spiker radiowy — lorne bay radio
35 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
od kiedy zoya zaszła z nim w ciążę, próbuje zmusić ją do wspólnego mieszkania, ślubu i pewnie wymyśli jeszcze sto innych rzeczy, ale kocha kogoś zupełnie innego
gabriel mills - cohen
ma 35 lat, jest spikerem radiowym i niezbyt poważnym człowiekiem, niezbyt poważnie podchodzącym do życia, ale poleca się, zwłaszcza do robótek ręcznych! potrafi! śpiewać na karaoke też świetnie potrafi i kran naprawi również!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
martyna
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
:welcome: Kogo z mojej gromadki chcesz znać? Polecam wszystkich :hihi: ale wiekowo najbliżej jest Thomas Winfield, bądźmy kumplami ;> gabriel mills - cohen
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Cześć gabriel mills - cohen! Nie wiem czy wiesz, pewnie nie, więc przyszłam ci powiedzieć, że byłeś drużbą na ślubie Twojego brata, a ja byłam druhną! Fajnie, nie?
Jesteś nawet w mojej karcie:

"Spóźniłam się; suknię druhny ubierałam w łazience na lotnisku, a makijaż próbowałam zrobić w taksówce, za którą musiał zapłacić drużba, bo mnie akurat skończyły się pieniądze."

:hihihi:
Właściciel i stolarz — Plane Wood Carpenter
36 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalny stolarz, prowadzący biznes zmarłego ojca i mieszkający na uboczu sąsiad aborygeńskich tubylców. Człowiek-katastrofa, chodząca porażka.
gabriel mills - cohen cześć młodszy bracie :hihihi:
powitalny kokos
-
ODPOWIEDZ