kierowca karawany — The Last Goodbye
32 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie.
Augustus Sinclair
Były policjant o wątpliwej moralności, psychicznie zniszczony przez stratę męża i pobyt w więzieniu. Obecnie zawodowo zajmuje się przewożeniem zwłok i stara się zbyt dużo nie myśleć o tym, jak bardzo przytłaczające jest życie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
Brysia
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
hej Augustus Sinclair <3
myślę, że dwa lata temu Ezra mógł już być na stażu jako fotograf kryminalny, więc się zapewne troszkę minęli – ale jak najbardziej Ezra go kojarzył, pewnie nawet był na pogrzebie i był równie w szoku jak reszta, gdy zamknęli Augustusa. Pewnie znał go bardziej z usłyszanych legend, aniżeli osobiście, ale mamy tutaj jakiś punkt zaczepienia.

Dałabym Ci jeszcze autumn goldsworthy wiadomo, bo są z jednego worka zawodów. :lol: I pewnie w przeszłości mieli jakieś koligacje służbowe, o, a mogli się dogadywać całkiem spoko, więc tym bardziej trochę to było dziwne dla Autumn, że Gus później trafił do więzienia.
I jeśli chcesz kogoś jeszcze to krzycz!
kierowca karawany — The Last Goodbye
32 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie.
ezra brooks no to z Ezrą możemy iść na początek w taką znajomość właśnie raczej z widzenia z pracy i teraz jakoś bardziej pociągnąć to na fabule? <33 A z Autumn mogli być dobrymi ziomeczkami, wychodzić po pracy na piwo, czasem totalnie na luzie a czasem może jeden drugiemu się musiał wygadać, kiedy akurat trafiała się w pracy jakaś bardziej nieprzyjemna robota? No a potem Augustus poszedł siedzieć, i idk, to już w sumie od Ciebie zależy, na ile Autumn uwierzyła w jego winę, tudzież późniejszą rzekomą niewinność ogłoszoną po drugiej rozprawie. No i w zależności od tego za jakiego człowieka ma go teraz, możemy iść z tą relacją w różnym kierunku :hihihi:
niesamowity odkrywca
Brysia
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Z Ezrą totalnie tak i możemy dopiero pociągnąć na fabule <3

I z Autumn jejku jak mi się podoba ten pomysł <33 Bo to taki kumpel, którego potrzebuje, i z którym można pogadać o pracy po pracy. Wiadomo, że była też na pogrzebie jego męża i pewnie trochę go próbowała stopować, gdy tak wystartował do młodego chłopaka. I teraz mam maks rozkminę, bo w sumie Autumn mogła początkowo zareagować zdziwieniem i szokiem, gdy okazało się, że Augustus Sinclair trafił do więzienia i pewnie miała trochę mieszane uczucia. Ostatecznie nigdy go o to nie spytała, bo trochę bała się się dowiedzieć – a trochę też nie chciała tego wiedzieć, bo i po co – jak było naprawdę. Sama ma wiele za uszami, więc gdy wyszedł z więzienia nadal nie poruszała tego tematu i pewnie w jej podejściu nic się nie zmieniło.
koordynatorka — The Last Goodbye
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Nieszczęśliwa małżonka, organizująca pogrzeby i udająca, że wszystko gra przy steku z tofu.
O witam współpracownika! 8) Lubimy się? ;>
sumienny żółwik
-
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Augustus Sinclair mogę Ci podrzucić Divinę, jeśli przywozi czasem tych zmarłych na pogrzeb <3 No i jeszcze Pearl, bo ona ma słabość do węszenia i ludzi spod ciemnej gwiazdy w swoim życiu :hihihi: Chyba, że wolisz kogoś innego ode mnie, to też nie ma problemy :3
kierowca karawany — The Last Goodbye
32 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie.
autumn goldsworthy no to ustalone! Dawaj znać, jak będziesz chciała zagrać <3

alice underwood ja sądzę że totalnie powinniśmy się lubić! W ogóle to chciałam nawet zgłosić się do twoich szukajek z przyjaciółmi, więc jeśli aktualne to mogę być jednym z nich ^^ Są między nimi tylko dwa lata różnicy, więc mogli poznać się i polubić jeszcze w szkole, Augustus pewnie był na jej pierwszym ślubie, na drugim zresztą też, jak było trzeba to jeździł z nią po szpitalach, pocieszał ją po stracie pierwszego męża, później ona mogła odwdzięczyć się tym samym kiedy zmarł mąż Augustusa, no i tak sobie w sumie myślę, że jak on wyszedł z więzienia to może właśnie Ally ogarnęła mu pracę w zakładzie pogrzebowym? I może jest jedną z nielicznych osób, którym otwarcie się przyznał, że faktycznie był winny i gdyby nie prawnicy ojca to odsiadywałby wyrok do końca? Chyba że masz jakiś inny pomysł, to pisz śmiało <3

