radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Tom Winfield
Jeden z Winfieldów, podobnie jak reszta, został adoptowany. Nie ma już żony, ma super rodzeństwo, skończył prawo i w końcu zaczął pracować w zawodzie.
WAŻNE - kiedy ogląda mecz, nie zabierajcie mu pilota od telewizora. Nigdy nie wiadomo, czy nie odezwą się w nim geny i nie pójdzie w ślady ciotki (więcej w KP).
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Witam brata!
Ja tu zweryfikować, czy Thomas służył w wojsku, bo jak wiadomo, bez tego nie można być Winfieldem :lol:
Pewnie się lubimy, co? <3 I jak kogoś ode mnie chcesz, to śmiało <3
Thomas Winfield
sumienny żółwik
Lilka
lorne bay — lorne bay
18 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Proszę mnie kochać, jestem najfajniejsza :dance:
powitalny kokos
anko
lorne bay — lorne bay
36 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
'Cause there we are again in the middle of the night
We're dancing 'round the kitchen in the refrigerator light
Hejka, bracie Thomas Winfield ! <3
Przychodzę z takim założeniem, że lubić to się musimy, bo raz, że rodzina i sztama musi być a dwa, że ja nie zniosę tego, że piękny Jensen, będzie hejtował Phillipsa </3 Chętnie podrzucę jeszcze kogoś od siebie, Regan na przykład mogła wpaść na niego w szpitalu i robić maślane oczy, bo jak to taki adonis jej się na dyżurze trafił :hihi:
ambitny krab
e.
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Francis Winfield oczywiście, że służył, z przerwami, ale służył, więc musimy się kochać! Zresztą, umówmy się, i bez tego byłby prawdziwym Winfieldem :v
A nad resztą pomyślę <3

bailey blue winfield no wiadomo, smarku :tear: :hell:

Phillips Winfield nie ma innej opcji, brat musi kochać i wspierać brata :llama: Regan Buckley zdecydowanie będzie jego ulubioną pielęgniarką i zawsze będzie jakoś miło ją zaczepiał ^^
policjantka — na tymczasowym urlopie
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do Lorne Bay, by uciec przed wstydem związanym z porażką. Pomieszkuje u przyjaciółki, bo nie potrafi wziąć się w garść i zacząć żyć od nowa. Kończy przymusowy urlop, ale obawia się powrotu do pracy po tym, jak została zdegradowana.
Hej, przyszłam po relacje, bo wyczuwam, że chcesz widzieć Helenę wśród swoich znajomych :lol:

Thomas Winfield
sumienny żółwik
Presta#1949
recepcjonistka medyczna — cairns hospital
26 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
with her sweetened breath, and her tongue so mean —
she's the angel of small death and the codeine scene
Thomas Winfield skoro Thomas jest wojskowym i to jeszcze wrócił z misji ranny, to obstawiam, że nawet jeśli w szpitalu nie leżał, to chociaż wpada na jakieś badania czy cokolwiek innego. Także na pewno spotkał wtedy Alinę, która jest osobą, którą zazwyczaj pacjenci widzą jako pierwszą, jak na recepcjonistkę przystało! Mogła mu więc pomagać uzupełniać jakieś papiery, czasem z nim sobie pogadać, gdy czekał na swoją kolej, a jeśli jednak leżał w szpitalu nieco dłużej, to mógł czasem schodzić do niej na dół, gdy się nudził, a ona miała chwilę przerwy czy coś :hm: No i, jak mówiłam, Alina pewnie trochę sobie do niego wzdycha, bo nie dość, że pan przystojny, to jeszcze ma słabość do wojskowych! Może nawet by zaprosiła go na randkę, ale że ma dostęp do jego papierów, to pewnie zauważyła, że ma wpisaną żonę jako pierwszy kontakt w razie wypadku i, nie znając sytuacji, woli się nie skompromitować :lol:
powitalny kokos
nonsens#5543
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Helena Regalado medium! :lol: Hela jest rok młodsza, więc Tom zna ją pewnie ze szkolnych lat. Może nawet za nastolatka miał na nią małego krasza, na jakiejś imprezie próbował do niej podbić czy coś, raz czy dwa się udało, mogli zaliczyć kilka randek, ale nic wielkiego z tego nie wyszło (chyba że poszli razem na jakiś maturalny bal!), ale jakoś umarło. Poszli swoimi drogami, jako dorosłych ludzi zaczął łączyć ich mundur, trochę inny, ale zawsze mundur i dziś byliby bardzo dobrymi znajomymi :jupi:

