tak, szczególnie rodziców — stacja benzynowa
26 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
udaje, że wcale nie przegrał życia i że praca na stacji benzynowej to tylko na chwilę, odziedziczył mieszkanie po babci, cierpi na chroniczny brak kasy i jest czarną owcą rodziny, ale za to całkiem nieźle gra w tindera i sprzedaje dobre bajeczki
Jackie Kennedy
Od lat gra w tindera i kręci się to tu, to tam. Nie skończył żadnej poważnej szkoły, nie miał nigdy żadnej poważnej pracy. Jest totalnie zagubiony i ciągle ładuje się w jakieś kłopoty. Czarna owca rodziny. Ale ma mieszkanie po babci, psa, ekstra rower no i siostrę. Możemy się znać z randek udanych bądź nie, bo zakochuje się częściej niż powinien to robić. Z jakiejś podrzędnej pracy, bo robił już prawie wszystko. No i z imprez różnego rodzaju.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Jackie Kennedy
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka naklejka Jackie Kennedy <3
Moja Mari aktualnie trochę umiera i jest w związku, ale zanim była (półtora roku temu) to bardzo intensywnie szukała miłości na Tinderze, mając za sobą pewnie dużo randek, które mogła zrujnować lub rozkręcić swoim zbyt pozytywnym podejściem i gadatliwą naturą :lol: Więc mogą mieć za sobą takie spotkania z przeszłości, może nawet nie było najgorzej, ale z jakiegoś powodu stracili kontakt? :hihihi:
Mam też kilka innych pań, więc jeśli chcesz coś, z którąś z nich to się polecam <3
mama niemowlaka — bawi się w panią domu
22 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Urodziła córeczkę. Niestety jej ojciec to gamoń, więc podrywa chłopców na wielkie, pełne mleka cycki.
Cześć Jackie Kennedy ^^
Chcesz znać Lally z Tindera? Przez ostatnie dziewięć miesięcy mocno się nudziła, bo rósł w niej mały człowiek i nie bardzo miała przez to okazję do randkowania. Ale pisząc z nim, mogła udawać, że wcale w ciąży nie jest! Teraz – gdy wreszcie brzucha się pozbyła – może działać! A jak prawda wyjdzie na jaw, to Jackie będzie mogł pomagać przy przewijaniu niemowlęcia! – żarcik!
Ale no z tym Tinderem i ukrywaniem prawdy można pokombinować!
powitalny kokos
K.
brak multikont
tak, szczególnie rodziców — stacja benzynowa
26 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
udaje, że wcale nie przegrał życia i że praca na stacji benzynowej to tylko na chwilę, odziedziczył mieszkanie po babci, cierpi na chroniczny brak kasy i jest czarną owcą rodziny, ale za to całkiem nieźle gra w tindera i sprzedaje dobre bajeczki
Divina Norwood pisze: 05 wrz 2022, 02:32
Hejka naklejka Jackie Kennedy <3
Moja Mari aktualnie trochę umiera i jest w związku, ale zanim była (półtora roku temu) to bardzo intensywnie szukała miłości na Tinderze, mając za sobą pewnie dużo randek, które mogła zrujnować lub rozkręcić swoim zbyt pozytywnym podejściem i gadatliwą naturą :lol: Więc mogą mieć za sobą takie spotkania z przeszłości, może nawet nie było najgorzej, ale z jakiegoś powodu stracili kontakt? :hihihi:
Mam też kilka innych pań, więc jeśli chcesz coś, z którąś z nich to się polecam <3
Okay Divina Norwood jeśli nie mają kontaktu to pewnie Jackie coś odwalił. Możemy uznać, że frajersko na dwa fronty leciał i kiedyś to wyszło w jakiś komediowy (wtedy dramatyczny) sposób. Ale chciał ja przeprosić i kupił nawet czekoladki, pożyczył gitarę i grał jakiś badziew pod jej oknem, przez co prawie zarobił kwiatkiem doniczkowym od sąsiadki. Teraz pewnie nieraz po pijaku do niej wypisuje jakieś bzdury, ale nie wiem czy mieli okazję od tamtego czasu widzieć się bardziej i dłużej niż na kilka zdań :lol: choć oczywiście możemy to zmienić.

A co do innych postaci (spędziłam prawie pół godziny czytając kp WSZYSTKICH twoich postaci! :lol: ) to mam kilka pomysłów, może przynajmniej jeden będzie jakoś się zgrywać z twoja wizją albo zmodyfikujemy jakoś któryś z moich pomysłów :lol: wybrałam sobie 3 z twoich dziewczyn.

