studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Maxine Parkins
W Lorne Bay od kilku tygodni; próbuje na własną rękę odnaleźć zaginioną matkę - miejscową psycholog. Zawiesiła studia kryminalistyczne w Paryżu, wcześniej spędziła w Lorne Bay 7 lat (między 12, a 19 rokiem życia). Wszystkie połączenia z matką, jak i ojcem (miejscowym architektem) oraz przyjaźnie z dzieciństwa, mile widziane.
ELEONORE HARTMANN - gal pal
dorywcza uczennica jazdy na deskorolce, z którą później miała przyjemność zwiedzać tutejszy SOR. Koniec końców połączyły siły we wspólnym prowadzeniu śledztwa.

SAMEEN GALANIS - prywatny detektyw
kobieta, z którą po niespodziewanym spotkaniu w Shadow, Max pracuje nad odnalezieniem zaginionej matki.

Jake Hargreeves - kumpel
rówieśnik z rodzinnego Lorne Bay, kolega ze szkolnej ławki, z którym wciąż ma kontakt

Charlotte Hargreeves - mama kumpla
dawna koleżanka zaginionej Sarah Parkins i mama Jake'a

LUKE WINFIELD - barman z Shadow
gość, który zaczepił Max w trakcie rozwieszania ogłoszeń o zaginionej matce. Od słowa do słowa doszli do porozumienia, planując współpracę przy namierzaniu poszlak co do tajemniczego klienta od koperty ze zdjęciami.

SHIVA VENTRESS - randomowa artystka
znajomość będąca wypadkową ingerencji Max w zdarzenie, mające miejsce niedaleko klubu Shadow. Udało jej się pomóc dziewczynie w nieciekawej sytuacji, niestety całość zakończyła się tragicznie dla drugiego uczestnika.

IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
Maxine Parkins cześć i czołem! Podrzucam swoją młodzież 8)
Generalnie miłość do komiksów, deskorolki i nowinki technologiczne to kierunek - Jake :D
Z kolei z Harper Callaway jest trochę wścibska i zajarana dziennikarstwem śledczym, więc może może się zaoferować jako pomoc przy rozwikłaniu jakiegoś wątku w sprawie mamy Max? :hm:
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Hej <3 Bardzo podoba mi się twoja postać i koncept zaginionej mamy, więc przychodzę *.*
Chętnie oddam Charlotte na jakąś znajomą mamy, może coś wie, może nic nie wie, ale może Maxine będzie chciała z nią pogadać? :omg: A skoro wyżej zameldował się Jake, syn Charlotte, to tym bardziej postawmy na motyw, że panie się znały, więc poznały się też ich dzieci :hihihi:
Dam też Gwen Fitzgerald, ma kancelarię, tez może jakoś pomóc :hihi:
Maxine Parkins
studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Hej, Jake'a chętnie przyjmę na kolegę-rówieśnika, którego jednak nie wywiało do większego miasta :lol: Za deskę, komiksy i IT jak najbardziej plus i widzę tutaj też zaczepienie w kontekście kryminałów; poza tym oboje z Max są w podobnym wieku, więc co powiesz na jakąś dawną znajomość ze szkolnej ławki?
Harper Callaway też przygarnę, bo idealnie się przyda do pozyskania jakiejś poszlaki <33 Mogłyby się poznać np. w momencie, gdy Max rozwieszałaby ogłoszenia o zaginięciu, ze swoim numerem kontaktowym (co prawda policja już działa w tym temacie, ale co innego spotkać na żywo kogoś, kto na własną rękę szuka członka rodziny).
Jake Hargreeves


