medyk wojskowy — na przymusowym urlopie
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Medyk wojskowy, która w przerwach między kolejnymi turami jeździ karetką jako ratownik. Uczy się, czym jest tak naprawdę miłość, jednocześnie decydując, czy wracać na front.
Georgia Fernwell
Georgia, choć preferuje skrót Gigi, to dwudziestosześcioletni medyk wojskowy o stopniu sierżanta. Kiedy nie przebywa poza krajem, jeździ w karetce jako paramedyk. Poza pracą można ją spotkać w parku, gdzie lubi biegać lub po prostu odpoczywać na trawie. Do tańca i różańca!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

agent federalny — na urlopie zdrowotnym
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
gigi fernwell dzień dobry <3 wiem, że chcesz nam coś wymyślić ^^
powitalny kokos
nick
weterynarz oraz opiekun lwów — cairns zoo
33 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz i opiekunka lwów w Cairns zoo. Przeszło trzy lata temu wróciła z długoletniego pobytu w Kenii, gdzie pracowała ze zwierzętami w Parku Narodowym Nairobi. Aktualnie myśli o założeniu własnej fundacji, a poza tym próbuje zbudować swoją przyszłość z Clayem.
medyk wojskowy — na przymusowym urlopie
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Medyk wojskowy, która w przerwach między kolejnymi turami jeździ karetką jako ratownik. Uczy się, czym jest tak naprawdę miłość, jednocześnie decydując, czy wracać na front.
chip bergman oczywiście, że nam wymyślę! Ale dałaś mi trudne zadanie, więc trochę mi to zajmie :hihi:
Gem Fernwell moja ulubiona, starsza siostra! <3
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
:welcome: Tak jak już pisałam w relacjach Cedrica, Charlotte Hargreeves na pewno musi ją znać :hihihi: Zarządziłam, że panie spotkały się przelotnie na wyjeździe, nałożyło jej się kilka tygodni wspólnego służenia, ale i tak znają się pewnie doskonale z karetek i innych rzeczy 8)
No i Tomaszka można znać, on też służył :jupi:
gigi fernwell
weterynarz oraz opiekun lwów — cairns zoo
33 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz i opiekunka lwów w Cairns zoo. Przeszło trzy lata temu wróciła z długoletniego pobytu w Kenii, gdzie pracowała ze zwierzętami w Parku Narodowym Nairobi. Aktualnie myśli o założeniu własnej fundacji, a poza tym próbuje zbudować swoją przyszłość z Clayem.
gigi fernwell pisze: 23 cze 2022, 19:14
Gem Fernwell moja ulubiona, starsza siostra! <3
jak chcesz, mogę zaoferować jeszcze Gię na koleżankę :welcome:
medyk wojskowy — na przymusowym urlopie
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Medyk wojskowy, która w przerwach między kolejnymi turami jeździ karetką jako ratownik. Uczy się, czym jest tak naprawdę miłość, jednocześnie decydując, czy wracać na front.
Thomas Winfield biorę wszystko! Czy z Charlotte idziemy w stronę przyjaciółek? :hm:

Gem Fernwell jes pliz :jupi:
pan żołnierz(jeszcze) — Australian Army
33 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Co powiedzieć gdy nie wiem sam co chce od siebie czy od życia, w pogoni za tym czymś - oddalam się od szczęścia
gigi fernwell

Witam panią, Floyd żołnierzem też jest po przejściach więc mogą się znać i on też na urlopie przymusowym chociaż bliżej mu do rozstania z wojskiem. :hm: ^^
ambitny krab
Floyd Montgomery
medyk wojskowy — na przymusowym urlopie
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Medyk wojskowy, która w przerwach między kolejnymi turami jeździ karetką jako ratownik. Uczy się, czym jest tak naprawdę miłość, jednocześnie decydując, czy wracać na front.
Floyd Montgomery no to tak, na pewno mogli się poznać podczas jakiejś tury, Gigi jeździła regularnie. Od półtora roku ma jednak przerwę i czeka na dopuszczenie powrotne jak na deszcz na pustyni!
pan żołnierz(jeszcze) — Australian Army
33 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Co powiedzieć gdy nie wiem sam co chce od siebie czy od życia, w pogoni za tym czymś - oddalam się od szczęścia
Nooo mogli mieć cos wspólnego, albo przynajmniej na jednej z tur się spotkać bo on też z rok może mniej już siedzi w Lorne gigi fernwell
ambitny krab
Floyd Montgomery
medyk wojskowy — na przymusowym urlopie
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Medyk wojskowy, która w przerwach między kolejnymi turami jeździ karetką jako ratownik. Uczy się, czym jest tak naprawdę miłość, jednocześnie decydując, czy wracać na front.
Floyd Montgomery no to mamy to. Może nigdy nie rozmawiali o tym, że oboje są z Lorne i zafundujemy im spotkanie z zaskoczenia ^^
pan żołnierz(jeszcze) — Australian Army
33 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Co powiedzieć gdy nie wiem sam co chce od siebie czy od życia, w pogoni za tym czymś - oddalam się od szczęścia
A można i tak podziałać, będzie szok, może będzie coś. xDD
w sensie przygarnę wszystko
gigi fernwell
ambitny krab
Floyd Montgomery
ODPOWIEDZ