koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Elodie Donoghue
Wychowywała się wśród społeczności aborygenów, ale zawsze ciągnęło ją do większego świata. W młodości dużo podróżowała, aż cztery lata temu na stałe wróciła do Lorne Bay. W miasteczku wyrzucili ją chyba z każdej możliwej pracy. Roztrzepane dziewczę, które lubi podziwiać wschody słońca i pić tanie wino.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
ell c. donoghue, chętnie podrzucę do relek mojego Otisa. Skoro są w tym samym wieku, to może chodzili razem do szkoły, a nawet klasy? Mogli przyjaźnić się za dzieciaka i jeszcze za czasów liceum. Albo mogą przyjaźnić się do tej pory i byłaby to bardzo piękna przyjaźń <3
towarzyska meduza
-
Właściciel i stolarz — Plane Wood Carpenter
36 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalny stolarz, prowadzący biznes zmarłego ojca i mieszkający na uboczu sąsiad aborygeńskich tubylców. Człowiek-katastrofa, chodząca porażka.
ell c. donoghue wpisz byłego szwagra i współlokatora :hihihi:
powitalny kokos
-
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Otis Goldsworthy, z nieba mi spadłeś, wiesz? Będziesz tym przyjacielem, do którego Ell uciekała, kiedy wkurzało ją życie w rezerwacie? Myślę też, że powinni się dogadać w biznesie, bo on sprzedaje ubrania, a Ell ręcznie robioną biżuterię. Widzę tutaj podstawę do zawojowania przemysłu modowego! :lol: <33

wesley mills - cohen, jak zasłużysz <33
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
ell c. donoghue pisze: 18 maja 2022, 11:49
Otis Goldsworthy, z nieba mi spadłeś, wiesz? Będziesz tym przyjacielem, do którego Ell uciekała, kiedy wkurzało ją życie w rezerwacie? Myślę też, że powinni się dogadać w biznesie, bo on sprzedaje ubrania, a Ell ręcznie robioną biżuterię. Widzę tutaj podstawę do zawojowania przemysłu modowego! :lol: <33
ell c. donoghue, o rany! Niech wpadną na super pomysł, żeby otworzyć jakiś sklepik internetowy <3 i tak, Otis to właśnie ten przyjaciel, do którego Ell zawsze może uciec i wyrzygać ze wszystkich swoich problemów czy obaw :fox: jak będziesz miała ochotę zagrać, to wal jak w dym!
towarzyska meduza
-
Właściciel i stolarz — Plane Wood Carpenter
36 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalny stolarz, prowadzący biznes zmarłego ojca i mieszkający na uboczu sąsiad aborygeńskich tubylców. Człowiek-katastrofa, chodząca porażka.
ell c. donoghue pisze: 18 maja 2022, 11:49

wesley mills - cohen, jak zasłużysz <33
przecież to ty mi się wpraszasz na chatę :/ myślę, że to elodie powinna zasłużyć by mieszkać pod jego dachem i podkradać mleko z lodówki!
powitalny kokos
-
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Otis Goldsworthy, na dniach zaatakuję Cię na PW o grę! <33

wesley mills - cohen, nie cwaniakuj!
Opiekun kangurów — Sanktuarium dzikich zwierząt
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Włóczykij, powsinoga, błędna dusza. Bardzo chciałby usiedzieć w miejscu, ale obawia się, że stracił taką umiejętność.
Ja coś chcę!
Ogółem sporo ich łączy - liczne rodzeństwo, śmierć bliskiej osoby, robaki w dupie, przez które są powsinogami. No jak nic widzę tu coś bardzo pozytywnego! Może kiedyś spotkali się w jakiejś podróży i doszli, że są obydwoje z Australii? Może zaliczyli jakiś krótki romans na wyprawie, potem rozeszli się w swoje strony i teraz by się spotkali i łączy ich dobra znajomość?
8)
ell c. donoghue
ambitny krab
Misia
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Casper Brooks, cześć przystojniaku! ^^
Myślę, że to wspaniały pomysł! Nawet miałam pisać poszukiwania, na jakichś ludzi, z którymi Ell poznała się podczas podróży. Ona wówczas była bardzo otwarta na wszelkie romanse, bo miłość traktowała jako bajkę i skupiała się wyłącznie na odczuciach chwilowych. Koc na plaży, tanie wino i wschód słońca to była dla niej sceneria idealna.
A teraz nawet jeśli się spotkają, to nie widziałabym między nimi dziwnej krępacji wynikającej z tego, że kiedyś ze sobą spali, a raczej taki sentyment i masę pięknych wspomnień związanych z danym miejscem (mogło to być choćby na Bali, o).
W dodatku Ell utrzymuje jednego misia koalę w zoo (w ramach jakiejś internetowej adopcji), więc pewnie często jest w zoo, żeby na niego popatrzeć i z nim pogadać. Mogą nawet tam na siebie wpaść, bo jemu pewnie też zdarza się tam bywać i doglądać zwierzaków :hm:
Opiekun kangurów — Sanktuarium dzikich zwierząt
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Włóczykij, powsinoga, błędna dusza. Bardzo chciałby usiedzieć w miejscu, ale obawia się, że stracił taką umiejętność.
ell c. donoghue no to widzisz, masz mnie! ^^ myślę, że mogliby się nawet wspierać i motywować w ewentualnych przyszłych związkach, bo znają się na wskroś :lol:
I fajna opcja, mogą się tam spotkać, może akurat pojechał tam jako awaryjny weterynarz, więc na siebie wpadli :>
ambitny krab
Misia
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Casper Brooks, pasuje mi pięknie <33
Daj znać, jak będziesz chciała coś zagrać!
koordynatorka — The Last Goodbye
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Nieszczęśliwa małżonka, organizująca pogrzeby i udająca, że wszystko gra przy steku z tofu.
ell c. donoghue chcesz być moją przewodniczką po świecie aborygenów? :hihi: A poza tym z szalonych bab to mam darby maclerie i cami o'brallaghan , każda trochę w inny sposób, ale obie blisko wiekiem, więc mogą się ziomkować! Tj z tą, która bardziej ci pasuje 8)
sumienny żółwik
-
ODPOWIEDZ