Wrócił z czynnej służby — zastanawia się co dalej
33 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
..przy tobie znów chcę wszystkiego i jeszcze to wszystko mógłbym móc..
No cześć!
Słowem wstępu, zgadzam się na wszystko, naprawdę (pamiętam, że na jednym forum mi oślepili postać na kilka fabularnych gier i bawiłam się fantastycznie :lol:) lubię wyzwania i dramy i w ogóle, niech się dzieje, wszystko przyjmę na klatę. Tylko jakieś takie większe rzeczy, nie wiem, uśmiercanie rodziny, psa (też rodzina :/) czy kogoś-tam innego, o kim wspominam, a kogo nie ma na forum; to poproszę o wcześniejszy kontakt, ale tak to wszystko wolno! Będę robić tu update's na pewno, jeśli coś wpadnie mi do głowy.
  • *beznadziejny w daty, wszystko musi zapisywać w telefonie i ustawiać milion alertów
    *ma dwuletniego dalmatyńczyka, ma na imię Oliver
    *ma też kota na punkcie swojego samochodu
    *ma podbitą legitymacje ratowniczą, porobione wszystkie te bosmańskie i sternicze kursy
    *wisi mu przed nosem propozycja przygotowania się do roli kaprala po powrocie
    *kilka lat temu bezmyślnie zasłonił dwóch chłopaków ze swojej brygady przed odłamkami szrapnela; ucierpiał dość rozległe obrażenia zwłaszcza jamy brzusznej; nie myślałam o długotrwałych powikłaniach, ale na bank jakieś są
    *jest trochę maminsynkiem, wiadomo, mama najważniejsza na świecie
    *mieszka na jachcie ojca, bo boi się mieszkać w swoim nowym normalnym domu
    *waha się, czy wrócić do czynnej służby, czy może skorzystać z elastyczności dawanej przez państwo i przejść do rezerwy
    *jest aktywny, czasem za bardzo, zdarzają mu się urazy, ale stroni od doktorów, nie lubi ich
golabki
AR#7194
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
And i can't help falling in love with you...
valentine's day
Obrazek
Prezent dla: Gust Johansen
Od: kupidyn

Nie jesteś sam!
the last letter from your lover
Kupidyn
brak multikont
ODPOWIEDZ