torakochirurg — cairns hospital
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Kilka miesięcy temu wzięła rozwód, ale nie wróciła do Melbourne, bo wiąże ją kontrakt, który podpisała ze szpitalem w Cairns. Dlatego ugrzęzła. I zaczęła robić kolejną specjalizację, by zabić czas. Lub siebie.
Noel Barbie Rowland
→ W Lorne Bay mieszka od czterech lat, tak też długo pracuje w Cairns Hospital, gdzie kończyła rezydenturę i zdobyła tytuł specjalisty.
→ Pół roku temu wzięła rozwód z Gabem Flemmingiem.
→ Szukam dla niej przyjaciół, sąsiadów, z którymi grilluje za domem, jakiegoś przypadkowego kochanka, którym pocieszyła się po rozwodzie itp.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

weterynarz oraz opiekun lwów — cairns zoo
33 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz i opiekunka lwów w Cairns zoo. Przeszło trzy lata temu wróciła z długoletniego pobytu w Kenii, gdzie pracowała ze zwierzętami w Parku Narodowym Nairobi. Aktualnie myśli o założeniu własnej fundacji, a poza tym próbuje zbudować swoją przyszłość z Clayem.
Noel B. Rowland, byłego męża kochasz, to wiemy, a poza tym mogę dać Gem na jakąś psiapsi od narzekania na marnych byłych :lol:
starsza sierżant — police station
37 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
I've got a pain in my neck
Because I keep looking up
I'm searching what's coming next
But it won't come from above
And there's a hole in my chest
Like there's a hole in the sun
So tell me, what's coming next?
I'm searching what's coming next
nazwisko zobowiązuje, także wpadam tu jako jedna z dwóch starszych sióstr gabe'a, czyli twoja ulubiona szwagierka! no i mogę podrzucić też lemonię jako przyjaciółkę?
Noel B. Rowland
sumienny żółwik
lenna
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Podrzucam Charlotte Hargreeves, ziomeczka z pracy 8) W tej samej dzieloncy mieszka też Gwen, może mają wspólnego sąsiada/znajomego, który grilluje i zwabia je do siebie zapachem jedzenia? :lol:
Noel B. Rowland
tłumaczka — języka hiszpańskiego
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
she's balling for a guy that's cigarette needs a light pluck up the courage and invite her nowhere good
Hejka Noel B. Rowland, Tia przyjaźni się z twoim ex-mężem od czasów berbecia i gówniaka, więc na pewno się znają :oops:
powitalny kokos
capri sun
torakochirurg — cairns hospital
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Kilka miesięcy temu wzięła rozwód, ale nie wróciła do Melbourne, bo wiąże ją kontrakt, który podpisała ze szpitalem w Cairns. Dlatego ugrzęzła. I zaczęła robić kolejną specjalizację, by zabić czas. Lub siebie.
Gem Fernwell, oczywiście, że byłego męża kocham niezwykle mocno! Tak bardzo, że poprosiłam o rozwód, a to poświecenie najwyższej wagi :hihihi:
Natomiast Gemma wydaje się idealnym materiałem na budowanie silnej przyjaźni. Mogły się nawet poznać jakimś przypadkiem i od słowa do słowa zaczęły narzekać na swój los - pewnie żadna nie widziała winy w mężczyźnie, za to ochoczo obwiniały siebie. We dwie było im raźniej i jakoś tak zostało. Jak myślą o swoich byłych, jak im przykro, to piszą do siebie, zamiast do nich, co jest ważne szczególnie po pijaku <33

larabel flemming, była szwagierka* :hihi: Ale tak, mogły się lubić, mogły kupować sobie na święta najlepsze prezenty. Zaproponowałabym nawet wspólne wyjazdy do SPA ale Noel pewnie nigdy nie miała czasu na realizację takich pomysłów. Taka jest zapracowana!
Jak się sprawy mają po rozwodzie? Nadal się lubią? Noel na pewno jej nie powiedziała, że Gabe ją zdradzał, bo nie chciała, żeby rodzina miała do niego jakieś pretensje :hm:
Może Lara trochę obwinia ją o rozpad małżeństwa? W końcu dobrze wiedziała, że Noel to pracoholiczka.

