35 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
dyrektor Lorne Bay State School któremu przydałoby się nieco wyluzować
Reginald Frazier
LEPSZYCH SZUKSÓW NIE ZNAJDZIECIE
Dyro w miejscowym zespole szkół, który nie ma do siebie dystansu i udaje ważniaka. Nie potrafi się rozluźnić, ale to przez to, że jako nastolatek był strasznym bully i przez jego paczkę zginęła pewna dziewczyna. Boi się, że jak na moment odpuści, to ludzie się zorientują, że nadal jest złą osobą. Malarz amator, historyk z zamiłowania, szachista.
DEANGELO FRAZIER
młodszy brat; Reggie jest jego wiernym fanem i nie ma między nimi żadnego kwasu, chociaż młody przegina czasem z próbami rozerwania go, przez co czasem się na niego obraża.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

REMI BLACKWELL
chodzili razem do szkoły i choć ich ścieżki nigdy nie skrzyżowały się w żaden znaczący sposób, to i tak stara się go unikać. Przerasta go jego ekstrawertyczność.

powitalny kokos
niestety atlas
42 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dzień dobry, Panie dyrektorze reggie frazier :welcome:
ambitny krab
mkj
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
reggie frazier jesteśmy w tym samym wieku, więc możemy się znać :D poza tym czasem wpadam do Twojej pracy na ćwiczenia pożarowe :lol:
towarzyska meduza
-
3&d roleplayer for — boston celtics
25 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
profesjonalny koszykarz i zawodowy łamacz serc(a), po nieudanym sezonie leczy kontuzję i próbuje wreszcie dorosnąć
ambitny krab
brzydko
brak multikont
35 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
dyrektor Lorne Bay State School któremu przydałoby się nieco wyluzować
Joshua Fitzpatrick
A witam, witam! Myślę, że panowie się raczej dogadują, bo Josh nie jest jakiś szczególnie ekscentryczny, a tylko na takich nauczycieli Reggie jest cięty. Jedyne na co może zwracać uwagę, to czy z Ruby nie robią żadnych scen w szkole, bo jednak uważa, że to nie jest miejsce na rozwiazywanie swoich rodzinnych problemów. Także myślę, że szacuneczek i jak się nadarzy okazja, to fajnie byłoby tę relację jakoś ubarwić, może na jakimś evencie się uda czy coś.

Remi Blackwell
Nie wydaje mi się, aby Remi był w gronie ofiar Reginalda-nastolatka, aczkolwiek Remi może go kojarzyć jako niezbyt sympatycznego i zadufanego w sobie. Wątpię, aby brał to na poważnie i raczej jeśli już, to co najwyżej by z tego zażartował, ale sam fakt, że chodzili razem do szkoły to dla Fraziera średnio przyjemna sprawa. Może być dla niego sztucznie uprzejmy, ale jednak ta otwartość i ekstrawertyczność Remiego to trochę too much dla niego XDD

