pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
Percy
22:10
Nie musisz pić tylko dlatego, że użyłeś zakazanego słowa w smsie
Nikt Cię nie sprawdzi XDD
No jest, a co? Jest sporo ludzi...
Jake Hargreeves
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
00:00
Nieznany numer
Dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo, zmień się w rum. Dźwięki trąbki, wdowi płacz, ziemio ziemio, zmień się w piach. Dźwięki skrzypiec, wielki mur, wietrze wietrze, zmień się w bór. Dźwięki fletu, martwy szczur, ogniu ogniu, dogoń rój.
Prześlij tę wiadomość do pięciu osób albo uruchomisz klątwę gorszą od plag egipskich.
babeczka
-
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ginny
08:24
Żyjesz? :lol:
Jake Hargreeves
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ginny
08:30
Mogę spytać gdzie spałeś? Czy ktoś Cię dostarczył do domu? :lol:
I jesteś pewien, że chcesz wiedzieć? :lol:
Nagram Ci się.
Jake Hargreeves
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ginny
08:45
Na jaki obiad? Jest 9 rano. :lol:
Jake wyluzuj :lol: Dałeś mu tylko buziaka w policzek. Poza tym nie wyglądał na złego, bardziej na kogoś, kogo właśnie obślinił labrador.
Co w sumie nie mija się jakoś bardzo z prawdą.
Biedna Harps nic Ci nie zrobiła. Chyba ta mieszanka pomyj w drinku Ci zaszkodziła.
Ale wiesz... troszkę Ci się pomieszało wszystko i myślałeś, że Harper to chłopak. Chciałeś się nawet z nią zamienić kostiumami, żeby nie siedziała w mokrym. :lol:
Jake Hargreeves
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ginny
08:50
Mak się zawsze przyjmuje na kaca :lol:
A kogo innego Ty tam jeszcze chciałeś całować? :lol: Nie było raczej bezpieczniejszej opcji. :lol:
Oj tak, rozebrałeś. POZBYŁEŚ SIĘ WSZYSTKIEGO..
Żartowałam.
Czuję się w porządku, ale nie pamiętam o której wróciłam.
Jake Hargreeves
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ginny
08:55
Upijasz się na wesoło po prostu. :lol:
Pewnie tego pożałuję, ale okej...
Jak długo czekałeś, żeby znów założyć kostium Spidermana?
Jake Hargreeves
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ginny
09:00
Uhm... wiem, że masz znajomych.
Jak tam maczek? Przyjął się? :p
Jake Hargreeves
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ginny
WIADOMOŚĆ GŁOSOWA
No to może ją zabierz jeszcze? Wiesz, świeże powietrze dobrze Ci zrobi i przynajmniej pobudzi mózg do dziennej aktywności psychicznej. Albo wiesz jeśli źle się czujesz, to ja bym mogła... To znaczy, może ktoś by mógł za Ciebie ją wyprowadzić? Tylko propozycja.
Jake Hargreeves
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ginny
09:30
Właśnie! Nessa... Jak to się stało, że jesteście takimi dobrymi ziomkami? Wiesz, widziałam zdjęcie na instagramie i w ogóle... Czuję jakby mnie coś ominęło.
Wiesz... spoko, nie mam zmiany w szpitalu ani nic. Jestem dzisiaj wolna i chyba mogłabym.
Dla dobra Javy.
Jake Hargreeves
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ginny
09:50
No nie bardzo. :lol: Wiesz chyba, że jestem zobligowana do oglądania jej filmików na yt, zostawiania serduszka w komentarzu dla zasięgu i łapki w górę? I wiem, że środowisko gameplayowe to inne uniwersum, więc skłonna jestem uwierzyć, że można poznać kogoś fajnego tam. :p
Pamiętam.
Napiszę jak wyjdę.
Jake Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
Percy
Hehe :lol:
Niech Ci służy
Jake Hargreeves
ODPOWIEDZ