pediatra — cairns hospital
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Trzydziestoletnia pediatra pracująca w Cairns Hospital, od zawsze w Lorne Bay z małą przerwą na studia, ogólnie udziela się społecznie, wszędzie jej pełno, ciężko się z nią nie dogadać.
Elaine Carleton
Trzydziestoletnia pediatra, studiowała w Brisbane, staż i rezydenturę odbywała w Cairns Hospital. Ogólnie większość życia spędziła w Lorne Bay. Mężatka, ale w separacji. Udziela się raczej w społeczności i generalnie to z każdym się dogada!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
-
brak multikont
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
My chyba wszędzie wszystko wiemy <3 Elaine Carleton
pediatra — cairns hospital
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Trzydziestoletnia pediatra pracująca w Cairns Hospital, od zawsze w Lorne Bay z małą przerwą na studia, ogólnie udziela się społecznie, wszędzie jej pełno, ciężko się z nią nie dogadać.
Wiemy, wiemy! Zaraz nam ogarnę grę. <33
Gwen Fitzgerald
sumienny żółwik
-
brak multikont
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Witam Elaine Carleton :welcome:
To tak, jak pracuje w szpitalu, to może ode mnie znać Mari, chociaż ona już za stara na leczenie się u pediatry i Lisbeth, ona też za stara, ale to już było niedawno! Więc jak chcesz je na coś, to proszę bardzo <3
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Chciałabym mega, żeby Elaine się przyjaźniła z którymś z moich panów, ok? I Eleanore Winfield pewnie zna ze szpitala, ale jako że ona ma problemy z ludźmi, mogą niekoniecznie za sobą przepadać :oops:

Elaine Carleton
pediatra — cairns hospital
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Trzydziestoletnia pediatra pracująca w Cairns Hospital, od zawsze w Lorne Bay z małą przerwą na studia, ogólnie udziela się społecznie, wszędzie jej pełno, ciężko się z nią nie dogadać.
Mari Chambers
Jeśli chodzi o Mari, to jak najbardziej, myślę że nawet mogły na siebie kiedyś wpaść w jakiejś knajpie, Mari mogła siedzieć nad jakimś burgerem, zaczął się do niej ktoś przystawiać, więc Ellie postanowiła udawać jakąś jej koleżankę i sobie razem zjadły, potem mogły na siebie parę razy wpaść w szpitalu i dałabym im w sumie takie całkiem dobre znajome może? Z Lis mogą się znać całkiem dobrze, bo ustalałam, że w sumie Westbrookowie się gdzieś tam kumplowali z rodzicami Carleton, więc pewnie nie raz się zdarzało, że Elka robiła za nianię Lis! <33

benjamin hargrove
A nie ma problemu, nawet z dwoma może się przyjaźnić! Z Benjaminem mogła się poznać nawet przez Gwen i ogólnie mogli się całkiem polubić, myślę, że jak będzie trzeba to właśnie do Bena i do Gwen będzie się zwracała o pomoc z załatwieniem rozwodu i w ogóle! No i jak wspominałam wyżej, Wesbrookowie się kumplowali z jej rodzicami, więc myślę, że mogłaby się mocno przyjaźnić z Judem. Pewnie za dzieciaka sobie trochę dokuczali, ale myślę, że mogą się trochę traktować jak rodzeństwo, wspierać i przychodzić z każdym problemem? <3
A z Eleanore faktycznie mogą za sobą nie przepadać - mogły się kiedyś spiąć o jakąś drobnostkę w szpitalu i obecnie raczej starają się w sobie nie wchodzić w drogę? Myślę nawet że możemy sobie zagrać kiedyś jak będą zmuszone do współpracy i zobaczymy jak nam się to rozwinie?
sumienny żółwik
-
brak multikont
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Elaine Carleton pisze: 28 lis 2021, 19:41
Mari Chambers
Jeśli chodzi o Mari, to jak najbardziej, myślę że nawet mogły na siebie kiedyś wpaść w jakiejś knajpie, Mari mogła siedzieć nad jakimś burgerem, zaczął się do niej ktoś przystawiać, więc Ellie postanowiła udawać jakąś jej koleżankę i sobie razem zjadły, potem mogły na siebie parę razy wpaść w szpitalu i dałabym im w sumie takie całkiem dobre znajome może? Z Lis mogą się znać całkiem dobrze, bo ustalałam, że w sumie Westbrookowie się gdzieś tam kumplowali z rodzicami Carleton, więc pewnie nie raz się zdarzało, że Elka robiła za nianię Lis! <33

