instruktor jazdy konnej — a nocą fotograf
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
I started a joke which started the whole world crying, but I didn't see that the joke was on me.
Jonesy Evans
Typowy "wieśniak", który stroni od zgiełku miasta, instruktor jazdy konnej. Jak się ładnie uśmiechniesz - cyknie Ci foty. Szukam przede wszystkim przyjaciół :hahaha:
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Jon
oficer portu — lorne bay
27 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej, przychodzę z moją całą ferajną! Masz dogadane z kimś, gdzie pracujesz? Jeśli nie, rodzina Ainsley Atwood ma tutaj swoją stadninę, więc może u nich? Sama Atwood zawodowo trenuje eventing, jest turboszychą w tym, ale ogólnie to naprawdę fajna dziewczyna, która ma poukładane w głowie! I razem z Ains jest niepisany komplet relek z innymi, ale o tym dopiero jeśli się zdecydujesz :lol:
instruktor jazdy konnej — a nocą fotograf
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
I started a joke which started the whole world crying, but I didn't see that the joke was on me.
Dylan Burnett pisze: 02 paź 2022, 02:09
Hej, przychodzę z moją całą ferajną! Masz dogadane z kimś, gdzie pracujesz? Jeśli nie, rodzina Ainsley Atwood ma tutaj swoją stadninę, więc może u nich? Sama Atwood zawodowo trenuje eventing, jest turboszychą w tym, ale ogólnie to naprawdę fajna dziewczyna, która ma poukładane w głowie! I razem z Ains jest niepisany komplet relek z innymi, ale o tym dopiero jeśli się zdecydujesz :lol:
Ja nawet nie wiedziałem, że jest inna stadnina, więc w KP użyłem tej, która jest w spisie - czyli tą Huntingtonów. I teraz nie wiem, co zrobić, pomocy :omg:

Dylan Burnett Ainsley Atwood
powitalny kokos
Jon
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
A to ja się muszę przyznać bez bicia, że pisząc Ainsley kartę, nawet nie sprawdziłam, że obecna na forum stadnina już jest przez kogoś zajęta i ją bezimiennie "adoptowałam" :lol: Więc teraz to jedno subforum "w razie w" gra za dwie, i tą Huntingtonów, i tą Atwoodów - no jednak nie będzie się tam chyba działo tyle, bym się musiała specjalnie domagać jakoś swojej własnej :lol: Więc teraz wybór należy już tylko do Ciebie Jonesy Evans :>
instruktor jazdy konnej — a nocą fotograf
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
I started a joke which started the whole world crying, but I didn't see that the joke was on me.
Ainsley Atwood to uznajmy, że pracuje na obu :lol: co się będzie chłop ograniczać xDDD
powitalny kokos
Jon
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Jonesy Evans pisze: 02 paź 2022, 18:49
Ainsley Atwood to uznajmy, że pracuje na obu :lol: co się będzie chłop ograniczać xDDD
No pewnie, inflacja zapieprza, pieniądze są bardzo potrzebne! :lol: A poza tym coś sobie ustalamy? Wyczytałam w karcie, że Jonesy pracuje już stadninach ( :lol: ) od swojej pełnoletności, więc już dwanaście lat! Sądzę zatem, że siłą rzeczy musiał moją Ainsley poznać. Pytanie tylko, czy np. pracują ze sobą kiedy tylko ona jest na miejscu, lubią się, itp. czy raczej ona gdzieś tam jest na któóóóóreś dopiero orbicie, raczej jako wyłącznie szefowa? I jedynie jakiś taki mały small talk? :hihi:

Jonesy Evans
instruktor jazdy konnej — a nocą fotograf
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
I started a joke which started the whole world crying, but I didn't see that the joke was on me.
Ainsley Atwood pisze: 02 paź 2022, 18:59
Jonesy Evans pisze: 02 paź 2022, 18:49
Ainsley Atwood to uznajmy, że pracuje na obu :lol: co się będzie chłop ograniczać xDDD
No pewnie, inflacja zapieprza, pieniądze są bardzo potrzebne! :lol: A poza tym coś sobie ustalamy? Wyczytałam w karcie, że Jonesy pracuje już stadninach ( :lol: ) od swojej pełnoletności, więc już dwanaście lat! Sądzę zatem, że siłą rzeczy musiał moją Ainsley poznać. Pytanie tylko, czy np. pracują ze sobą kiedy tylko ona jest na miejscu, lubią się, itp. czy raczej ona gdzieś tam jest na któóóóóreś dopiero orbicie, raczej jako wyłącznie szefowa? I jedynie jakiś taki mały small talk? :hihi:

Jonesy Evans
Totalnie potrzeba mi pozytywów na start, by się Jonesy ruszył, więc chłopak będzie się starać, by dobrze wypaść w oczach Szefowej :lol: Raz mogła go nakryć na robieniu zdjęć koniom - a że robi je całkiem profesjonalnie (profesjonalny hobbysta, jakkolwiek to nie brzmi :D), to mogła je też wykorzystać w celach promocyjnych :haha:

Ainsley Atwood
powitalny kokos
Jon
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Pasuje mi to! Możemy w sumie zacząć naszą fabularną znajomość od takiej "przyłapanej" gry, co Ty na to? :D Jonesy Evans
ODPOWIEDZ