architekt — Queensland's Arch-Development
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Spełniona zawodowo pani architekt i kocia mama. Kilka miesięcy temu uciekła sprzed ołtarza i wróciła do swojego ex. Obecnie układa sobie życie u boku Colina i stara się rozgryźć, jak zostać dobrym rodzicem, bo spodziewa się pierwszego dziecka.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/b070c8b41d2e5989608cba5b2973e37d/fd90ecfccc91edf0-1b/s100x200/4d957ac94716a64b2cb73122a43fd86ce5d6157f.jpg][/telimg1]
[tel5]Arielle
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/b070c8b41d2e5989608cba5b2973e37d/fd90ecfccc91edf0-1b/s100x200/4d957ac94716a64b2cb73122a43fd86ce5d6157f.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]TU TEKST[/teltxt]
[telplus][/telplus]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@osoba [/telozn]
[/tel8][/tel0]
sierżant policji — LORNE BAY POLICE STATION
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miejscowy sierżant, który czasem bywa dupkiem, ale to tylko z poczucia obowiązku, tak naprawdę jest super facetem, któremu wreszcie udało się złożyć wszystko w całość razem z Arielle w ich mieszkaniu, gdzie niedługo pojawi sie dziecko, ale mają już małe zoo.
Colin
Możesz przeszkadzać! siedzę z nim akurat i czekam, aż ruszy dupę po kawę, bo mi nie bardzo sie chce, a czemu pytasz?
wysłano do Arielle Adams
sierżant policji — LORNE BAY POLICE STATION
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miejscowy sierżant, który czasem bywa dupkiem, ale to tylko z poczucia obowiązku, tak naprawdę jest super facetem, któremu wreszcie udało się złożyć wszystko w całość razem z Arielle w ich mieszkaniu, gdzie niedługo pojawi sie dziecko, ale mają już małe zoo.
Colin
Kupuje je w piekarni i sie szczyci, jakby je sam po nocach robił.
W jakiej kolejce czekasz?
wysłano do Arielle Adams
sierżant policji — LORNE BAY POLICE STATION
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miejscowy sierżant, który czasem bywa dupkiem, ale to tylko z poczucia obowiązku, tak naprawdę jest super facetem, któremu wreszcie udało się złożyć wszystko w całość razem z Arielle w ich mieszkaniu, gdzie niedługo pojawi sie dziecko, ale mają już małe zoo.
Colin
No dobra, ale coś sie dzieje, że robisz badania czy kontrolnie?
wysłano do Arielle Adams
sierżant policji — LORNE BAY POLICE STATION
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miejscowy sierżant, który czasem bywa dupkiem, ale to tylko z poczucia obowiązku, tak naprawdę jest super facetem, któremu wreszcie udało się złożyć wszystko w całość razem z Arielle w ich mieszkaniu, gdzie niedługo pojawi sie dziecko, ale mają już małe zoo.
Colin
Jezu, kobieto nie mów gakich rzeczy. Lepiej zeby cie nie musieli cucić. Dobra, to czekamw
domu, ale bede chwile później
wysłano do Arielle Adams
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Julia
dużo miłości, skarbie
na ten nowy rok!
wysłano do Arielle Adams
właściciel kliniki, weterynarz — ANIMAL WELLNESS CENTER
31 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz oraz właściciel miejscowej kliniki, któremu w końcu zaczęło sie dobrze układać z Rosie, ale nie obywa sie bez jakichś dziwnych sytuacji.
Alex
ja pieprze, Colin ma za długi jęzor, naprawdę :/ tak, wytatuuje sobie na dupie coś :lol:
wysłano do Arielle Adams
właściciel kliniki, weterynarz — ANIMAL WELLNESS CENTER
31 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz oraz właściciel miejscowej kliniki, któremu w końcu zaczęło sie dobrze układać z Rosie, ale nie obywa sie bez jakichś dziwnych sytuacji.
Alex
nie będzie mi pasować do stylu moich tatuaży, a dwa nie wiesz, że nie wolno sobie tatuować imion swoich partnerów, bo to przynosi pecha?
jak to? nie mówiłem ci? Byłem przekonany, że tak :hm:
wysłano do Arielle Adams
ODPOWIEDZ