Budowlaniec — Na razie wolny strzelec
34 yo — 194 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Romuald Buffet
Budowlaniec, hydraulik, mechanik samouk. Podłogę położy, obrazek przybije, cieknącą rurę naprawi, a przy tym nie będzie pił i rzadko przeklnie. Nic tylko się zapoznawać!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
ziaba
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Mam młode postacie, Divina boi się ludzi i jej nie stać na usługi budowlańca, bo jest specyficzna, ale może któraś z moich pań do czegoś Ci się przyda? Najstarsza jest Laurissa, ale generalnie możemy się umówić, że sobie kogoś wybierzesz i pomyślimy wspólnie nad jakąś relką, hm? Chyba, że masz jakiś pomysł, to coś obgadam <3
Romuald Buffet
Budowlaniec — Na razie wolny strzelec
34 yo — 194 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Divina Norwood
Właśnie dlatego Divinkę trzeba wyprowadzić na prostą. <3 Romuald może być takim starym przebojowym bratem, który okaże się człowiekiem z domu dziecka jak Divka. Tylko, że jego nikt nie chciał i musiał sobie radzić sam. Nie wierzy też w znaki zodiaku, więc tym bardziej w Boga = idealna okazja do lekceważenia "klątwy" Div i innych ezoterycznych pierdól, w które nie wierzy. Może ją spotkać na cmentarzu, gdzie będzie sobie popijał piwko, bo przecież "wieczorami jest tu cicho i przytulnie". Ewentualnie Romuś może się szwendać w złej okolicy nocami, bo on nie uznaje czegoś takiego jak zła okolica.

Margotka vel Pearl też może się o coś zaczepić (kupiła mnie Fordem Probe - jestem blacharzem). Influencerka = pewnie dużo nowości, super telefon, a Romuś biega z telefonem bez dotykowego ekranu. Widzę tu już stłuczkę/prawie stłuczkę z jej pięknym Fordem, bo chcę usłyszeć przekleństwa wyrzucane jak z karabinu maszynowego wylatujące z 1,66m skrzata. <3

Myślałem jeszcze o Lau, ale kurcze ciężko coś dopasować. Romuś kwiatków nie kupuje, poezji nie czyta, a jedyne co robią wspólnego, to bywają w barach. Help? :box:
powitalny kokos
ziaba
ODPOWIEDZ