Divina Norwood pewnie przywozi, więc na pewno mieli się okazję z Diviną spotkać! Augustus wcześniej pracował w policji, więc w sumie może kojarzyć jej ojca z jakichś drobnych pijackich wykroczeń (o ile takowe miały miejsce) i wiedzieć, że Divina to córka tego starego pijaka. Pewnie nawet jest mu jej trochę szkoda, więc uprzejmie ją zagaduje za każdym razem, kiedy wpada na nią przechadzając się z fajką koło kościoła :hihihi: co do Pearl - może poznali się, kiedy Augustus jeszcze w tej policji robił? Mogli się spotkać w jakimś klubie, w Shadow chociażby, on poratował ją fajką czy coś, poszli pić razem, no i Pearl mu mogła opowiedzieć o śmierci siostry a on zaoferował, że może pomóc jej szukać sprawcy, wykorzystując swój zawód i pozycję? No ale potem trafił do wiezienia więc nic z tego nie wyszło, ale kontakt mogą mieć do tej pory <33
niesamowity odkrywca
Brysia
koordynatorka — The Last Goodbye
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Nieszczęśliwa małżonka, organizująca pogrzeby i udająca, że wszystko gra przy steku z tofu.
Augustus Sinclair pisze: 20 mar 2022, 00:34


alice underwood ja sądzę że totalnie powinniśmy się lubić! W ogóle to chciałam nawet zgłosić się do twoich szukajek z przyjaciółmi, więc jeśli aktualne to mogę być jednym z nich ^^ Są między nimi tylko dwa lata różnicy, więc mogli poznać się i polubić jeszcze w szkole, Augustus pewnie był na jej pierwszym ślubie, na drugim zresztą też, jak było trzeba to jeździł z nią po szpitalach, pocieszał ją po stracie pierwszego męża, później ona mogła odwdzięczyć się tym samym kiedy zmarł mąż Augustusa, no i tak sobie w sumie myślę, że jak on wyszedł z więzienia to może właśnie Ally ogarnęła mu pracę w zakładzie pogrzebowym? I może jest jedną z nielicznych osób, którym otwarcie się przyznał, że faktycznie był winny i gdyby nie prawnicy ojca to odsiadywałby wyrok do końca? Chyba że masz jakiś inny pomysł, to pisz śmiało <3

no dobra, ale tylko jeśli jej nie okradał, bo miała bardzo niewiele ładnych rzeczy przez swojego ojca! :lol: I w sumie jak to tylko przekręty to chyba by się Alice na niego jakoś specjalnie źle nie patrzyła, no chyba że okradał jakichś staruszków albo naciągał ich na wnuczka... albo jak w stylu Mejzy sprzedawał kuracje chorym dzieciom, które w ogóle nie działały :hm: Ale jeśli nie to mogą się przyjaźnić i jasne, na pewno mu pomogła! I na pewno bardzo ich szipowała i miała złamane serce, po śmierci jego męża, prawie tak samo mocno jak po śmierci swojego pierwszego męża </3 Więc no wiele ich łączy i tak, spoko, może w przyszłości pomóc jej z zakopywaniem <3

I jak będziesz chciała grać to chodź na pw <2
sumienny żółwik
-
kierowca karawany — The Last Goodbye
32 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie.
alice underwood nah, jej na pewno nigdy nie okradł <3 pewnie nawet od czasu do czasu coś od niego dostała, bo w stosunku do najbliższych osób bywa mniej egoistyczny xd no i poszło pw <33
niesamowity odkrywca
Brysia
koordynatorka — The Last Goodbye
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Nieszczęśliwa małżonka, organizująca pogrzeby i udająca, że wszystko gra przy steku z tofu.
Augustus Sinclair pisze: 21 mar 2022, 01:18
alice underwood nah, jej na pewno nigdy nie okradł <3 pewnie nawet od czasu do czasu coś od niego dostała, bo w stosunku do najbliższych osób bywa mniej egoistyczny xd no i poszło pw <33
ekstra <3
sumienny żółwik
-
ODPOWIEDZ