Gwen Fitzgerald ludzie którzy gotują są dla Noel zbawieniem, bo ona nigdy nie ma na to czasu. Więc taki sąsiad to złoto i pewnie pojawiałaby się u niego za każdym razem żebrząc o jakieś ugrillowane dobroci *.*
A Charlotte Hargreeves jako znajoma z pracy też super. Na początku mogły się średnio dogadywać, ale podczas nocnego dyżuru trafił do nich na izbę jakiś ciężki przypadek i to je do siebie zbliżyło? :hm;

hestia ellerby, źle wychowałaś tego przyjaciela, skoro zdradził swoją cudowną żonę :hihihi:
Znać się znają, ale czy się lubią? Hestia pewnie zawsze trzyma stronę Gabe'a (to normalne w przyjaźni). Noel mogła być o nią nawet trochę zazdrosna, widząc, jak dobrze się dogadują, ale nic nie mówiła, bo wiedziała, że sama nie jest w stanie zagwarantować mężowi wystarczająco dużo uwagi, więc musiał szukać wsparcia w innych, gdy ona była w pracy. Ale jak do czegoś między nią a Gabe'em dojdzie, to Noel już raczej nie będzie dla niej sympatyczna :lol: Za to na pewno ją zszyje, jak przypadkiem trafi na izbę przyjęć, gdy ona będzie miała nocny dyżur.
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Idealnie :evil: Mamy to ^^
Noel B. Rowland
stewardessa — cairns airport
34 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Are you someone that I can give my heart to or just the poison that I'm drawn to?
Obiecałam, że jak się ogarnę, to przyjdę po relację, trochę mi zeszło, ale jestem Noel B. Rowland :lol:

Nie wiem do końca skąd one mogłyby się znać, myślę, że w sumie mogły wpaść na siebie w markecie tuż po przyjeździe Noel i zacząć rozmawiać o tym jak zastąpić jakiś składnik w daniu, które obie chciały zrobić, a pechowo nie było go dostępnego :lol: I z tego powodu mogły uznać, że spotkają się na kawę. Potem mogły pójść na drinka, gdy pogadały trochę więcej i okazało się, że Addie jest świeżo po rozwodzie, ot takie babskie wsparcie, może zachęcanie do wrócenia na "rynek", bo hej całe życie przed tobą i że jeden chłop był świnią, nie znaczy, że wszyscy :lol: no, a później to widzę, że Addie mogła przejąć rolę tej wspierającej w kryzysie i... mogłyby się dogadywać po dziś dzień, dzieląc się swoimi bolączkami. Może nawet aktualnie ich ulubioną piosenką jest flowers, bo why not :lol:
come hold me tight
no_name4451
torakochirurg — cairns hospital
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Kilka miesięcy temu wzięła rozwód, ale nie wróciła do Melbourne, bo wiąże ją kontrakt, który podpisała ze szpitalem w Cairns. Dlatego ugrzęzła. I zaczęła robić kolejną specjalizację, by zabić czas. Lub siebie.
Addie Callaghan :hi:
Wszystko mi pasuje! Może poza nałogowym słuchaniem Flowers :hihi:
W każdym razie każda taka znajomość jest dla mnie na plus. Szczególnie że mimo czasu spędzonego w Lorne, Noel w 100% się nie zadomowiła i cały czas czuje się trochę obco.
stewardessa — cairns airport
34 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Are you someone that I can give my heart to or just the poison that I'm drawn to?
Dobrze Noel B. Rowland odpuszczę ci te piosenkę:lol: tylko pamiętaj, że jak będziesz potrzebowac wsparcia, to addie jest (a ja zawsze chętna na gre) :)
come hold me tight
no_name4451
ODPOWIEDZ