właściciel — skydive cairns
28 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Zimmermanów. Człowiek rozrywka. Fan sportów ekstremalnych, rozrywki, dobrej zabawy oraz unikania ciężkiej pracy. Za rodowe bawarskie pieniądze ciągle rozkręca nowe interesy. Jeśli chcesz poskakać ze spadochronem - Bjol zaprasza do Skydive Cairns.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/9m2qLb2.jpg][/telimg1]
[tel5]Bjol
[/tel5][/tel02][tel8]13:14
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/9m2qLb2.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]13:14[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
autor książeczek dla dzieci — znanych w Niemczech
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Znany w Niemczech autor serii książeczek dla dzieci "Henrik i Axel zwiedzają świat". Artysta, literat, po godzinach dopisujący filozofię do absolutnie wszystkiego. Planuje wkroczyć na tutejszy rynek dlatego aby stać się obywatelem Australii wziął fikcyjny ślub z Sarah, ale mimo zmiany stanu cywilnego wciąż nie stroni od innych kobiet.
Henrik Schäfer
Spróbuj grejpfrutem.
wysłano do bjol zimmerman
autor książeczek dla dzieci — znanych w Niemczech
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Znany w Niemczech autor serii książeczek dla dzieci "Henrik i Axel zwiedzają świat". Artysta, literat, po godzinach dopisujący filozofię do absolutnie wszystkiego. Planuje wkroczyć na tutejszy rynek dlatego aby stać się obywatelem Australii wziął fikcyjny ślub z Sarah, ale mimo zmiany stanu cywilnego wciąż nie stroni od innych kobiet.
Henrik Schäfer
To żadna pułapka, Bjol. Jeśli mi nie wierzysz, to sprawdź w wyszukiwarce www.google.com. Podobno zna odpowiedzi na wszystkie pytania
wysłano do bjol zimmerman
kierownik supermarketu w Cairns — Coles
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Wastin' our youth on each other that beautiful summer we lost one another, but we'll always have the soundtrack
of us fallin' into love. And I know that we can't go back but we'll always have the soundtrack.
Nie dzwoniłem przypadkiem do Ciebie wczoraj ??? Zjarałem się strasznie i wczorajszy wieczór jest jak tysiąc puzzli które muszę ułożyć żeby zobaczyć co się odpierdoliło, bo nie wiem jakim cudem mam teraz na Gai kota.
bjol zimmerman
przyjazna koala
catlady#7921
Luna- Joshua - Zoey - Ellasandra - Eric - Cece - Cat - Judith - Benedict - Owen
kierownik supermarketu w Cairns — Coles
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Wastin' our youth on each other that beautiful summer we lost one another, but we'll always have the soundtrack
of us fallin' into love. And I know that we can't go back but we'll always have the soundtrack.
Bjorn jest pewnie zajęty pisaniem tego swojego wybitnego dzieła literatury dla 3latków. Nie będę mu zwracać odbytu. A ty się nudzisz???
Pa na to Obrazek
Co ja mam z tym zrobić ???
bjol zimmerman
przyjazna koala
catlady#7921
Luna- Joshua - Zoey - Ellasandra - Eric - Cece - Cat - Judith - Benedict - Owen
ODPOWIEDZ