chirurg ogólny — cairns hospital
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
cześć, jak się masz?
oby nie jak ja...
ostatnio nie łapie fal,
ostatnio nie ta sama twarz
keith wallace
Co prawda, całkiem niedawno wrócił do Lorne Bay - tak chyba pół roku temu, kto by to liczył - ale na pewno miałeś/-aś szansę go spotkać wcześniej! Wychowywał się oraz uczył aż do około drugiego roku studiów w miasteczku, po czym wyjechał do Anglii z ukochaną (bardziej przez nią, a nie że to był jego pomysł, ale wiecie - miłość rządzi się swoimi prawami, więc zakochany kundel bez namysłu się zgodził, wierząc że to na zawsze i na wieczność!) tam kontynuując naukę, otrzymując później propozycję zawodowego rozwijania się aż w Nowym Jorku, gdzie już ów baba (tak, wtedy była dla niego BABĄ!) z nim się nie wybrała... będąc taki sam, jak palec albo coś tam...
Skąd się znamy? Do wyboru, do koloru! Może być miasteczko, może być Anglia, może być NY, jeśli Twoje ramy czasowe przebywania w danej lokalizacji pasują do tych u Keith'a!
Może razem chodzili do szkoły czy na studia? A może to Ty pomogłeś/-aś w prowadzeniu po nowej uczelni w Anglii? Albo spotkaliśmy się w Nowym Jorku, gdy akurat był na doszkalaniu się u znakomitych specjalistów, by być jak najlepszym chirurgiem? Kto wie, może i zahaczyliśmy o jakiś romans, bo biedaczek sądził, że zapomni o swojej byłej narzeczonej, która nie zdecydowała się z nim wybrać do Stanów?
Na pewno coś wspólnymi siłami wymyślimy! Śmiało, wpadajcie, Keith nie gryzie! (chociaż wiem, że niektóre kobiety chciałyby przez niego zostać ugryzione... no tylko spójrzcie na tą piękną buźkę... *.*)
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

christmas time
patsy#7401
PLEASE HAVE MERCY ON ME
aktorka — eclipse pictures
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Moon has punished itself for every wish it wasn't able to fulfill; lovers have burdened it with their secrets for far too long. It's filled with goodbyes and remorse; it's covered in self inflicted wounds of restless despair.
Ofc masz pam burnett, bo nie mogło się bez tego obyć :hihi:



Oraz gdybys chciała to zaproponowalabym taka swietna damsko-męska przyjaźń,na Florina bo ona tez mieszka w Nowym Jorku :hihi:
ambitny krab
-
chirurg ogólny — cairns hospital
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
cześć, jak się masz?
oby nie jak ja...
ostatnio nie łapie fal,
ostatnio nie ta sama twarz
Florina Birdwhistle Pam niestety nie do ukrycia 😂🙈❤️
A Florina to chyba będzie brana w ciemno, z pewnością miał kogoś w NY, komu się że wszystkiego zwierzał!
christmas time
patsy#7401
PLEASE HAVE MERCY ON ME
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejka keith wallace! <3
Jak pracuje w szpitalu, to mogę dać moją Mari, ona co prawda na kardiochirurgii, ale jest dość częstym gościem tego miejsca, chociaż z całego serca go nienawidzi :lol: Ona sama nie jest z Lorne Bay i jest aktualnie narzeczoną wicedyrektora szpitala, więc może coś z tego wyjdzie :hihihi:
Chętnie oddam też na coś Laurissę, bo jest najstarsza z moich pań, niestety nie randkuje i w Australii jest od niedawna, więc nie wiem co zaproponować, żeby Ci pasowało,ale może na coś się przyda!
ODPOWIEDZ