sprzedawca — liberated
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
These aren't tears; just the rain who wasn't brave enough to fall.
Titan Bond
Dobry chłopak, który przez dziesięć lat patrzył na świat zza krat - teraz wrócił do Lorne Bay i próbuje zacząć na nowo żyć, jednocześnie udając, że właściwie to wszystko jest w porządku i sam nie potrzebuje pomocy. A, no i pracuje w sex-shopie, podobno na razie sobie chwali.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
echo
robi kawę — i koci grzbiet
24 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
oja, jaki super Titan, koniecznie chcę się znać! :hihi: może z kawiarni, w której pracuje Lenny? Titan mógł wpaść i chciał kupić po prostu KAWĘ, a tu do wyboru same flat white'y, przelewy, napoje roślinne i inne dziwne rzeczy, które mogły mu niewiele mówić, więc Lenny mogła zacząć mu przy kolejnych wizytach udzielać korepetycji z kaw i za każdym razem robić mu coś innego do spróbowania, żeby odkryli, jaką kawę w 2021 lubi Titan? :D Titan Bond
powitalny kokos
nick
sprzedawca — liberated
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
These aren't tears; just the rain who wasn't brave enough to fall.
lenny o'sullivan omg tak! :hihi: ja już to widzę, jak on wchodzi do kawiarni, bo chce zwykłą czarną, a tu jakieś cuda na kiju, niewiadomoco i inne szykowne nazwy, które właśnie nic mu nie mówią, bo przecież ostatnio to kawę pił w kawiarni w 2011 roku :hihi: jestem jak najbardziej za, nawet możemy coś z tego rozegrać, jak on dopiero co przyjeżdża i chce kawkę, a tu taki zonk! więc jakbyś coś chciałx, to zapraszam :lama:
powitalny kokos
echo
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
chyba powinniśmy się znać bo Dick dopiero od 4 miesięcy jest na odwyku a są w podobnym wieku!
Titan Bond
sprzedawca — liberated
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
These aren't tears; just the rain who wasn't brave enough to fall.
Dick Remington słuchaj, jestem jak najbardziej za, tylko to wtedy musieliby się poznać w Lorne Bay, bo ostatnie dziesięć lat Tytan w pierdlu siedział :hihi: jeżeli w Lorne są organizowane jakieś spotkanie dla odwykowców, to może coś w tym kierunku? :exited:
powitalny kokos
echo
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
mogą się poznać, Dick jest miejscowym, dzieli ich tylko rok różnicy, więc mogli być takimi niemalże kumplami z ławki, którzy wspólnie zaczynali imprezować, a teraz się spotkają się po 10 latach odsiadki Titana! Titan Bond
sprzedawca — liberated
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
These aren't tears; just the rain who wasn't brave enough to fall.
Dick Remington o, rzeczywiście, nie pomyślałam o tym!! tak, dick zdecydowanie może być taką znajomą twarzą dla Titana, który dopiero co wrócił, pewnie też dzięki temu się jakoś pewniej poczuje <3 odezwę się po grę w takim razie na dniach jakoś pewnie! :exited:
powitalny kokos
echo
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
nie ma problemu!

Titan Bond
asystenka Seana Taylora — Pearl Lagune
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
spontaniczna dusza, dobra przyjaciółka, chce dla wszystkich jak najlepiej, ale czasem zapomina o sobie. rzuciła pracę z biżuterią, by zostać asystentką CEO, po godzinach remontuje farmę.
Titan Bond dzień dobry, słyszałam, że jesteśmy współlokatorami! Pół roku temu przeniosłam się na farmę Romy, ale dzięki różnicy wieku chyba kojarzyć się możemy ze szkoły. Wtedy raczej stroniłam od nieciekawego towarzystwa, ale teraz wiem, że ludzie się zmieniają. Jak będzie w naszym przypadku? Dogadamy się tylko jeśli nie wyjadasz potajemnie mojego jogurtu... :hihihi:
niesamowity odkrywca
Sadie
z pasji tancerz, z zawodu barman — Shadow
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Let's get high .

PS. Szukam gorącego tatuśka.
Może być Twój.
Hej Titan Bond wbijam po jakiś pozytyw bo czuję dobre flow <3
powitalny kokos
Pharsa
ODPOWIEDZ