Charlotte Hargreeves miło mi <3 Motyw ze znajomością z Sarah mi pasuje, więc chętnie przygarnę; na pewno Max będzie chciała porozmawiać z Charlotte na temat matki i tego jak wiele powiedziała policjantom, prowadzącym sprawę (i czy w ogóle byli u Hargreeves'ów ich wypytywać)
Możliwe, że Gwen Fitzgerald i jej zdolności prawnicze się przydadzą w miarę rozwoju wątku matki, a może przy okazji była kiedyś prawnikiem ojca Max? :hm:
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
Maxine Parkins pisze: 29 maja 2022, 21:36
Hej, Jake'a chętnie przyjmę na kolegę-rówieśnika, którego jednak nie wywiało do większego miasta :lol: Za deskę, komiksy i IT jak najbardziej plus i widzę tutaj też zaczepienie w kontekście kryminałów; poza tym oboje z Max są w podobnym wieku, więc co powiesz na jakąś dawną znajomość ze szkolnej ławki?
Harper Callaway też przygarnę, bo idealnie się przyda do pozyskania jakiejś poszlaki <33 Mogłyby się poznać np. w momencie, gdy Max rozwieszałaby ogłoszenia o zaginięciu, ze swoim numerem kontaktowym (co prawda policja już działa w tym temacie, ale co innego spotkać na żywo kogoś, kto na własną rękę szuka członka rodziny).
Jake Hargreeves
Super, bardzo mi wszystko odpowiada <3 I jeśli miałabyś ochotę coś rozegrać to oczywiście zapraszam <33
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen miała prawie dwuletnią przerwę w pracy, jeśli to w niczym nie przeszkadza i pasuje czasowo, to bardzo chętnie :hihi: Maxine Parkins
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hej Maxine Parkins! Mogę Ci podrzucić moją całą ekipę, Ryder świetnie nadawałby się na kolegę z przeszłości, takiego od deskorolki i szwendania po mieście, bez większego celu, skoro jest między nimi tylko rok różnicy! :ryder: Ryan jest księgową na posterunku, ale może Max będzie potrzebowała jakiejs wtyki i padnie na nią? :hm: Do tego mam jeszcze najmłodszą Raine, którą tu zostawiam bez pomysłu :lol:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Hej! Ryder idealnie się nadaje na kolegę np. z liceum, gdzie Parkins mogła razem z nim szlifować swoje umiejętności jazdy na desce. Poza tym, myślałam czy nie wrzucić Max na tę drugą deskę, surfingową (w przerwie między szukaniem poszlak) więc Ryder mógłby ją też poduczyć, jak łapać fale <33
Możliwe też, że za jakiś czas Max będzie węszyć na komisariacie, więc wtedy pomoc Ryan by się bardzo przydała. Pytanie czy dziewczyny się kojarzą jakoś z dawnych lat, czy dopiero coś wykombinujemy?
Wyczytałam w karcie Raine, że kiedyś najpewniej porwano jej siostrę, więc to w sumie byłby jakiś punkt zaczepienia (w postaci nietrafnych poszlak, a może też jakichś cennych). Być może Max próbowałaby się z nią jakoś skontaktować, po dotarciu do jakichś artykułów sprzed lat, opisujących zaginięcie. Co prawda zaginięcie siostry Raine, a matki Max dzieli kilka, jak nie kilkadziesiąt lat, ale kto wie... :lol:
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Cześć Maxine Parkins! Chętnie podrzuciłabym ci Lyrę do jakiejś relacji, nie tylko ze względu na to, że dziewczyny są w tym samym wieku, więc pewnie siłą rzeczy kojarzyłyby się gdzieś ze szkoły, tym bardziej, jeśli Maxine była typem sportowym to wydaje mi się, że dziewczyny by się dogadały. Lyra dość hobbistycznie interesuje się sprawami kryminalnymi, choć głównie polega to na słuchaniu podcastów, ale sprawa zaginięcia mamy Max pewnie by ją zainteresowała, może też dlatego, że w którymś momencie po swoim wypadku skorzystała z jej usług psychologa? Może nawet w tajemnicy przed bliskimi? To tylko luźna propozycja, ale w każdym razie gdybyś miała chęci na jakikolwiek wątek między dziewczynami to jestem otwarta <33
lyra raynott
Ola
studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Lyra Raynott tak sobie myślę, że Lyra mogła chodzić na jakieś spotkania z matką Max i raz czy dwa dziewczyny pewnie na siebie wpadły (gdy Max akurat przebywała w Lorne Bay na przerwie wakacyjnej). Także jakbyś była chętna, możemy rozegrać jakieś retrospekcje z tamtego czasu 8) + co do czasów obecnych, mogła się wywiązać między dziewczynami przypadkowa rozmowa w losowym miejscu, na temat zaginięcia Sary i widzę też tutaj zaczepienie w postaci Rydera, z którym Max też się kumpluje :lol:
looking for a mind at work — frogs restaurant
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Salagadoola mechicka boola
Bibbidi-bobbidi-boo
Put them together and what have you got
Bibbidi-bobbidi-boo
Maxine Parkins
Z tego co widziałam w karcie to nasze dziewczyny zaczynały studia w Paryżu w tym samym czasie. Co powiesz na to, by (przynajmniej na początku) dziewczyny trzymały się razem - przynajmniej puki się nie zadomowiły? Pod koniec studiów Tiana zaczęła trochę przmulać życiowo i towarzysko, także niekoniecznie musiały dalej trzymać kontakt, ale to już w sumie zależy od ciebie i o ile Max by to nie przeszkadzało :>
powitalny kokos
mechaniczny toster
studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Tiana Hirsch
Hej, jasne, że mogły się razem trzymać na studiach; widzę nawet, że są w tym samym wieku, wić mogły się nawet znać ze szkoły, jeszcze za czasów Lorne Bay (przy czym Max trochę miała ją za dziwaczkę z tą obsesją francuską :lol: ) Pytanie czy znajomość przerodziła się w pozytywną znajomość/koleżeństwo czy bardziej neutralność, która nieco bardziej rozwinęła się w czasie studiów i wspólnych wyjść? :hm:
ODPOWIEDZ