recepcjonistka — PULLMAN Hotel
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Kolejny raz sercem się baw
I tak jest od lat bezradne
Alaska Lockwood
Pochodzi z Lorne, choć nie była tu kilka lat. Może znasz ją z czasów szkolnych, a może jadasz w knajpie jej mamy? W każdym razie zapraszam wszystkich chętnych :)
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

misio
nick
brak multikont
obecnie nie pracuje — siedząc całymi dniami w domu
31 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
There is no greater sorrow than to recall in misery the time when we were happy
hej! proponuję żeby znali się z Dante z czasów szkolnych, może nawet byli na kilku randkach? :hihihi:

Alaska Lockwood
recepcjonistka — PULLMAN Hotel
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Kolejny raz sercem się baw
I tak jest od lat bezradne
Jestem na tak dante ainsworth. Jak coś będziesz chcieć zagrać, to daj znać :)
misio
nick
brak multikont
pisarz kryminałów — oraz scenarzysta
36 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
pisze kryminały, choć jego życie to ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym, pewnego dnia uświadomi sobie, że kocha Constance, ale na razie jego serce zdobył jego pies o cudownym imieniu Werter
Alaska Lockwood podrzucam do relacji jeszcze Dicka!
zdolny delfin
enchante #8234
recepcjonistka — PULLMAN Hotel
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Kolejny raz sercem się baw
I tak jest od lat bezradne
Chris Haynes a myślisz, że z Dickiem coś pozytywnego czy negatywnego?
misio
nick
brak multikont
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Mniej więcej trzy lata temu moja Gwen Fitzgerald też straciła chłopa. Może panie poznały się gdzieś w czasie przeżywania żałoby, na cmentarzu albo w innym smutnym miejscu? :crying:
A jeśli tylko masz ochotę, mogę zaoferować też kogoś jeszcze z mojej gromadki :hihihi:
Alaska Lockwood
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Alaska Lockwood pisze: 01 mar 2022, 19:54
Chris Haynes a myślisz, że z Dickiem coś pozytywnego czy negatywnego?
tu możemy zdecydowanie iść w negatyw!
recepcjonistka — PULLMAN Hotel
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Kolejny raz sercem się baw
I tak jest od lat bezradne
Thomas Winfield pisze: 01 mar 2022, 21:01
Mniej więcej trzy lata temu moja Gwen Fitzgerald też straciła chłopa. Może panie poznały się gdzieś w czasie przeżywania żałoby, na cmentarzu albo w innym smutnym miejscu? :crying:
A jeśli tylko masz ochotę, mogę zaoferować też kogoś jeszcze z mojej gromadki :hihihi:
Alaska Lockwood
Niestety Josh nie jest pochowany w Lorne, a Alaska właściwie przez trzy lata nie była w domu. Ale myślę, że może zaraz po samej śmierci Josha pojechała na chwilę do domu i rodzice wysłali ją do jakiejś grupy wsparcia. I tam faktycznie mogły się z Gwen poznać. Alaska stwierdziła, że to wierutne bzdury i wyszła. Mogła zgarnąć po drodze Gwen i wyskoczyły na drinka.

Dick Remington pisze: 01 mar 2022, 22:34
Alaska Lockwood pisze: 01 mar 2022, 19:54
Chris Haynes a myślisz, że z Dickiem coś pozytywnego czy negatywnego?
tu możemy zdecydowanie iść w negatyw!
Oj Dick wygląda na kogoś, kto mógłby wkurzać Alaskę. Może jeszcze w czasach kiedy Alaska pomagała w rodzinnej knajpie. Dick tam był i zrobił taką awanturę, że aż napluła mu do napoju. A potem za każdym razem jak gdzieś na siebie wpadali, to były to zawsze nieprzyjemne sytuacje. Nazywa go swoim nemezis i jak tylko ktoś jest dla niej nie miły, to mówi "nie bądź takim Dickiem" (co oczywiście brzmi dwuznacznie, ale ona ma na myśli Remingtona.
misio
nick
brak multikont
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
Alaska Lockwood cudownie, biorę w całości!
koordynatorka — The Last Goodbye
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Nieszczęśliwa małżonka, organizująca pogrzeby i udająca, że wszystko gra przy steku z tofu.
Alaska Lockwood hej chcesz się znać? ;> Alice też kilka lat temu straciła męża swojego pierwszego, więc myślę że sporo je łączy i mogą mieć ładnego pozytywa :hm:
sumienny żółwik
-
recepcjonistka — PULLMAN Hotel
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Kolejny raz sercem się baw
I tak jest od lat bezradne
alice underwood pisze: 05 mar 2022, 22:26
Alaska Lockwood hej chcesz się znać? ;> Alice też kilka lat temu straciła męża swojego pierwszego, więc myślę że sporo je łączy i mogą mieć ładnego pozytywa :hm:
Sorki, że dopiero teraz, ciapa ze mnie.
Tak, chcę żeby się znały <3
Aż szkoda, że pogrzeb narzeczonego Alaski nie był w Lorne, bo tak by jej Alice mogła pomóc w ostatnim pożegnaniu. Ale i tak pozytyw jak najbardziej na tak. Obie mają wood w nazwisku :D
alice underwood
misio
nick
brak multikont
Muzyk — Moonlight bar
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Widzi barwy w dźwiękach, którymi wypełnia sale Moonlight bar. Królowa złych wyborów, grająca w milion różnych gier z której żadnej nie da się wygrać. Wolna duch, balansujący na krawędziach z butnym uśmiechem i filuternym spojrzeniem wodzącym po twoim ciele.
Cześć, Alaska Lockwood!
Jesteśmy w tym samym wieku, więc pewnie się kojarzymy choć trochę!
niesamowity odkrywca
chaosem
ODPOWIEDZ