pisarka na przerwie, urzędas — ratusz
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
stacjonuje w lorne 1,5 roku i zdążyła nabawić się wypalenia zawodowego, znalazła zdradzającego partnera i nawet nie lubi własnego domu
paisley steinbeck
w Lorne od 1,5 roku. zajmuje posadkę urzędasa i jest w tym słaba, ale za to nadrabia serdecznością i uśmiechem. nie umie w dobre decyzje, jeden chłop ją zostawił w dniu ślubu, drugi chłop ją zdradza i w ogóle nie czuje że cokolwiek jej wychodzi, dobra?
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
k.
właścicielka — PULLMAN PD SEA TEMPLE RESORT & SPA HOTEL
31 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
And when you lay awake at night with just my memory beside you, I want you to remember that I’m not the one that got away- I’m the one you pushed away.
Wymyślaj :exited:

paisley steinbeck
ambitny krab
córka rybaka
starszy sierżant — lorne bay police station
40 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej wojskowy w szeregach amerykańskiej armii, dzisiaj starszy sierżant w Lorne Bay, który z całych sił stara się nie ulec swojej słabości
paisley steinbeck no cześć, najmilsza ^^
ambitny krab
nonsens#5543
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
hej paisley steinbeck! bardzo bym chciała, żeby Dottie nie wiedziała o tym, że Caden się prowadza z Paisley, okej? ale mam dwie propozycje :hihihi: albo dziewczyny mogą się poznać gdzieś jakoś randomowo i złapać wspólny język, może jej Paisley ponarzekać trochę na swojego chłopa, ale pod warunekiem, że się nie dowie, że to Caden i wtedy będzie Dotce bardzo źle jak się kiedyś dowie albo mogę ci zaoferować primrose henderson :oops:
Caden Reyes pisze: 05 gru 2021, 23:04
paisley steinbeck no cześć, najmilsza ^^
to już nie ja, Caden Reyes? :crying:
sumienny żółwik
.
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
No to przybywam paisley steinbeck <3
Na pewno Francisa tutaj musze dać, jak pracuje w ratuszu, chociaż to sztywniak, a tu widzę, że urzędniczka z niej nie najlepsza, nie wiem, co masz z Cadenem, ale Mari to jego ziomek, więc mogą też się znać, albo poznać, czy coś... no i generalnie kogo chcesz ode mnie, to bierz <3
szef kuchni — Frogs Restaurant
30 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
And if I'm dead to you, why are you at the wake?
Cursing my name, wishing I stayed
Look at how my tears ricochet
jestem i ja! Lyall pewnie nie ma pojęcia o dramatach na linii paisley steinbeck -Dottie, więc żyje sobie dalej w nieświadomości jak na rybę przystało. Poza tym mogę dać ci jeszcze Tadka lub Regan, bo chyba są najbardziej do lubienia z tej mojej gromadki <3
ambitny krab
e.
pisarka na przerwie, urzędas — ratusz
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
stacjonuje w lorne 1,5 roku i zdążyła nabawić się wypalenia zawodowego, znalazła zdradzającego partnera i nawet nie lubi własnego domu
maven tremblay cześć piękna szkoda, że nie można cię poderwać, ale chętnie przygarnę na coś równie fajnego! i tutaj pomysł mam taki: skoro Mave prowadzi hotel to zanim Paisley ostatecznie zdecydowała się na przeprowadzkę do Lorne, mogła pojawić się tam na małe wakacje, zakwaterować w obiekcie, szukać sensu w małej mieścinie i zagadać młodą kobietę w recepcji, bo brakowało jej towarzystwa. oczywiście, chodzi tutaj o Maven i mogło okazać się, że mają wiele wspólnego ze sobą. teraz się przyjaźnią i grają razem w planszówki, a gdy Paisley jedzie z nią autem to modli się o przeżycie. <33

Caden Reyes witaj, paskudniku jeszcze najdroższy :hihihi:

Dottie Buchanan bardzo podoba mi się ten pomysł i jak Dottie nie wie, że Caden leci na kilka frontów to w sumie obie będą poszkodowane, zdradzone, zranione i jeszcze się skończy tak, że Caden zostanie sam jak palec, nie żeby mu się nie należało, co nie :/ możemy sobie to rozegrać niedługo, co ty na to? i potem się zobaczy co jeszcze z tego wyjdzie <3

Divina Norwood no to myślę, że Paisley na pewno boi się Francisa i jak go widzi na korytarzu to czuje się jak na musztrze, a później ze stresu robi z siebie jeszcze większą fajtłapę. jeśli Winfield prowadzi czarną listę pracowników to ona musi się gdzieś znajdować na stówę! chociaż też myślę, że Pais może czasem próbować ocieplić ich relacje, ale że zabiera się za to jak pies do jeża to różnie to wychodzi, i może miałabym mały pomysł na grę, więc jeśli tylko masz czas i chęci to zapraszam <3 co do Mari, to poznały się i mogą się lubić. nawet bardzo mogą się lubić i czasem chodzić razem na kawę albo Paisley ratuje ją z opałów. może kiedyś wyciągnęły Jonathana i Cadena na podwójna randkę, ale tylko one dobrze się bawiły? :lol:

Lyall Buchanan na obronę powiem, że Pais jest tak samo nieświadoma tego dramatu, okej? ;( i mogę sobie przygarnąć tadka, bo też się przebranżowił tylko z tą różnicą, że jemu to wyszło na dobre a jej nie do końca :hm:
powitalny kokos
k.
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
paisley steinbeck
Pisze z telefonu, ale generalnie bardzo mi się podoba i chętnie poznam ten pomysł na grę <3 a co do relki z Mari, to też jak najbardziej na plus, mogły się poznać przez Cadena i złapać wspólny język <33
ODPOWIEDZ