byłem szczęśliwy.
feraye beardsley pisze: 06 paź 2023, 13:49
alty baillirgian bardzo chętnie pójdę w większy pozytyw! mogą często razem współpracować i dzięki temu mają taką nić porozumienia, bardzo chętnie zagram coś związanego z pracą, bo jak mówisz - nie samymi shipami człowiek żyje :lol:

super, jestem za <3 niedługo przyjdę w takim razie pytać o grę :fox:
ambitny krab
lunatyk
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
feraye beardsley pisze: 07 paź 2023, 13:43
Harper Callaway pisze: 07 paź 2023, 13:20
Hejka feraye beardsley, podrzucam Ci Harperkę na super koleżankę, Harps też jest wolontariuszką w Sanktuarium - dziewczyny mogły się tam poznać i złapać wspólne flow, bo i różnica wieku między nimi niewielka :hihi:
Bardzo chętnie! Mogą nawet znać się ze szkoły, albo podstawówki, bo obie są z miastecka <3
O super! W takim razie, jeśli znają się już od dłuższego czasu to Feraye mogła zainspirować Harperkę do wolontariatu w Sanktuarium :hm: No i jeśli miałabyś ochotę zagrać, to dawaj znać <3
ODPOWIEDZ