POŚREDNIK TURYSTYCZNY — HELLOWORLD TRAVEL
38 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do miasta, żeby odzyskać Waltera i żeby to osiągnąć udaje, że jest ciężko chora.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/a6Pecnp.png][/telimg1]
[tel5]Adria
[/tel5][/tel02][tel8]10:15
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/a6Pecnp.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]txt[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
powitalny kokos
nick
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
10:27
Do miasta?
Jesteś w Lorne Bay? Od kiedy?
Tęskniłam!


adria wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
10:30
W zasadzie to dopiero będziemy wracać do Lorne też... ja i Jonathan, spędziliśmy święta u moich rodziców :oops:
Jest nieźle, wracam do siebie po operacji, nie mam na co narzekać, lepiej ty opowiadaj na ile zostajesz!
W zasadzie to jestem chwilowo bezrobotna... Ben musiał odejść z pracy, więc ja jakby z nim, ale planuje założyć zaraz coś nowego, więc znów będę asystenką


adria wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
10:30
Mam wrażenie, że wolą go ode mnie, a już na pewno mama i babcia xD Ale no, chyba poważnie, zapytał czy z nim zamieszkam :3
Tak, Ben to przyjaciel na jakiego nie zasługuję <3
No oczywiście, że się spotkamy! Mam dla ciebie zaległy prezent, nic super, ale czeka na ciebie! Już prawie jestem nówka sztuka, osobiście do szpitala bym już nie wracała :lol:


adria wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:07
Tak, to prawda, byli zdziwieni, że to brat Waltera... Ale raczej pozytywnie, bardziej bałam się reakcji Jony, bo trochę wstyd...
Cóż... No wiesz... Adwokaci... Mają swoje takie ten, swoje humory, jednego dnia ta sprawa, innego inna, to pewnie przez to D:
Och to ja Ci chyba jeszcze coś dokupię. Ale zazdroszczę Ci strasznie takiego zwiedzania *.*
W apartamencie Jony. Jeszcze chwilę nie wolno mi pracować, a on pracuje dużo, więc przyda mi się towarzystwo! No i poznasz Gacusia! No i szpitalne wieści zawsze mnie niepokoją :tear:


adria wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
10:27
No wiesz... Całe piętro mojego domu jest wielkości jego sypialni i pół wsi przyszło oglądać samochód na wtyczkę :/ I on i Walter pewnie nie czują się zbyt dobrze w takim otoczeniu...
Jezu, przekąski! Mówiłam Ci już, że Ciebie kocham? *.*
Super, nie mogę się doczekać! Mimo wszystko mam nadzieję, że od mojej codzienności będą trzymały się z daleka :lol:


adria wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
08:27
JEZU! CO?! JAK TO WYPADEK!?
Nie rozumiem... powiedz, że to jakiś żart


adria wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
08:30
Jezu, to straszne, wyrazy współczucia, nie wiem co napisać, nie mieści mi się to w głowie...
Oczywiście powiadomię ich, jak się trzymasz? Jesteś teraz sama?


adria wainwright
ODPOWIEDZ