adwokat — WINSTON & STRAWN
32 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
You ruined everything, you stupid, stupid bitch, you're just a lying little bitch who ruins things and wants the world to burn.
collen COLA mcfarlane
niby adwokat, niby pracoholiczka, niby poważny człowiek, a w rzeczywistości jeden wielki chaos, któremu wiatr to zawsze w oczy wieje... skąd się możemy znać? na przykład przez Prissy lub Lovey! poza tym Cola mogła walczyć w sądzie o Twój kawałek ziemii z natrętnym sąsiadem, który nie chciał podejść do płota; prawić Ci pseudo-mądrości na temat zdrowotnego znaczenia owsianki; (prawie) wysłać Cię na łono Abrahama, kiedy niczym pirat drogowy, pędziła przez ulice Lorne Bay albo żalić Ci się w miejscowym barze, że miłość ssie i Walentynki powinny zostać obalone. dogadamy się! <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
-
pracownik sklepu — coles
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze! mimo solennych zapewnień wrócił do lorne i teraz próbuje sobie jakoś ułożyć życie na nowo
cześć collen mcfarlane, siostra cię na pewno kocha i ty też masz kochać priscilla mcfarlane, bo po kimś głupotę masz xD jesk będzie twoją największą słabością, tak jak on jest swoją największą słabością i w sumie jak chcesz to kogoś innego też ci jeszcze dam
powitalny kokos
lenna
adwokat — WINSTON & STRAWN
32 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
You ruined everything, you stupid, stupid bitch, you're just a lying little bitch who ruins things and wants the world to burn.
alden beasley pisze: 24 wrz 2022, 22:35
cześć collen mcfarlane, siostra cię na pewno kocha i ty też masz kochać priscilla mcfarlane, bo po kimś głupotę masz xD jesk będzie twoją największą słabością, tak jak on jest swoją największą słabością i w sumie jak chcesz to kogoś innego też ci jeszcze dam

Oczywiście - Prissy jest jej ulubioną siostrą!!! (Lovey Mcfarlane, zamknij oczy)
Chcę jeszcze Cocę na psiapsię i nie interesuje mnie, że ona ma na imię Cora, ok :/ A co do Jeska, to jestem dozgonną fanką jego głupoty :koala:
AHA, z Aldenem mogę polecieć na wakacje :sneaky:
powitalny kokos
-
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Podrzucę Gwen :hihihi: Co prawda panie (już) razem nie pracują, ale był taki czas, kiedy Gwen zaczynała właśnie w W&S. Odeszła po swoim wypadku i śmierci męża, potem już nie wróciła, a niedawno otworzyła własny biznes. Dziewczyny mogły zaczynać razem, potem ich drogi się rozeszły, a teraz znów wpadają na siebie w sądzie, tyle tylko, że stoją po przeciwnych stronach :jupi: collen mcfarlane
kierowniczka sklepu — coles
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
W wolnych chwilach zastanawia się, co zmienić w swojej rutynie, by jej życie nabrało trochę kolorów.
dzień dobry, kochanie collen mcfarlane - z lovey miłość oczywiście poproszę, chociaż zraniłaś mnie z tą ulubioną siostrą </3 mogę też destaney beezley podrzucić, bo są w podobnym wieku, a mercey goldsworthy młodsza jest co prawda, ale poziomem głupoty mogłyby się dogadać właściwie
sapphire river
m.
ODPOWIEDZ