spiker — lorne bay radio
30 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
At the curtain's call It's the last of all when the lights fade out all the sinners crawl.
no może zmienią okolice tingare i na plażę, zobaczymy co da się zrobić Olive Halsworth , bo widzę że warunki stawiasz od początku :lol: ;>
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
A nie mówiłam ani razu, że będzie łatwo i prosto :lol: Stan Ryan
wystrzałowy jednorożec
Miło
lorne bay — lorne bay
28 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
We don't make sense enough to give this time, but if you'll be mine we'll keep it optional.
Stan Ryan nie widziałam co prawda Stana w spisie miejsc pracy, aaaale jeśli pracuje w radiu, to może znać się z Romy, która jest tam spikerką i pojawia się kilka w tygodniu, aby poprowadzić swoją audycję. Jest to raczej osoba bardzo otwarta i bardzo intensywna, więc nie wiem, czy Stan ją polubi, czy wręcz przeciwnie - uzna ją za przytłaczającą i nieco przesadzoną? :hm:
spiker — lorne bay radio
30 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
At the curtain's call It's the last of all when the lights fade out all the sinners crawl.
romeine h. simmons wybacz mi zignorowanie Twojego wpisu, ale grudzień to nie był dla mnie dobry czas, kwiecień ma podobną końcówkę, próbuję więc się poprawić :lol: Tak więc jeżeli wciąż intresuje Cię znajomość z miejsca pracy, to chętnie się w to zaangażuję! Nie wiem co prawda, jak Stanley reagowałby na intensywną osobę, ale może z racji na to, że pewnie Romy pojawia się w niestandardowych godzinach, nieregularnych, to do tej pory znali się jedynie z korytarza/z widzenia? I mogłybyśmy sobie zafundować rozrywkę, w której znajdą się wspólnie np. w części socjalnej i nadarzy się okazja do sprawdzenia co Ryan na tę intensywność Simmons ;)
pośrednik turystyczny — Helloworld Travel
30 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
DŻENTELMEN. Miłośnik podróży z plecakiem, który sprzedaje ludziom wycieczki i marzy o tym, że kiedyś Stasia zostanie matką jego dzieci
Stan Ryan ja ci tu dam Majka na super ziomka, ok to ok. Po pierwsze obydwoje mieszkają w Sapphire no a przede wszystkim obydwoje są z Sydney, więc nawet mogli się ziomkować już za dzieciaka małego!
spiker — lorne bay radio
30 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
At the curtain's call It's the last of all when the lights fade out all the sinners crawl.
Mike Harrison oj widzę tu nawet potencjał na małą dramę, bo w końcu tak się chciał odciąć Stanley od starego życia, a tu wpadnie na Mike'a :lol: który może pytać o niewygodne kwestie z przeszłości :lol: co sądzisz?
pośrednik turystyczny — Helloworld Travel
30 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
DŻENTELMEN. Miłośnik podróży z plecakiem, który sprzedaje ludziom wycieczki i marzy o tym, że kiedyś Stasia zostanie matką jego dzieci
Stan Ryan dobrze, poproszę dramkę! Ale potem niech się zakumplują znowu przy piwku, ok to ok :haha:
ODPOWIEDZ
cron