Właściciel winiarni — Passing Clouds Winery
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Licealna miłostka zostawiła go zaraz po ślubie, więc wraca do Lorne i stawia własną winiarnie w centrum miasteczka.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/3bca6c409e123e59fa9e34ef1ce78e37/tumblr_ozmlf3gX8q1tc5gvpo9_250.pnj][/telimg1]
[tel5]Ilay Flemming
[/tel5][/tel02][tel8]1:14 PM
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/3bca6c409e123e59fa9e34ef1ce78e37/tumblr_ozmlf3gX8q1tc5gvpo9_250.pnj][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
powitalny kokos
m.
projektantka wnętrz — ellerby design
28 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
otwiera się na nowe życie bez raka i daire'a
1:15
primrose ellerby
Cześć, nie jestem zajęta.
Albo może jestem, ale tobą, bo właśnie pracuję nad projektem, który chciałam ci pokazać. Wpadłam na coś, co mogłoby ci się spodobać, więc pewnie. Możemy umówić się w markecie budowlanym.


ilay flemming
ambitny krab
martyna
projektantka wnętrz — ellerby design
28 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
otwiera się na nowe życie bez raka i daire'a
1:16
primrose ellerby
Może 11?
Po zakupach moglibyśmy pójść na lunch, pokazałabym ci projekt.


ilay flemming
ambitny krab
martyna
bosman, okazjonalnie skipper/instruktor żeglarstwa — port, Sapphire River
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Na pierwszy rzut oka szczęśliwy człowiek. Szarmancki, czarujący, zabawny, chętny do pomocy w porcie i otwarty na rozrywki, jakie przynosi mu życie. Pozornie. Dopiero powoli przeszedł etap załamania i gniewu po śmierci żony i lasuje się gdzieś na etapie godzenia się z rzeczywistością.
12:28
Cam
potrzebuję zgrzewki wina w dobrej cenie
dasz radę przynieść dziś do portu? ^^


ilay flemming
powitalny kokos
Cam
bosman, okazjonalnie skipper/instruktor żeglarstwa — port, Sapphire River
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Na pierwszy rzut oka szczęśliwy człowiek. Szarmancki, czarujący, zabawny, chętny do pomocy w porcie i otwarty na rozrywki, jakie przynosi mu życie. Pozornie. Dopiero powoli przeszedł etap załamania i gniewu po śmierci żony i lasuje się gdzieś na etapie godzenia się z rzeczywistością.
Cam
coś takiego
wpadaj za 1h na główny dok, byle ze skrzynką na wpisowe, szukaj "Yellow Bird". Zdążysz?

ilay flemming
powitalny kokos
Cam
ODPOWIEDZ