dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Serio :oops: Ale to żaden problem, prałam i prasowałam swoje rzeczy i jakoś tak sama wpadła mi w ręce :hihihi:
Oki, jasne! A przypomnisz numer chatki Twojej i Finley? Mam pewnie gdzieś w smsach z Fin, ale musiałabym przekopać się przez tonę wiadomości :faint:
Otis Goldsworthy
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Dobra, w sumie ma wpaść do mnie niedługo!
A wtedy, udało Ci się czmychnąć tak że nikt nie widział?? Nie napatoczyles się na nikogo?
Tate na razie chyba nikomu nic nie wypaplała D: Ale to pewnie dlatego, że jestem dla niej ostatnio miła i nie patrzę krzywo na te jej świece

Otis Goldsworthy
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
omgg!! Nie chciałabym widzieć miny moich rodziców jakby się dowiedzieli ze wypuściłam Cie z domu nawet nie w skarpetkach D: Ani nawet w samych majtkach D:
Noo nie wiedziałam, że potrafi być taka dyskretna! Albo po prostu ma to gdzieś :idiot:
Ale wolę być miła, na zaś!

Otis Goldsworthy
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
12:40
hej braciszku
Nie wiem czy rodzice Ci już cokolwiek mówili, ale jestem na przymusowym wolnym :roll:
Wolałabym jednak opowiedzieć Ci wszystko osobiście, zanim rozejdą się jakieś głupie plotki. Także... wpadłbyś do mnie w wolnej chwili? Obojętnie kiedy, nigdzie się nie ruszam :roll:
PS: Alkoholu nie przynoś, ale przynieś słodycze.
Otis Goldsworthy
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
Uderzyłam komendanta. :tear: Ale niczego nie żałuję.
Well... nadal jesteś tym głupszym i młodszym. :milosc: Nie robię niczego bez powodu, powinieneś to wiedzieć. :medit:
Nope, jestem całkowicie zdrowa. Zrobię nam kolację w takim razie, możesz wpadać od razu po pracy. Daj znać jak będziesz w drodze.
Otis Goldsworthy
ODPOWIEDZ