Trener personalny / AFL — Prowadzę obozy sportowe
28 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem trenerem AFL. Moje marzenia zniszczyła kontuzja, więc pomagam dzieciakom w ich realizowaniu.
Liam Coonley
x trener dzieciaków chcących grać w AFL
x były zawodnik NFL
x trener personalny
x dobry przyjaciel
x lepszy mąż
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
All American
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
liam coonley :welcome:
Chętnie podrzucę ci Gwen Fitzgerald, może pomagała mu w sprawach prawnych związanych z przeprowadzką, zakładaniem akademii itp? Wiadomo, jak to baba, nie ma zielonego pojęcia o sporcie, ale ma też trochę udziałów w barze Moonlight, nasza dwójka mogła jakoś zgadać się w momencie, kiedy w pubie leciała transmisja jakiegoś ważnego meczu. On oglądał, ona nie miała pojęcia, że to ważne, chciała przełączyć, on zaprotestował i tak zaczęła się ich znajomość :jupi:
Z panów podrzucę Thomas Winfield, on już wygląda na takiego, który zna się na australijskim futbolu, więc nada się do wspólnego oglądania i kibicowania :jupi:
Trener personalny / AFL — Prowadzę obozy sportowe
28 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem trenerem AFL. Moje marzenia zniszczyła kontuzja, więc pomagam dzieciakom w ich realizowaniu.
O, to bardzo fajny pomysł z Gwen Fitzgerald . Liam zakładam, że nie miał pojęcia jak założyć akademię od stron papierkowych, dlatego taka pomoc by mu się na pewno przydała. Pewnie jeśli ma jakieś problemy z papierkową robotą dzwoni do niej, żeby mu pomogła, bo on w tych sprawach jest totalnie zielony. Na pewno jej ufa, skoro ona przejmuje większość formalnych spraw związanych z jego przyszłością <3

Jeśli chodzi o Thomas Winfield to na pewno przyda mu się kumpel, bo takowych na razie brak haha. Mogą czasem się umawiać na wspólne oglądanie, jak najbardziej. Może Liam rozpali w nim zainteresowanie Amerykańskim NFL i będą przy piwku razem się nim emocjonować u Coonleya w domu :twerk:
ambitny krab
All American
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
No i fantastycznie <3 A w najbliższej przyszłości chętnie porwę cię do gry, będę odzywać się w PW :hihi:
liam coonley
Trener personalny / AFL — Prowadzę obozy sportowe
28 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem trenerem AFL. Moje marzenia zniszczyła kontuzja, więc pomagam dzieciakom w ich realizowaniu.
W porządeczku <3
ambitny krab
All American
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Halko liam coonley, ja się trochę podepnę pod znajomość Liama i Toma, bo Luke to młodszy brat Tomaszka i trochę z nich papużki nierozłączki :lol: Więc nasi panowie też się muszą znać!

I jeszcze Ci zostawię Mia Montgomery, tylko bez pomysłu żadnego bo nie myślę już dziś :faint:
Trener personalny / AFL — Prowadzę obozy sportowe
28 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem trenerem AFL. Moje marzenia zniszczyła kontuzja, więc pomagam dzieciakom w ich realizowaniu.
no siema! Luke Winfield również biorę w pakiecie z Tomem w takim razie :lol: Możemy razem przesiadywać, pić browary i oglądać NFL do godzin porannych, a skoro jesteś barmanem to na pewno czasami wpadam nawet do twojej pracy na jedno, dwa lub osiem piw :haha:

Mia Montgomery co do niej mam mały pomysł. Widzę, że jest ratownikiem medycznym, a to się dobrze składa. Bo służby porządkowe, straż, pogotowie zawsze obstawiają jakieś imprezy. Liam często prowadzi różne kolonie dla dzieciaków itd. i czasem jak sobie nie radził z bardziej technicznymi rzeczami z jakimi kobiety radzą sobie świetnie, to właśnie Pani Montgomery mogła mu pomagać <3
ambitny krab
All American
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
liam coonley takich wielopaków to nawet w żabce nie ma! :lol: Super, z Mijką mega fajny pomysł *.* To jak być miał/a ochotę na grę z którymś, to zapraszam 8)
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Hej!
Podrzucę Ci ell c. donoghue, to trochę głupiutkie dziewczę, ale bardzo sympatyczne. Dużo w przeszłości podróżowała, ale już osiadła na stałe w Lorne, gdzie jej rodzina żyje z pokolenia na pokolenie - aborygeńskie korzenie zobowiązują. W każdym razie Ell mogła za nim trochę oczami wodzić, ale to taka trzpiotka, że nawet jeśli kiedyś się umówili, to pewnie zapomniała przyjść :lol:
florystka — the potting shed
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
chciałaby wiedzieć, kto zabił jej brata i bardzo liczy na to, że dale, a tak właściwie caleb pomoże jej odnaleźć mordercę
hej, my wszystko wiemy! na pewno jakieś drgania serca aeralie na jego widok ma, ale resztę zobaczymy sobie w grze!
Trener personalny / AFL — Prowadzę obozy sportowe
28 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem trenerem AFL. Moje marzenia zniszczyła kontuzja, więc pomagam dzieciakom w ich realizowaniu.
Harriet L. Pemberton ell c. donoghue aż przykro się człowiekowi robi, że tak piękna niewiasta zapomniała się z nim umówić :( może jak teraz jej zaproponuje to o nim nie zapomni? <3

aeralie eaton wiemy<3
ambitny krab
All American
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Z roztrzepanymi ludźmi tak bywa, a ell c. donoghue w głowie ma milion myśli na sekundę, ale może jak sobie na czole zapisze, to nie zapomni! :hihihi:
liam coonley
ODPOWIEDZ