rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
hej! <33 nie wiem jak wasze plany z Claire Buxton, ale po biografii zupełnie widzę to tak, że rodzice ich na gwałt ze sobą swatali i próbowali wmówić Alfiemu, że nie musi szukać daleko tego, co ma blisko i tu widzę właściwie dwie drogi wyjścia z tej sytuacji:
a/ albo oboje śmiali się z tej całej sytuacji i udawali parę,
b/ coś między nimi było we wczesnej młodości (pierwszy raz?), ale o tym siostra nie wie

Regina Vasquez
lorne bay — lorne bay
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Zdecydowanie jestem za tym by ich swatali bo zapewne w oczach rodziców była to opcja idealna. W dodatku oba wyjścia mi się bardzo podobają, więc się trochę zastanawiałam przez to :hm: Chyba opcja numer jeden jak udawali i śmiali się z tego będzie dobra <33 Takie udawane power couple co lubiło innym pokazywać jak to są lepsi :king:

Alfie Buxton
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Regina Vasquez pisze: 21 kwie 2024, 18:48
Zdecydowanie jestem za tym by ich swatali bo zapewne w oczach rodziców była to opcja idealna. W dodatku oba wyjścia mi się bardzo podobają, więc się trochę zastanawiałam przez to :hm: Chyba opcja numer jeden jak udawali i śmiali się z tego będzie dobra <33 Takie udawane power couple co lubiło innym pokazywać jak to są lepsi :king:

Alfie Buxton
cudownie <3 możemy to rozegrać jakoś w retro, żeby zobaczyć co ich aktualnie łączy :jupi: Regina Vasquez
lorne bay — lorne bay
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Jak najbardziej <3 Śmiało daj znać czy to teraz czy jak będziesz mieć chęć na to retro do rozegrania <33

Alfie Buxton
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
idę na pw <33 Regina Vasquez
ODPOWIEDZ