właściciel — the woolshed
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
losing our cool so slowly, it would feel so good to steal some time.
it would feel so good to make you mine.
aldred reddington
początkujący barman i nieogarnięty właściciel the woolshed // ex strażak // łapacz fal (i snów pięknych niewiast) // dokarmiacz krokodyli // samozwańczy mistrz bierek (grał w nie tylko raz i wygrał) // wyspany na zapas
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
nie wiem w jakim okresie Red był strażakiem, ale pewnie zna się z Dickiem ze służby właśnie, a myślę, że z Chrisem mogliby stworzyć dobry bromance :oops:
aldred reddington
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Hej aldred reddington! <3
Myślę, że Pearl może lubić Twoją łódkę i czasem sobie przy niej pić wino i palić papierosy, wkręcając sobie po pijaku, że to dla niej ktoś tak ją nazwał :lol:
Poza tym ojczym Diviny chyba zginął jako karma krokodyli, więc można powiedzieć, że w jej rodzinie też ktoś je dokarmiał xd
Generalnie mam młodsze postacie, możesz sobie przejrzeć i jak któraś by Ciebie zainteresowała, to nam coś wymyślę :oops:
właściciel — the woolshed
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
losing our cool so slowly, it would feel so good to steal some time.
it would feel so good to make you mine.
Dick Remington Red był strażakiem prawie 20 lat, wypadek miał dopiero rok temu jakoś, więc myślę, że ich ścieżki się przecięły :hihi: a Chris na pewno ma zniżkę stałego klienta w The Woolshed jak wpada <3

pearl campbell w takim razie krokodyle w rzece są dobrze dokarmione :lol: nie wiem na ile któraś z Twoich pań ma przestrzeń na jakieś relacje bardziej... fizyczne, bo Red w innych przypadkach raczej się z młodszymi od siebie nie zadaje (trochę mi za niego wstyd)
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
aldred reddington pisze: 10 paź 2023, 20:53
Dick Remington Red był strażakiem prawie 20 lat, wypadek miał dopiero rok temu jakoś, więc myślę, że ich ścieżki się przecięły :hihi: a Chris na pewno ma zniżkę stałego klienta w The Woolshed jak wpada <3
co więcej, Dick był już wtedy komendantem, więc zapewne po części bierze odpowiedzialność za ten wypadek i będzie wpadać obserwować go za barem
i cudownie, Chrisowi się przyda :lol:
Hoduje alpaki — zmagając się z kryzysem wieku średniego
41 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Były policjant, obecnie hodowca lam. Wcale nie ma kryzysu wieku średniego, wcale...
Hejka, aldred reddington -ptaszki ćwierkają, że lada dzień ma się stworzyć siostra wasza wiec była żona Tate'a - obawiam się, że to nie jest szwagier z marzeń starszego brata :oops: Zwłaszcza, że pewnie często zagląda do Wooldshed, bo jednak wyboru w miasteczku wiele nie ma, więc nawet jeśli wolałby ten lokal omijać, to czasem tam wpada na parę głębszych i sianie zamętu
właściciel — the woolshed
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
losing our cool so slowly, it would feel so good to steal some time.
it would feel so good to make you mine.
Tate Trembley hahah, no szwagrem idealnym nie jest, ale Red nie ma wysokich wymagań :lol: więc może czasem nawet dostanie kolejkę za darmo w The Woolshed xddd
Hoduje alpaki — zmagając się z kryzysem wieku średniego
41 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Były policjant, obecnie hodowca lam. Wcale nie ma kryzysu wieku średniego, wcale...
aldred reddington pisze: 27 mar 2024, 17:26
Tate Trembley hahah, no szwagrem idealnym nie jest, ale Red nie ma wysokich wymagań :lol: więc może czasem nawet dostanie kolejkę za darmo w The Woolshed xddd
Śwagier idealny ^^ Może uda nam się to kiedyś rozegrać
ODPOWIEDZ