IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://pbs.twimg.com/media/DlZATTCVAAA7PIJ.jpg][/telimg1]
[tel5]JH
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://pbs.twimg.com/media/DlZATTCVAAA7PIJ.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
22:30
Zeta
Potrzebuję się dostać do plików i dysków zabezpieczonych kodem z Authenticatora.
Jak się pewnie domyślasz telefon połączony z apką jest poza moim zasięgiem.
Ile to będzie kosztować?
Jake Hargreeves
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
22:37
Zeta
Nie, nie pamiętam.
Przemyślałbym to na Twoim miejscu. :roll:
Jake Hargreeves
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
00:48
Zeta
Zgadzam się.
Ale ani centa więcej.
Jake Hargreeves
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
01:13
Zeta
Ok.
Na wczoraj.
Daj znać jak skończysz.
Jake Hargreeves
zawaliła studia — i chwilowo jest bezrobotna
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
18:22
Gale
Jezu, ta wasza dziura to jakiś labirynt...
Znowu od ojca wracałam do siebie jakąś godzinę, bo skręciłam w uliczkę za wcześnie :/
Jake Hargreeves
zawaliła studia — i chwilowo jest bezrobotna
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
18:28
Gale
No ale przecież ja wiedziałam gdzie iść! :roll:
i nie ciemnymi, bo szłam w biały dzień! Ale skoro twierdzisz, że tak tu bezpiecznie, to chyba faktycznie dobrze zainwestować w jakiś gaz pieprzowy, czy coś...
Jake Hargreeves
zawaliła studia — i chwilowo jest bezrobotna
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
18:22
Gale
Tak, zwiedzałam... Chociaż mógłbyś mi sprzedać jakieś fajne miejscówki naprawdę warte odwiedzenia, zamiast się kręcić gdzieś ludziom między domami :hm:
No wiesz, nie chciałam Ci znowu tyłka zawracać :roll:
Jake Hargreeves
zawaliła studia — i chwilowo jest bezrobotna
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
19:15
Gale
Skoro to ma być najbardziej atrakcyjne miejsce w miasteczku to... Jezu, gdzie ja trafiłam :roll:
W sumie to mogłabym wpaść :hm: Jak już się pies za mną stęsknił! *.*
I tak nie mam za bardzo nic ciekawszego do roboty... No chyba, że akurat mi dzień pracujący wpadnie :hm:
Jake Hargreeves
zawaliła studia — i chwilowo jest bezrobotna
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
19:30
Gale
Uff,to pocieszające!
To wpadnę jutro, okej? Czy masz jakieś zajęcia?
Jake Hargreeves
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
22:30
Z.
Jesteś w stanie zlokalizować kogoś, kto nie chce być zlokalizowany?
Jake Hargreeves
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
22:50
Zeta
No hej, ale nawet nie spróbujesz? :roll:
Spoko, ale wiesz, że nie potrzebuję Twojego numeru, no nie? Przypominam tylko, że wiem, gdzie mieszkasz. I jeśli to Cię nadal nie przekonuje, to znam jeszcze inne metody perswazji nieco mniej uprzejme.
Bo na razie jestem miły. :roll:
Jake Hargreeves
ODPOWIEDZ