stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/b19796019c394a5a80c6388dff08b2b0/tumblr_pkq35iNNKf1ulq1nyo6_400.png][/telimg1]
[tel5]Ginny
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/b19796019c394a5a80c6388dff08b2b0/tumblr_pkq35iNNKf1ulq1nyo6_400.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
16:16
Omg Omg Omg! Zakochałam się!


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
16:26
To też, ale mówię o kimś innym! O kimś nowym! O kimś wow!
Wpierw uratował mnie przed naciągaczami, a potem nagle się pojawił by mnie ukryć! Znienacka wyskoczył i kazał za sobą iść, a ja na to "prowadź wodzu!"
I jeszcze nazwał mnie fascynującą!
Jest boski! <3


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
16:29
Cudny i umięśniony Alhaitham!


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
16:34
Oj tam szczegóły! Boski jest!
Jutro idziemy grupą grabić pustynie i szukać skarabeuszy, więc musiałam nadrobić fabularną część, a w tym jego.
Większość pewnie jest bez sensu, ale nie każdy. No i dlatego lepiej sobie po prostu pograć i spotkać ideały, o <33


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
16:44
Bo w to trzeba włożyć o wiele więcej pracy niż się sądzi! I pamiętaj, że swój kanał mam od lat i nie od początku widzów miał. Trochę to trwało. A granie z innymi popularnymi osobami daje też swoje wyniki.
Poza tym gry są mega! I jak możesz mnie nie wspierać :/ Jak zacznę z głodu przymierać to zgadnij u kogo będę mieszkać.
Niestety mój ideał do grania wyjdzie dopiero za kilka miesięcy, ale teraz mogę się nim cieszyć w historiach fabularnych.
No wiadomo! Connor zawsze najlepszy pozostanie :excited:


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
16:54
Bo frytki to podstawa! To taki super dodatek i bez niego to w ogóle nie ma posiłku.
Naaah, na razie mam, gdzie mieszkać. Życie na farmie to życie niespodzianka! Ale doceniam propozycję <33
Jak mówisz o darmowych makach i pizzy to tak. Tak. Czuję jak już przymieram głodem... Wszystko się rozmazuje. Tak ciężko pisać te smsy! Klawisze są takie ciężkie... Czy ta wiadomość w ogóle dotrze? A może piszę na ślepo? Może nikt tego nie odczyta? Archeolodzy znajdą ten telefon... :faint:
Akurat na tą chwilę to gra głównie dla rozrywki. Jeszcze jej tak nie rozzsławiłam u siebie by mieć deal. I konkurencja spora. Poza tym są profesjonalni youtuberzy, którzy zajmują się głównie tą grą i widziałam jak ciężko im wtedy idzie z próbą bycia zróżnicowanym kreatorem. Tak więc wolę nie wpaść w tą dziurę tutaj.


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
17:04
Trzeba iść zjeść bo pomrzemy z głodu!
Popcorn i przypał... :lol:
Czy to tylko mnie z sucharem się skojarzyło?
Straszne myśleć, że nie będą wiedzieć co to popcorn! Osobiście wolę co innego w kinie bo popcorn wchodzi między zęby, ale to część naszej kultury!
No właśnie <3 Dlatego będę grzecznie czekać na moje hot love... Jak ja wytrzymam to nie wiem ;(


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
17:14
To tak się zaprasza na jedzenie? Kusząc przysmakiem zamiast ładnie zaprosić?
Skąd ta pewność? Wiele gier mówi, że będzie apokaliptycznie, więc wątpię by wtedy eco się przejmowano. Może popcorn będzie dla potomnych jak rajski przysmak!
To to co obiecałam obejrzeć, a jeszcze się za to nie zabrałam? :hm:


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
17:18
Nie potrzebuje! Tak jak Ty nie potrzebujesz kusić jakimiś sztuczkami. Wystarczy powiedzieć, że się stęskniłaś.
Zgadzam się... więc czas na powtórkę Mulan! :excited:


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
01:21
No jak to co! Coś na rozbudzenie! Hot husbando!
Chociaż profesjonalnie to może bardziej cosplay bo on oryginalnie chadza w innych ciuchach, a to to art fanowski przedstawiający go w ciuchach z nowego regionu co pustynią jest inspirowany.
Jego oryginalny wygląd jest bardziej europejski!
A może powinnam się przebrać za Kleopatrę na Halloween? Co sądzisz? Pasowałoby?


Ginny Montgomery
ODPOWIEDZ