aktorka — Cairns Performance Art Centre
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
naczelna drama queen, marząca o wielkiej karierze aktorskiej; młoda awanturniczka, która często wpada w kłopoty
Eleonore Hartmann
studentka aktorstwa marząca o wielkiej karierze; zafascynowana starym Hollywood pasjonatka kina; kochająca literaturę marzycielka i drama queen z zamiłowaniem do Shakespeare'a i kryminałów
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

dzielny krokodyl
arisu._.
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Wpadam ze swoją młodzieżą iiii z Harper totalnie widzę super kumpelki, no wszystko się zgadza *.* Już nawet nie wypisuję co dokładnie, bo za dużo tego! Zaczynając od vibe'u dobrej uczennicy, na duszy towarzystwa wśród znajomych kończąc. Iii w mojej głowie Harper też uwielbia kręcić tyłkiem do Brit! :lol: A i często odpala jej się tryb drama queen :lol:
I jeszcze mam z młodszych Jake Hargreeves, tu niestety bez pomysłu konkretnego, ale podrzucam jeśli byś chciała <3
Eleonore Hartmann
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hejka Eleonore Hartmann!
Raine do niedawna sama jeździła starym pickupem i akurat doskonale zna się na jego naprawie, więc mogła Eleonore pomóc nie raz, nie dwa, nie dziesięć nawet :lol: Mogą też razem nie pływać, bo Barlowe boi się wody, w której brak jest gruntu pod nogami :hihihi:
Do tego podrzucam Rydera, mieszka w tej samej dzielnicy od kilku lat i pracuje w Moonlight Barze, więc mogła tam wpadać na piwo/drinka/imprezę, a do tego jego dom był w pewnym momencie dość częstą imprezownią :lol:
I na koniec mam jeszcze Ryan, najbardziej światową z tej trójki :welcome: Jakiś czas temu wróciła ze swojej wielkiej objazdówki po Europie i może tak na siebie trafiły? Walia raczej nie przypadła jej do gustu, po długoletnim przyzwyczajeniu do gorącego klimatu Lorne Bay, ale zawsze mogły porozmawiać o spełnianiu marzeń, bo Hillbury już jedno ma na koncie :lol:

Ogólnie wszystko to taki delikatny zarys, możemy pójść w którą stronę będzie Ci pasowało <3
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
aktorka — Cairns Performance Art Centre
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
naczelna drama queen, marząca o wielkiej karierze aktorskiej; młoda awanturniczka, która często wpada w kłopoty
Harper - zdecydowanie widzę bardzo dobrą przyjaźń z Harper. Mogłyby wymieniać się ploteczkami, robić najazdy na sklepy i urządzać sobie jakieś mniej lub bardziej szalone girls nights. Z Jake'iem chwilowo nie mam też większego pomysłu poza tym, że mogli zawsze gdzieś na siebie wpaść na jakimś spacerze lub uczelni od biedy. Mógł też na przykład naprawiać jej laptopa lub coś podobnego.

Raine - jeśli chodzi o pomoc od Raine to Eleonore z pewnością ją chętnie przyjmie. Zapewne nie raz już coś poszło w nim nie tak i potrzebowała czyjejś pomocy więc taka relka z pewnością mi odpowiada. Co do Rydera to myślę, że faktycznie mogli razem imprezować i się zaprzyjaźnić także też go chętnie przyjmę. Jeśli chodzi o Ryan to nawet jeśli nie spodobała jej się Walia, którą Hartmann kocha całym serduszkiem to zawsze mogły przy jakimś piwku porozmawiać o jej podróżach, bo zdecydowanie chętnie posłuchałaby jakiś jej przygód. Ogólnie rzecz biorąc ja zawsze chętnie wszystko przygarnę <3
dzielny krokodyl
arisu._.
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Eleonore Hartmann to w takim razie jak będziesz miała ochotę coś zagrac, zapraszam!
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Eleonore Hartmann hejka, dzielą nas tylko dwa lata, a myślę że Darby bo doceniła jej wielkie ambicje i plany! I mogłaby ją wspierać, czytać z nią sztuki przed ważnymi przesłuchaniami, a potem kibicować w pierwszym rzędzie :hihi:
babeczka
-
aktorka — Cairns Performance Art Centre
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
naczelna drama queen, marząca o wielkiej karierze aktorskiej; młoda awanturniczka, która często wpada w kłopoty
Darby, z pewnością nie pogardzę kimś kto zawsze okazałby Eleonore wsparcie i robił za największą fankę w pierwszym rzędzie i pomagał w przygotowaniach do występów. Myślę też, że te dwie mogłyby razem pakować się w różne dziwne akcje i kłopoty bo przecież: po pierwsze co może złego się stać, a po drugie ciekawe jak to się skończy. Także z pewnością przyjmę i ukocham w relkach <3
dzielny krokodyl
arisu._.
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Eleonore Hartmann pisze: 31 maja 2022, 20:38
Darby, z pewnością nie pogardzę kimś kto zawsze okazałby Eleonore wsparcie i robił za największą fankę w pierwszym rzędzie i pomagał w przygotowaniach do występów. Myślę też, że te dwie mogłyby razem pakować się w różne dziwne akcje i kłopoty bo przecież: po pierwsze co może złego się stać, a po drugie ciekawe jak to się skończy. Także z pewnością przyjmę i ukocham w relkach <3
no i ekstra 8) Jak będziesz chciała zagrać coś z dramatycznym odczytywaniem scenariusza na nowe przesłuchanie, to wpadaj na pw :hihi:
babeczka
-
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Eleonore Hartmann pisze: 30 maja 2022, 19:47
Harper - zdecydowanie widzę bardzo dobrą przyjaźń z Harper. Mogłyby wymieniać się ploteczkami, robić najazdy na sklepy i urządzać sobie jakieś mniej lub bardziej szalone girls nights. Z Jake'iem chwilowo nie mam też większego pomysłu poza tym, że mogli zawsze gdzieś na siebie wpaść na jakimś spacerze lub uczelni od biedy. Mógł też na przykład naprawiać jej laptopa lub coś podobnego.
Super! :jupi: Eleonore Hartmann
A z Jakiem możemy póki co zostawić taką niedookreśloną relę i być może w grze nam coś wyjdzie <33
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Cześć Eleonore Hartmann, może mogłabym Ci podrzucić Lyrę na jakąś kompankę do wspólnych imprez? :hihi:
lyra raynott
Ola
aktorka — Cairns Performance Art Centre
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
naczelna drama queen, marząca o wielkiej karierze aktorskiej; młoda awanturniczka, która często wpada w kłopoty
Lyra, towarzysze imprez zawsze mile widziani także jak najbardziej <3
dzielny krokodyl
arisu._.
tancerz — cairns performance art centre
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dałabym tutaj Calla, bo łączy ich miejsce pracy, z poza tym ona również trenuje z Quinnem, który jest partnerem Calla I jego trenerem :D możemy pójść w jakiś pozytyw, może nawet czasem razem trenują, może w jakimś tańcu Call ma jej partnerować teraz na scenie? <3

Eleonore Hartmann
i put a speel on you
zira_fell
ekipa Artka
ODPOWIEDZ