chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
wysłano do @oznacz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/LrLkhXs.jpeg][/telimg1]
[tel5]Margo
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/LrLkhXs.jpeg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
mistyczny poszukiwacz
Lorde
Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Bella
Ciekawy koncept. Możemy go dokładniej obgadać, jak już przyjedziesz.
Sama wiesz, jakie czasami są sny. Jeden irracjonalny koszmar jeszcze o niczym nie świadczy :lol:
Spróbuję coś z tego skombinować. Ale jeśli nie wyjdzie, masz mi o tym wprost powiedzieć, żebym nie popełniała za drugim razem tych samych błędów!
wysłano do Margo Bertinelli

Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Bella
Rodzice będą za pół godziny, mogłabyś sprawdzić czy na pewno spakowałam Oliverowi dodatkowe buty na zmianę? :lol:
Pojadę jeszcze zatankować samochód, kupić coś po drodze, wszystko masz?
wysłano do Margo Bertinelli

Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Bella
Mówiłam im, że jedziemy razem i kazałam im nie wypytywać Cię o szczegóły. Obiecałam, że powiem im po powrocie, więc... na pewno będą wtedy dociekliwi, a ja zdążę się przygotować na ich pytania
Na pewno chcesz brać latarkę? Aż tak mi nie wierzysz, że obejdziemy się bez niej? :lol: Nie wiozę Cię nigdzie, gdzie panoszą się pająki i węże. Reszty zdradzić nie mogę, bo popsuję Ci niespodziankę
wysłano do Margo Bertinelli

Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Bella
To nie byłby taki zły pomysł... :lol:
Tam, gdzie jedziemy na pewno mają ich mniej. A przynajmniej powinni ich mieć mniej, tak mi się wydaje
Jaki rozmiar tych baterii? Poszukaj w szarym pudle w garażu, coś powinnaś znaleźć, a jak nie, to dokupię je na stacji. Może powiedz mi co to za rzecz, to skojarzę jaki typ baterii potrzebujesz :D
wysłano do Margo Bertinelli

anestezjolog — cairns hospital
35 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
kubańsko-kolumbijska wdowa po żołnierzu, mieszkająca w lorne bay od roku, zawodowo szprycująca pacjentów hydroksyzyną
Shannon
Zamierzam zrobić carbonarę, ale nie chcę jej zepsuć, więc mam parę pytań:
1. Czy muszę używać pecorinco czy wystarczy parmezan? Tych serów jest za dużo.
2. Mogę dodać do tego srirachę?
wysłano do Margo Bertinelli
ODPOWIEDZ