dziedziczka sieci hoteli — jeszcze nigdzie
20 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Jankeska lecząca złamane serce, od trzech miesięcy w Lorne Bay, dziedziczka hotelarskiej fortuny. Przyjechała na wakacje i ma zamiar zostać na dłużej.
Dominique Rochester
Jankeska lecząca złamane serce, od trzech miesięcy w Loren Bay, dziedziczka hotelarskiej fortuny. Przyjechała na wakacje i ma zamiar zostać na dłużej.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
dominique
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejeczka Dominique Rochester <3
Najblizej wiekiem mam o rok starszą Lisbeth, która nie jest zbyt przyjazna, bo jest takim chłodnym gburem, ale też jest z całkiem porządnej rodziny, więc może mogłybyśmy wymyślić jakiś ciekawy negatyw, albo jakąś inną dramke? :hihihi:
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
jeśli Dominique Rochester szuka kogoś, kto oprowadziłby ją po mniej znanych terenach Lorne Bay, to serdecznie polecam Periclesa :hihihi:
dziedziczka sieci hoteli — jeszcze nigdzie
20 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Jankeska lecząca złamane serce, od trzech miesięcy w Lorne Bay, dziedziczka hotelarskiej fortuny. Przyjechała na wakacje i ma zamiar zostać na dłużej.
Hejeczka Divina Norwood , w sumie hejcik by się nawet przydał, żeby za różowo nie było w życiu Dom. Także mam nadzieję, że uda nam się coś ciekawego wspólnie wymyślić, masz może już jakiś zarys, który można rozwinąć? Myślałam, że skoro jest kiepską kelnerką, to może zaczęło się od tego, że Dominique za szybko wstała, akurat kiedy Lisbeth szła z tacą spaghetii i wszystko wylądowało na jej nowej bluzce. Złożyła na nią oficjalne zażalenie, chociaż wina była po stronie blondie, bo nie spojrzała czy ktoś nie nadchodzi, a potem wystawiła jej kwit z pralni, którego nie zapłaciła rzecz jasna i ta niechęć się ciągnie... tyle na początek ode mnie, chyba, że masz inny pomysł. :idk:

przewodnik w postaci pericles campbell jak najbardziej pożądany! w sumie dziewcze młode i świeże w Australii, wszędzie się może jeszcze gubić, także nie ma problemu, żeby jej pokazał co i gdzie leży, żeby nie ładowała się w kłopoty. Możemy zagrać nawet niedługo jak masz czas, jak blondie zechce sobie kupić małego krokodyla i przyjdzie nad Saphire River xD, tak głupi pomysł mi wpadł do głowy :jupi:
powitalny kokos
dominique
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Hej! Przychodzę z propozycją, żeby dziewczyny się znały :lol: Obie kochają różowy kolor, przesadzają z medycyną estetyczną i widzę, że podobają im się podobni faceci! Mogły się poznać przez instagrama, gdzie obie, wrzucają zbyt dużo zdjęć, a kiedy Dominique pojawiła się w Lorne, spotkałyby się na drinka, czy na zakupy <33 może nawet są dalszymi sąsiadkami.

Dominique Rochester
dzielny krokodyl
Minnie mouse
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
Dominique Rochester jasne, to łap mnie na pw! <3
dziedziczka sieci hoteli — jeszcze nigdzie
20 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Jankeska lecząca złamane serce, od trzech miesięcy w Lorne Bay, dziedziczka hotelarskiej fortuny. Przyjechała na wakacje i ma zamiar zostać na dłużej.
Hej, Minnie Goldberg! W zasadzie są praktycznie rówieśnikami o podobnych lub nawet tych samych upodobaniach, jak wspomniałaś w poście, więc pasuje mi znajomość. Propozycja z Intagramem też jest super, a dodatkowo sąsiadki, może nawet bliższe, bo mieszka dwa domy dalej (zapomniałam mieszkania wybrać xD) Miło będzie jeśli znajomość na kawki i zakupy rozwinie się w jakąś przyjaźń, np. <33

pericles campbell, jasne, już łapię! <33
powitalny kokos
dominique
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Jak najbardziej mi pasuje <3 a to, czy dziewczyny zostaną na etapie znajomości, czy przyjaźni możemy zobaczyć na fabule!

Dominique Rochester
dzielny krokodyl
Minnie mouse
dziedziczka sieci hoteli — jeszcze nigdzie
20 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Jankeska lecząca złamane serce, od trzech miesięcy w Lorne Bay, dziedziczka hotelarskiej fortuny. Przyjechała na wakacje i ma zamiar zostać na dłużej.
pewnie, że tak <3 w takim razie czekam na wspólną grę Minnie Goldberg
powitalny kokos
dominique
ODPOWIEDZ