właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
wysłano do @oznacz

Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/564x/dd/85/d7/dd85d72d6a00a194f1c342c1ad1d56df.jpg][/telimg1]
[tel5]Saul
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/564x/dd/85/d7/dd85d72d6a00a194f1c342c1ad1d56df.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]TREŚĆ[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]TREŚĆ[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@OZNACZENIE[/telozn]
[/tel8][/tel0]
starszy inspektor — lorne bay fire station
36 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
20:15
Ray
Miałem... Wypadek w pracy. Nie wiem tylko czy wpuszczą cię tak późno, ale jeśli chcesz, to spróbuj. Naprawdę chciałbym cię teraz zobaczyć i... Przytulić.
wysłano do Saul Monroe
ksiądz — lokalna parafia
45 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Od września mieszka w Lorne Bay i wciąż uparcie bawi się w księdza, próbując udawać przed samym sobą, że wcale nie ma wielkiego kryzysu wiary. Od niedawna coraz częściej spotyka się z pewnym przystojnym jubilerem, a jego mała córeczka jest jego iskierką nadziei w tym paskudnym świecie.
Leonardo
13:20
Raczej z tych słodkich. Dałem jej kawałek na próbę, chyba jej smakuje, bo trochę się krzywiła, ale potem wyglądała na ucieszoną. To może dam jej jeszcze...? Jakby miała jakieś uczulenie, to pewnie by było widać...?
wysłano do Saul Monroe
starszy inspektor — lorne bay fire station
36 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
20:26
Ray
No, żyję. Gdybym nie żył, to ciężko by mi było do ciebie pisać XD Na szczęście nic wielkiego się nie stało, ale jestem trochę poturbowany. Budynek się zawalił. Byłem akurat na inspekcji.
wysłano do Saul Monroe
starszy inspektor — lorne bay fire station
36 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
20:34
Ray
Wie, tak. Był na miejscu, a potem siedział w szpitalu i czekał, aż pozwolą mu do mnie wejść. Teraz już go wygonili, chociaż łatwo nie było.
To co, mogę się ciebie spodziewać jutro rano?
wysłano do Saul Monroe
ODPOWIEDZ