No i superka <3 I jedno i drugie jak najbardziej mi pasuje, a Mari na pewno przyda się jakas przyjazna dusza w szpitalu *.*
rezydentka na chirurgii — w szpitalu
29 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
jest rezydentką w szpitalu i skupia się na pracy, żeby nie myśleć o złamanym sercu i błędach, które popełnia
Halo! A kogo ci mojego dać, Elaine Carleton? ^^
Bo w szpitalu mam Mer, ale to psiapsia Lean, więc nie wiem czy się mogą lubić :lol: Poza tym blisko wiekiem masz Williama iiii w sumie to Rorey albo Ivy? :hm: :hm:
patriotyczna dusza
-
pediatra — cairns hospital
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Trzydziestoletnia pediatra pracująca w Cairns Hospital, od zawsze w Lorne Bay z małą przerwą na studia, ogólnie udziela się społecznie, wszędzie jej pełno, ciężko się z nią nie dogadać.
Mari Chambers, ideolo! Jeszcze w sumie wykorzystam okazję i musimy ogarnąć czy Francis Winfield lubi Ellie, bo to jego (prawie) eks szwagierka. :lol: W gruncie rzeczy ona i Tom nie rozstali się w jakichś super negatywnych stosunkach, więc myślę, że on mógł namawiać Elkę i Tomka, żeby to wszystko przemyśleli i w ogóle? <3

meredith fernsby, myślę, że mogą! To, że Ellie ma jakieś spięcia z Lean, to osobna sprawa, ale ogólnie mogą od czasu do czasu napić się kawki, poplotkować i w ogóle? <3
Z Williamem mogą się przyjaźnić tak totalnie, chodzić na piwo i w ogóle? Bo męski głos rozsądku na pewno się jej przyda. :lol: Nawet w liceum mogli mieć jakiś epizod, pójść razem na jakiś bal czy coś, ale nie wypaliło nic większego i stwierdzili, że lepiej się dogadują jako ziomki? <3 Ivy to na bank mogła jej pomagać, kiedy zaczęła być w separacji - bankowo po nią Elka dzwoniła, kiedy zaczynał cieknąć kran i w ogóle, a potem odwdzięczała się nie tylko hajsem, ale też jakimś spoko winem, obiadem i ploteczkami. :lol: A Rorey mogła jej projektować ogród no i też, skoro to siostra Gwen to bankowo ją zawsze traktowała trochę jak swoją młodszą siostrę, zabierała na jakieś imprezy i koncerty jak była młodsza i w ogóle? <33
sumienny żółwik
-
brak multikont
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Jak najbardziej mi to Z Francisem pasuje, on jest za próbami naprawczymi <3

Elaine Carleton
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Elaine Carleton halo halo szwagierko 8) Lubimy się? :jupi:
pediatra — cairns hospital
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Trzydziestoletnia pediatra pracująca w Cairns Hospital, od zawsze w Lorne Bay z małą przerwą na studia, ogólnie udziela się społecznie, wszędzie jej pełno, ciężko się z nią nie dogadać.
Luke Winfield, no raczej! Ellie jest super tylko jego brat trochę zjebał. :lol: A tak serio, to ja myślę, że mogli się kumplować nawet zanim Elka zaczęła być z jego bratem, bo są w podobnym wieku i na pewno go bardzo wspierała po śmierci Erin i też do niego mogła zaglądać i w ogóle, a on mógł zaglądać do niej po wypadku i w sumie z nim mogła gadać o tym więcej niż z samym Tomem.
sumienny żółwik
-
brak multikont
ODPOWIEDZ