komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
autumn goldsworthy nie ma sprawy!
Muzyk — Moonlight bar
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Widzi barwy w dźwiękach, którymi wypełnia sale Moonlight bar. Królowa złych wyborów, grająca w milion różnych gier z której żadnej nie da się wygrać. Wolna duch, balansujący na krawędziach z butnym uśmiechem i filuternym spojrzeniem wodzącym po twoim ciele.
autumn goldsworthy pisze: 13 mar 2022, 21:13
Judy Evans na pewno czuła do niej rezerwę, ale mimo wszystko się nie nastawiała i raczej chciała jej dać szansę! Przynajmniej początkowo, bo później mogła swoje usłyszeć o samej Judy i trochę spuściła z przyjaznego tonu – no, a teraz, gdy Judy "ma pojawić się na horyzoncie ponownie" to pewnie Autumn ma jeszcze większe zastrzeżenia niż poprzednio! :lol: Także pewnie, może być ciekawie podczas jakiejś gry! Jak mi się zwolni to się odezwę <3
No i pięknie, przyda się Judy ktoś kto będzie na nią patrzył podejrzliwym okiem, zwłaszcza, że sama jest niezwykle zła na Tinę za to, jak się zachowała! :lol:
niesamowity odkrywca
chaosem
Trener personalny / AFL — Prowadzę obozy sportowe
28 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem trenerem AFL. Moje marzenia zniszczyła kontuzja, więc pomagam dzieciakom w ich realizowaniu.
Często na różnych imprezach sportowych jest straż, może autumn goldsworthy czasami bywa na tego typu eventach, gdy Liam prowadzi jakieś obozy dla dzieciaków. Może wielokrotnie mu w czymś pomagała? <3
ambitny krab
All American
sprzedaje kosmetyki — MECCA SKINCARE
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
autumn goldsworthy hello sis <3
serduszka
nick autora
brak multikont
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Chloe Goldsworthy no halko <3 Co Ty na to, by Autumn była właściwie od najmłodszych lat mocno nadopiekuńcza (może nawet do porzygu) w stosunku do młodszej siostry? Pewnie miały swoje wzloty i upadki (i nadal mają :lol: ), i przeróżne dramy w relacji, ale w gruncie rzeczy wiadomo, że Autumn by nawet zabiła za siostrę! Wiadomo!
sprzedaje kosmetyki — MECCA SKINCARE
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Wszystko mi pasuje <3 autumn goldsworthy
serduszka
nick autora
brak multikont
Opiekunka koni i weterynarz — Stadnina w Carnelian Land
32 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Po śmierci brata wyjechała z miasteczka i zaczęła układać swoje życie na nowo w Melbourne. Poznała świetnego faceta, który wsunął jej pierścionek na palec i została współwłaścicielką kliniki weterynaryjnej, jednak przedślubne przygotowania sprawiły, że zaczęła mieć wątpliwości i zdecydowała się na mały urlop w rodzinnym Lorne, w którym pozostało jej odwiedzić już wyłącznie cmentarz.
autumn goldsworthy wydaje mi się, że dziewczyny powinny się znać i o ile lubiły się do tej pory, pewnie niedługo minie im ta sympatia :lol:
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
philomena salberg pisze: 28 mar 2024, 07:45
autumn goldsworthy wydaje mi się, że dziewczyny powinny się znać i o ile lubiły się do tej pory, pewnie niedługo minie im ta sympatia :lol:
oj bardzo możliwe. ;( Myślę, że do tej pory właśnie się lubiły, ale no tutaj już z powrotem Ronana raczej się wszystko pozmienia. :idk:
ODPOWIEDZ