Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
elspeth buckley
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Mieszka z bratem i przysposobioną córką ich brata. Marzy o własnym lokum i własnej przyjaciółce ale zdaje się, że nie dostanie ani jednego ani drugiego.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
-
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
przychodzę, bo pracujesz w mojej stadninie! chcesz mieć dobre stosunki z pracodawczynią? :lol:
elspeth buckley
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
melis huntington pisze: 04 maja 2022, 10:55
przychodzę, bo pracujesz w mojej stadninie! chcesz mieć dobre stosunki z pracodawczynią? :lol:
elspeth buckley
lepszego pracownika nie znajdziesz! kocha konie, zna się na swojej pracy i myślę, że może pomagać też przy innych rzeczach jako, że obycie ma :hihihi:
ambitny krab
-
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
hej, poimprezujemy razem? ^^
elspeth buckley
piosenkarka, autorka tekstów — Los Angeles
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczory długie i złe - krótkie dnie. Więc całuj mnie częściej, bo nie wiem jak będzie
Witam, elspeth buckley <3

Lubimy się czy raczej tak średnio? Joyce jest w każdym razie dobrze nastawiona do siostry Duke'a, chyba że coś negatywnego sie między nimi wydarzyło. Zależy czy chcesz negatyw czy pozytyw. Zauważyłam w opisie :
Mieszka z bratem, jego dziewczyną i przysposobioną córką ich brata.
Joy nie mieszka z nimi jak by co. Chyba, że chodzi o jakąś dziewczynę, o której nie wiem, to zaraz się będzie Duke tłumaczył :hell:
wystrzałowy jednorożec
Myre
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
Harriet L. Pemberton pisze: 04 maja 2022, 11:22
hej, poimprezujemy razem? ^^
elspeth buckley
tak! przez elspeth będzie miała także wątrobę do wymiany <3 jest między nimi rok różnicy, więc mogą się znać ze szkoły i odnowiły kontakt po powrocie elle do miasta, po skończeniu studiów.
Joyce Lewis pisze: 04 maja 2022, 11:32
Witam, elspeth buckley <3

Lubimy się czy raczej tak średnio? Joyce jest w każdym razie dobrze nastawiona do siostry Duke'a, chyba że coś negatywnego sie między nimi wydarzyło. Zależy czy chcesz negatyw czy pozytyw. Zauważyłam w opisie :
Mieszka z bratem, jego dziewczyną i przysposobioną córką ich brata.
Joy nie mieszka z nimi jak by co. Chyba, że chodzi o jakąś dziewczynę, o której nie wiem, to zaraz się będzie Duke tłumaczył :hell:
hejka! poszłabym w pozytyw chociaż nie wiem jaki joyce ma stosunek do jego siostry, która z nim mieszka i pewnie wciąż przysparza problemów :lol: i tak, już wiem, że źle się zrozumiałyśmy i żadnej innej panny w domu nie ma :lol:
ambitny krab
-
bezrobotna i spłukana — grosza daj wiedźminowi
31 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
it's hard to find a place to hide When you're running from what's inside No matter where you go, there you are
elspeth buckley
Myślę, że zaczęły od dużego pozytywu, na pewno Joy pamięta też Elspeth jak ta miała kilkanaście lat, bo pewnie odwiedzała Duke'a, skoro chodzili razem do szkoły (tak, jako koleżanka).
Nie mają jakiegoś super kontaktu, w końcu Joy spędza najwięcej czasu z jej bratem, ale jak już to reagują na siebie pozytywnie. Zobaczymy co nam dalej wyjdzie i jak się to wszystko potoczy - jakbyś miała chęć i jakiś pomysł na grę, to zapraszam <3
summertime
Myre
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
Reina A. Everly pisze: 04 maja 2022, 12:08
elspeth buckley
Myślę, że zaczęły od dużego pozytywu, na pewno Joy pamięta też Elspeth jak ta miała kilkanaście lat, bo pewnie odwiedzała Duke'a, skoro chodzili razem do szkoły (tak, jako koleżanka).
Nie mają jakiegoś super kontaktu, w końcu Joy spędza najwięcej czasu z jej bratem, ale jak już to reagują na siebie pozytywnie. Zobaczymy co nam dalej wyjdzie i jak się to wszystko potoczy - jakbyś miała chęć i jakiś pomysł na grę, to zapraszam <3
elspeth będzie ganiła brata za każde przewinienie względem joyce, bo przecież nie pozwoli by ten osioł zmarnował jedyną szanse na znalezienie normalnej panny - zwłaszcza takiej, która lubią sama elle :lol:
ambitny krab
-
bezrobotna i spłukana — grosza daj wiedźminowi
31 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
it's hard to find a place to hide When you're running from what's inside No matter where you go, there you are
elspeth buckley
No i wiadomo... solidarność jajników :lol:
summertime
Myre
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
Reina A. Everly pisze: 04 maja 2022, 12:14
elspeth buckley
No i wiadomo... solidarność jajników :lol:
o, skoro tak, joyce może wstawić się u djuka za elspeth i namówić go by dołożył jej do własnego lokum :hihihi:
ambitny krab
-
piosenkarka, autorka tekstów — Los Angeles
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczory długie i złe - krótkie dnie. Więc całuj mnie częściej, bo nie wiem jak będzie
elspeth buckley
Właśnie gadałam z 13, żeby Duke zostawił Elspeth chatę i się wprowadził do Joy :lol:
wystrzałowy jednorożec
Myre
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
Joyce Lewis pisze: 04 maja 2022, 13:09
elspeth buckley
Właśnie gadałam z 13, żeby Duke zostawił Elspeth chatę i się wprowadził do Joy :lol:
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
ambitny krab
-
ODPOWIEDZ