chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Margo
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
wysłano do @oznacz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/LrLkhXs.jpeg][/telimg1]
[tel5]Margo
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/LrLkhXs.jpeg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
mistyczny poszukiwacz
Lorde
Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Bev
Gdybyś teraz zrezygnowała z dyżuru w święta, dyrektor zacząłby się Tobie nieco baczniej przyglądać a do tego lepiej nie dopuścić, przynajmniej z dwóch powodów
Po prostu... może spróbujemy się zgrać po Twoich kolejnych zmianach?
wysłano do Margo Bertinelli
Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Bev
To oczywiste, że nie będziemy sabotować Twojej wizy i dobrej reputacji, spokojnie
Musisz tylko dać mi wcześniej znać. Przez te wszystkie pożary w lasach, mamy dwa razy więcej roboty. Jeśli będziesz chciała odpocząć po pracy, zawsze mogę zostawić Olivera u bratowej
wysłano do Margo Bertinelli
Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Bev
Rozumiem, wiem i poczekam na Ciebie, nigdzie się przecież nie wybieram. Bo... zamierzasz jeszcze trochę popracować w Australii, prawda? :pwease:
Mam go uprzedzić, żeby był grzeczny, bo czeka na niego prezent? Nawet nie wiem, kiedy zleciał ten czas, jeszcze trochę i zacznie samodzielnie chodzić
wysłano do Margo Bertinelli
Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Bev
W oczach wieku lekarzy z Cairns jesteś jednym z ich najlepszych chirurgów urazowych; nie ma mowy, żeby pozbyli się Ciebie zbyt szybko
Mam tylko nadzieję, że nie przyjdzie mu do głowy pomysł wspinania się na meble, kiedy akurat nie będzie mnie w pobliżu. W razie gdybyś potrzebowała ze mną pogadać: po kolejnej operacji, albo przed, jestem pod telefonem
wysłano do Margo Bertinelli
Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Bev
Cóż, na urazówce nie macie łatwych zadań. Postaraj się tylko regularnie jeść, ok? I odpoczywać, odpoczynek też jest ważny
Wiem. Ja za Tobą też
Jak już będę po wizycie w areszcie, w Brisbane, dam Ci znać.
wysłano do Margo Bertinelli
anestezjolog — cairns hospital
35 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
kubańsko-kolumbijska wdowa po żołnierzu, mieszkająca w lorne bay od roku, zawodowo szprycująca pacjentów hydroksyzyną
Shannon
Zgłupiałam. Kompletnie zdurniałam od tego alkoholu i od Twoich dzikich określeń wieczorowych. Nie pamiętam, jak dotarłam do domu, ale ktoś mnie niósł. Jakaś kobieta. DO ŁÓŻKA. Nikogo nie ma w domu, ale coś musiało się stać.
Umieram przy kroplówce. Możesz mi pomóc w wymyślaniu tekstu na nagrobek :faint:
wysłano do Margo Bertinelli
anestezjolog — cairns hospital
35 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
kubańsko-kolumbijska wdowa po żołnierzu, mieszkająca w lorne bay od roku, zawodowo szprycująca pacjentów hydroksyzyną
Shannon
Dios mio, jesteś czasami zbyt dosłowna :/
To nie tak. Pomogła mi wrócić do domu, przewiozła na miejsce samochodem i trzymała włosy, kiedy wymiotowałam. To uwłaczające. I... Wydaje mi się, że mogłam ją... no wiesz. Zasugerować jej coś.
wysłano do Margo Bertinelli
anestezjolog — cairns hospital
35 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
kubańsko-kolumbijska wdowa po żołnierzu, mieszkająca w lorne bay od roku, zawodowo szprycująca pacjentów hydroksyzyną
Shannon
Nawet jakbym nie wspominała, nie omieszkałabyś się pochwalić... kilka razy co najmniej :lol:
Mogłam sugerować COŚ na tyle efektywnie, że skorzystała i... matko, mam nadzieję, że nic jej nie zrobiłam w trakcie. Nie powinno się tego robić po pijaku. Nie i kropka. Jestem skończona w tym miasteczku.
Ale co jeśli to ja zrobiłam jej coś złego i dlatego wyszła? Nie mam do niej numeru, nic.
wysłano do Margo Bertinelli
anestezjolog — cairns hospital
35 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
kubańsko-kolumbijska wdowa po żołnierzu, mieszkająca w lorne bay od roku, zawodowo szprycująca pacjentów hydroksyzyną
Shannon
MOŻE? Mówiłam wtedy straszne głupoty, chyba wyznałam jej spontanicznie miłość, a później... nic nie pamiętam. Czarna dziura. Nigdy w życiu nie byłam w podobnej sytuacji, czy to dziwne, że panikuję?
Leżałam w swoim pokoju, w rozkopanej pościeli, a obok miałam butelkę z wodą i batona. Może uznała, że nie potrafi gotować i nie mogła mi zrobić śniadania do łóżka? :lol: Żartuję, wcale tak nie pomyślałam. To głupie. Ja jestem głupia.
wysłano do Margo Bertinelli
anestezjolog — cairns hospital
35 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
kubańsko-kolumbijska wdowa po żołnierzu, mieszkająca w lorne bay od roku, zawodowo szprycująca pacjentów hydroksyzyną
Shannon
To nie tak miało wyjść! Ok, może i myślałam nad stopniowym powrotem do randkowania, ale nie w ten sposób. To nie w moim stylu
Zanim ją znajdę, zdążę się zapaść pod ziemię :lol: Póki co, muszę poczekać, aż cała kroplówka zejdzie i jakimś cudem przefiltruje jednocześnie moje nieprzyzwoite błędy. Odezwę się, do usłyszenia :zzz:
wysłano do Margo Bertinelli
Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Bella
Nie był szczególnie straszny, bardziej... smutny? Miałaś wracać do Włoch, bo odblokowano Ci możliwość pracy w zawodzie i takie tam :lol: Nic strasznego
Nie mam żadnych planów, a nawet jakbym miała, to Tobie nigdy nie odmówię. Opowiesz mi przy śniadaniu o łamliwych kościach emerytów?
wysłano do Margo Bertinelli
Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Bella
Tak po prostu. Chyba wcześniej się kłóciłyśmy, ale trafiłam na środek akcji, więc nie wiedziałam co się tam dokładnie działo, musiałam być naprawdę zmęczona, gdy kładłam się spać :lol:
Napisz mi jeszcze, na co konkretnie masz ochotę, może coś wykombinuję
wysłano do Margo Bertinelli
ODPOWIEDZ