Rissa - tutaj widzę kilka różnych szans na relkę. Z pewnością mogli randkować skoro ona tak bardzo boi się samotności i tu z różnymi skutkami, wszystko zależy od ciebie. W każdym razie aktualnie mogą być może raz na jakiś czas się spotykać albo gdzieś wychodzić (wybacz totalnie nie wiem jakie masz inne relki więc będziesz musiała pomóc i być może zmodyfikować te pomysły) i może Jackie jakoś dowiedział się o jej problemach. Może niekoniecznie od niej, a może właśnie kiedyś coś palnęła? W każdym razie on jako osoba wesoła i nie robiącą sobie nic z problemów próbuje ją tym zarażać i na różne sposoby sprawiać by uśmiech się częściej na jej twarzy pojawiał, bo bardzo piękny jest :lol:

Pearl - tu już sprawa może być nieco bardziej złożona, bo nie będę ukrywała, że z Jackiego to lekkoduch i często błazen i dureń więc nie wiem jak do końca mieliby się poznać, ale może kiedyś razem blanty palili albo innych specyfików próbowali? Nie wiem czy coś mogłoby między nimi być, ale ze starych nawyków mogło im zostać picie winka i palenie szlugów. Może Jackie wpada nieraz do niej na obiadki, które strasznie propsuje bo sam jest kulinarnym beztalenciem, a jego lodówka świeci pustkami na tyle, że nieraz po prostu się zjawia z zakupami z nadzieją, że coś wyczaruje, a on będzie coś kroił i przeżywał, że też potrafi gotować :lol:

Desideria - poznali się totalnie przypadkowo, być może jak na stacji próbowała kupić fajki i ktoś jej nie chciał sprzedać, ale on jako że jest najlepszym sprzedawca na świecie to oczywiście sprzedał fajeczki i nawet po zmianie kiedyś ja gdzieś widział i podbił. Może oprowadzał ją po okolicy skoro w miarę nowa tu jest i z rozbawieniem przyjął historie dlaczego się tu zjawiła (nawet jeśli mu jakiś kit wcisnęła). W każdym razie może ją na zła drogę sprowadzać, może nawet niekoniecznie w pełni świadomie. W każdym razie piwko w plenerze czy blancik w plenerze brzmią jak idealny plan i... W sumie wyjściowo tyle. Miałam jakiś pomysł ale mi totalnie wyleciał :lol:

Wybierz co chcesz, możesz odrzucić wszystkie pomysły, coś zmodyfikować, ja jestem otwarta i elastyczna :lol:
Lally O. Little pisze: 06 wrz 2022, 17:11
Cześć Jackie Kennedy ^^
Chcesz znać Lally z Tindera? Przez ostatnie dziewięć miesięcy mocno się nudziła, bo rósł w niej mały człowiek i nie bardzo miała przez to okazję do randkowania. Ale pisząc z nim, mogła udawać, że wcale w ciąży nie jest! Teraz – gdy wreszcie brzucha się pozbyła – może działać! A jak prawda wyjdzie na jaw, to Jackie będzie mogł pomagać przy przewijaniu niemowlęcia! – żarcik!
Ale no z tym Tinderem i ukrywaniem prawdy można pokombinować!
Hehe no można coś takiego zagrać, że on już pewnie nawet zapomniał, że porandkować jak najbardziej mogą. A jak już się dowie, to pewnie najpierw się wścieknie, a później będzie mógł wpadać raz na jakiś czas z zabawkami które totalnie nie pasują do tak małego dziecka, chociaż on tam już swoje wie i prędzej producenci zabawek się mylą niż on sam :lol: widzę tu masę bekowych wątków :lol: chyba że przyjaźń wklepujemy od razu i on już lata nieraz do niej i do tego bubu, będąc najbardziej nieodpowiedzialnym opiekunem w historii :lol: wybierz co wolisz Lally O. Little <33
powitalny kokos
Jackie Kennedy
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Po pierwsze Jackie Kennedy wow, jestem pod mega pozytywnym wrażeniem, że czytałaś moje karty postaci i tak ładnie tutaj to wszystko rozpisałaś <3 Tym bardziej mi głupio, że teraz ja pewnie napiszę coś zwięzłego :lol:
No bo z Mari jak najbardziej mi pasuje, taki dramatyczno-komediowy wątek z przeszłości i teraz cisza, nie licząc tych pijackich sms'ów!
Z Laurissą też myślę, że jak najbardziej może tak być, no i ona sama mogła mu powiedzieć, bo nie wiem, może kiedyś terapeuta do niej dzwonił przy nim, albo po prostu napiła się nieco i musiała pożalić. Ona jest chyba moją najmniej skrytą postacią, bo jej bardzo zależy na tym, by mieć ludzi przy sobie, więc mogłaby mu się po prostu zwierzać, jak wyczułaby, że mu chociaż w najmniejszym stopniu na niej zależy!
Z Pearl podoba mi się motyw z piciem wina, paleniem blantów w przeszłości, ale teraz fajek, bo jest już czysta, chociaż pewnie ona mówi, że tam blancik raz na jakiś czas, to żadne twarde narkotyki, więc się nie liczy i dla niego może robić wyjątek D:
No i z Desiderią też mi się podoba, może nie chcieli jej sprzedać właśnie czegoś, a Jackie jej pomógł, jej było wstyd i go okłamała, że ma dwadzieścia cztery lata, bo... bo jest głupia i kłamie w stresujących sytuacjach. Pewnie sama nie wiedziałaby dlaczego to zrobiła, wierząc, że raz go widziała i nigdy więcej nie zobaczy, a przynajmniej nie będzie wyglądała przed obcym na smarka, no, ale potem do niej podbił i jakoś nie było okazji przyznać się do skłamania i no... tak to sobie leci, że on ją sprowadza na tą złą drogę, a ona ubarwia nieco swoją osobę, aby wyjść przed nim na fajniejszą, niż jest w rzeczywistości :lol:
tak, szczególnie rodziców — stacja benzynowa
26 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
udaje, że wcale nie przegrał życia i że praca na stacji benzynowej to tylko na chwilę, odziedziczył mieszkanie po babci, cierpi na chroniczny brak kasy i jest czarną owcą rodziny, ale za to całkiem nieźle gra w tindera i sprzedaje dobre bajeczki
To możemy się zgadać na jakikolwiek wątek jaki chcesz Divina Norwood. Mi właściwie każdy się podoba, więc jakbyś jakiś potrzebowała do swoich fabuł to pisz do mnie śmiało!
powitalny kokos
Jackie Kennedy
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Jackie Kennedy pisze: 09 wrz 2022, 00:24
To możemy się zgadać na jakikolwiek wątek jaki chcesz Divina Norwood. Mi właściwie każdy się podoba, więc jakbyś jakiś potrzebowała do swoich fabuł to pisz do mnie śmiało!
Też wszystkie mi się wszystkie podobają, ale aktualnie najchętniej bym przyjęła grę na Desiderii, więc jeśli to Ci pasuje, to możemy zgadać się na pw i coś nimi zagrać <3 Jutro jak wstanę, to na pewno będę bardziej komunikatywna w tym celu :hihihi:
tak, szczególnie rodziców — stacja benzynowa
26 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
udaje, że wcale nie przegrał życia i że praca na stacji benzynowej to tylko na chwilę, odziedziczył mieszkanie po babci, cierpi na chroniczny brak kasy i jest czarną owcą rodziny, ale za to całkiem nieźle gra w tindera i sprzedaje dobre bajeczki
Divina Norwood pisze: 09 wrz 2022, 00:37
Jackie Kennedy pisze: 09 wrz 2022, 00:24
To możemy się zgadać na jakikolwiek wątek jaki chcesz Divina Norwood. Mi właściwie każdy się podoba, więc jakbyś jakiś potrzebowała do swoich fabuł to pisz do mnie śmiało!
Też wszystkie mi się wszystkie podobają, ale aktualnie najchętniej bym przyjęła grę na Desiderii, więc jeśli to Ci pasuje, to możemy zgadać się na pw i coś nimi zagrać <3 Jutro jak wstanę, to na pewno będę bardziej komunikatywna w tym celu :hihihi:
To odezwij się jutro na pw i coś na pewno wymyślimy <33 <33 <33
powitalny kokos
Jackie Kennedy
mama niemowlaka — bawi się w panią domu
22 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Urodziła córeczkę. Niestety jej ojciec to gamoń, więc podrywa chłopców na wielkie, pełne mleka cycki.
Takie śmieszkowe wątki i jakaś kłótnia, by później się zaprzyjaźnić mi super pasują <33
Jackie Kennedy
powitalny kokos
K.
brak multikont
ODPOWIEDZ