Alina Rainford wciąż leży, więc odwiedziny będą naprawdę mile widziane ^^ On jeszcze średnio ogarnia, bo dopiero gram nim pierwszą grę od powrotu, ale jeśli Alina gdzieś mu się nawinie, będzie miła, poda mu wodę albo innego słodycza, to zostanie jego aniołem ^^
recepcjonistka medyczna — cairns hospital
26 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
with her sweetened breath, and her tongue so mean —
she's the angel of small death and the codeine scene
Thomas Winfield ooo, no widzisz! Bo ogólnie myślałam, aby ta ich znajomość zaczęła się już jakiś czas temu, zanim jeszcze Thomas trafił do szpitala po ostatniej misji. Dzięki temu, gdy dowie się, że w nim leży, na pewno czasem do niego wpadnie i podrzuci mu coś, co lubi i jeszcze poprawki poduszki! :lol: Także jeśli będziesz miała ochotę i miejsce na jakąś grę, to dawaj znać <33
powitalny kokos
nonsens#5543
właścicielka motelu — la costa motel
30 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
po śmierci męża staram się ogarnąć na nowo swoje życie z czym kompletnie nie mogę sobie poradzić
Thomas Winfield nie wiem jak, nie wiem czemu, ale chcę coś i nie wyjdę bez czegoś najlepszego w świecie! Najchętniej do czegoś fajnego oddałabym moją Ria Goldsworthy albo Emma Callaway <3
powitalny kokos
Rorka
policjantka — na tymczasowym urlopie
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła do Lorne Bay, by uciec przed wstydem związanym z porażką. Pomieszkuje u przyjaciółki, bo nie potrafi wziąć się w garść i zacząć żyć od nowa. Kończy przymusowy urlop, ale obawia się powrotu do pracy po tym, jak została zdegradowana.
Thomas Winfield pisze: 11 gru 2021, 19:36
Helena Regalado medium! :lol: Hela jest rok młodsza, więc Tom zna ją pewnie ze szkolnych lat. Może nawet za nastolatka miał na nią małego krasza, na jakiejś imprezie próbował do niej podbić czy coś, raz czy dwa się udało, mogli zaliczyć kilka randek, ale nic wielkiego z tego nie wyszło (chyba że poszli razem na jakiś maturalny bal!), ale jakoś umarło. Poszli swoimi drogami, jako dorosłych ludzi zaczął łączyć ich mundur, trochę inny, ale zawsze mundur i dziś byliby bardzo dobrymi znajomymi :jupi:
Pewnie, pasuje mi takie tło dla ich znajomości <33
Thomas Winfield
sumienny żółwik
Presta#1949
komandor porucznik, prawnik — Australian Defence Force
34 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
The woman who follows the crowd will usually go no further than the crowd. The woman who walks alone is likely to find herself in places no one has ever been before.
Hej, Thomas Winfield, w zasadzie widzę dużo powiązań między naszymi postaciami. Oboje skończyli prawo, oboje służyli - ona dalej służy, w wojsku, obojgu nie ułożyło się małżeństwo, ona swoje zakończyła, ale nie oderwała jeszcze pępowiny, on pozostał w separacji, wisi to w zawieszeniu, ale po części jest to trochę zakończone. Widzę super potencjał na wspólne gry i rozmowy.

Możemy się znać z wojska, z prawa, zewsząd. <3 Z klubu przegrywów, co przegrali w miłość. Powiedz mi, jak wygląda Twoja sytuacja z żoną. Czy jest ona obecnie na forum?
ambitny krab
Joe
ODPOWIEDZ