DeAngelo Frazier
Totalnie musisz próbować rozerwać Reggiego, bo naprawdę taki kij w dupie to nikomu nie jest potrzeby. On na pewno będzie bardzo supportive jeśli chodzi o karierę brata, ale mogą się kłócić o właśnie te próby ingerencji w jego życie.
powitalny kokos
niestety atlas
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Oddam Ci moich panów do czegoś. Może uda nam się coś wymyślić + niedawno oglądałem Heathers i Twoje szukajki są świetne!
reggie frazier
przyjazna koala
Duncan Winchester
35 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
dyrektor Lorne Bay State School któremu przydałoby się nieco wyluzować
Duncan Winchester
No właśnie wiem, że są i jestem szczerze zdziwiony, że nikt nic XD Wtf?
Na Dankjego pomysłu nie mam w tej chwili. Merlina znać musi, jakby duuh. Może mieć do niego troszkę zdystansowany stosunek, bo to jednak wciąż bardzo młody człowiek, który wygląda dość edgy, a tacy go wprawiają zawsze w pewne obawy. Musisz mi w sumie powiedzieć co o nim myśli Merlin i jak go traktuje.
Z Klejem natomiast mogą mieć jakąś relację sąsiedzką, ale jeszcze mi kac nie zszedł, więc szczegóły jakieś to potem XD
powitalny kokos
niestety atlas
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
reggie frazier pisze: 25 lip 2021, 18:00
Duncan Winchester
No właśnie wiem, że są i jestem szczerze zdziwiony, że nikt nic XD Wtf?
Na Dankjego pomysłu nie mam w tej chwili. Merlina znać musi, jakby duuh. Może mieć do niego troszkę zdystansowany stosunek, bo to jednak wciąż bardzo młody człowiek, który wygląda dość edgy, a tacy go wprawiają zawsze w pewne obawy. Musisz mi w sumie powiedzieć co o nim myśli Merlin i jak go traktuje.
Z Klejem natomiast mogą mieć jakąś relację sąsiedzką, ale jeszcze mi kac nie zszedł, więc szczegóły jakieś to potem XD
Ludzie się nie znają na dobrych fabułach. xDD
Merlin to cóż, pewnie uznałby, że dyrektor ma wielkiego kija w tyłku, chociaż sam bywa dość sztywny. Na pewno Merlin starałby się utrzymywać koleżeńskie i neutralne stosunki z dyrektorem, bo jakby nie było pracuje w jego szkole.
Co do Claytona to już widzę, jak ten mu mówi, że żółty kolor, chociaż ładny i pasujący do jego ciemnej karnacji, w wielu osobach budzi negatywne emocje, bo to też kolor oznaczający zazdrość i zdradę. Bo skoro projektant, to pewnie ogarnia symbolikę kolorów. xDD
No i na spokojnie, mi się nigdzie nie spieszy. Trzeźwiej sobie. reggie frazier
przyjazna koala
Duncan Winchester
lorne bay — lorne bay
35 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Chirurg urazowy w szpitalu w Cairns, przez jakiś czas nie tak dawno temu podróżował po Australii, próbując odnaleźć siebie. Nie jest pewien, czy odnalazł, ale wiedział, że to czas, aby wrócić w rodzinne strony - do Lorne Bay
Hejo! Austin jest w jego wieku, więc najprawdopodobniej kojarzy go z czasów szkolnych, także... może mógłby coś wiedzieć na jego temat ;> Nie chcę tutaj za bardzo snuć teorii, żeby nie psuć Ci wizji, ale jeśli znajdziesz gdzieś dla niego zastosowanie, to chętnie się przydam 8)
reggie frazier
powitalny kokos
anko
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
reggie frazier pisze: 25 lip 2021, 17:20


Remi Blackwell
Nie wydaje mi się, aby Remi był w gronie ofiar Reginalda-nastolatka, aczkolwiek Remi może go kojarzyć jako niezbyt sympatycznego i zadufanego w sobie. Wątpię, aby brał to na poważnie i raczej jeśli już, to co najwyżej by z tego zażartował, ale sam fakt, że chodzili razem do szkoły to dla Fraziera średnio przyjemna sprawa. Może być dla niego sztucznie uprzejmy, ale jednak ta otwartość i ekstrawertyczność Remiego to trochę too much dla niego XDD

no i dobra, dla mnie spoko, mogą mieć taką zdystansowaną relację :lol: Pewnie przez to Remi się czuje przy nim trochę skrępowany i zbyt wiele nie mówi :lol: :lol: Albo mówi jakieś głupoty.... :hm:
towarzyska meduza
-
35 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
dyrektor Lorne Bay State School któremu przydałoby się nieco wyluzować
austin hayworth
Nie możemy się za bardzo umawiać na konkrety, bo wciąż nie znalazłem nikogo do moich szuksów, aczkolwiek Austin mógł być jakimś dobrym znajomym tamtej dziewczyny i mogła mu dać do zrozumienia, że ma na pieńku z Reggiem i jego świtą, więc był przez to wyjątkowo podejrzliwy, ale ostatecznie odpuścił? Albo pogodził się z oficjalnym oświadczeniem, ale do dziś łypie na Reginalda i resztę groźnym wzrokiem.
powitalny kokos
niestety atlas
ODPOWIEDZ