psycholog policyjny — lorne bay police station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
People are like stained - glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within.
Caleb Turner
Owdowiały przed siedmioma laty samotny ojciec; pracujacy na posterunku jako policyjny psycholog. Przyjmę wszelkie relacje, mniej lub bardziej pozytywne. Zawodowe czy sąsiedzkie, jak i przypadkowe
Nawet rodziną zmarłej żony nie pogardzę.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Morticia
Szuka celu — w lorne bay
29 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
We're only gettin' older, baby
And I've been thinkin' about it lately
Does it ever drive you crazy
Just how fast the night changes?
Znajmy się!
Od niedawna spotykam się z Prestonem, chociaż jeszcze ciut wcześniej nie mogliśmy na siebie patrzeć. W dodatku tez do niedawna pracowałam na posterunku. Może musialam odbyć z Tobą krępującą rozmowę po tym, jak pewne prywatne nagranie wypłynęło do sieci?
Przyjmę zarówno pozytyw, jak i negatyw - zależy na co masz chęć <3

Caleb Turner
sumienny żółwik
Sai
Przedszkolanka |n. muzyki — lorne bay
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Przedszkolanka, muzyk po godzinach pracy, który prócz nauczania gry na instrumentach, zajmuje się domem i dopiero co narodzoną córeczką.
Cześć Turner!
Wiem, że zalecono Ci opiekować się mną po stracie Goldberga, a fakt, że jesteś bratem Prestona jakoś nie nastraja mnie do tego, aby mówić Ci co czuję. Bo jakbyś reagował na fakt, że życzyłabym sobie, aby to jego zabrało, a nie mojego męża?
Ale powoli zyskuję do Ciebie zaufanie, zwłaszcza, że przecież siedem lat temu sam miałeś podobną "przygodę".
<33
Caleb Turner
ambitny krab
13#9694
lorne bay — lorne bay
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hejka Caleb Turner nie potrzebujesz do czegoś może Earline? Różnica wieku nie jest między nimi duża, więc mogą się nawet znać od dawna, a no i wiadomo, gdzie wpaść po najlepszą kawę! ^^
ambitny krab
nie#5225
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Caleb Turner niby jesteśmy rodziną, ale praktycznie to raczej ze sobą nie gadamy od jakiś dwudziestu lat, bo nie bardzo lubię mojego tatuśka, który jest Twoim wujem :lol: w jakim wieku masz dzieci? :hm: może one nas jakoś skrzyżują na placu zabaw :idk:
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
Caleb Turner hej, podrzucam Enricę, wprawdzie jest stara jak Troja, ale widziałabym tu przyjaźń, możliwości zaczepienia jest wiele, choćby w szpitalu, a coś mi się wydaje, że jej przyda się dobry psychiatra!
sumienny żółwik
enchante #8234
psycholog policyjny — lorne bay police station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
People are like stained - glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within.
Saiorse Anderson Ale czemu od razu negatyw! Szczęście brata dla mnie najważniejsze. A co do tej pogadanki w pracy, to myślę, że tutaj pierw przełożony. Jestem tylko psychologiem - więc w razie konieczności zapraszam wtedy na rozmowę. Chętnie pomogę uporać się z tymi niefortunnymi niedogodnościami.

Mary Goldberg Pani Goldberg, wyznaję zasadę, że to co ma zostać w moim gabinecie, to tam pozostanie. Obowiązuje mnie tajemnica zawodowa, więc jeśli Pani życzy komuś śmierci, to owa groźba nie ujrzy nigdy światła dziennego, także wtedy, gdy dotyczy ona mojego rodzonego brata..

Earline Broadbent Wiesz co? Faktycznie różnica wieku między nimi nie jest duża, toteż myślę, że mogliby się znać nawet od dziecka. Caleb, Earline i jego zmarła żona, Sarsh, ale ją akurat poznał w szkole średniej.

leonie turner No cześć, kuzynko! 20 lat to szmat czasu ^^ a wracając do meritum pytania to Sheela ma 10 lat i od śmierci matki cierpi na mutyzm, a Hunter ma 7 lat i wszędzie go pełno.

enrica duke-macnee Ja tu tak główkuję, bo różnica wieku naprawdę spora i z odsieczą przychodzi jak zwykle Mary Goldberg, która podrzuca pomysł praktyk, jakie mógł odbywać Caleb w szpitalu Enricy. Co ty na to?
powitalny kokos
Morticia
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
Caleb Turner mógł odbywać i mogła mu mentorować, może go nawet traktować jako syna!

w tym wieku mam jedynie jeszcze Julia Crane ale ona jest dość specyficzna
sumienny żółwik
enchante #8234
detektyw wyd. zabójstw — LORNE BAY POLICE STATION
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
detektyw wydziału zabójstw, która przez upartość wpakowała się w ręce psychola i po odzyskaniu wolności musiała wrócić do rodzinnego miasta. Los płata jej jednak figla i stawia na jej drodze Duka, któremu złamała serce, a koszmary przeszłości zaczynają ją pożerać
Caleb Turner ja tutaj obowiązkowo musiałam przyjść!
ambitny krab
rora
Szuka celu — w lorne bay
29 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
We're only gettin' older, baby
And I've been thinkin' about it lately
Does it ever drive you crazy
Just how fast the night changes?
Caleb Turner pisze: 11 lis 2021, 21:03
Saiorse Anderson Ale czemu od razu negatyw! Szczęście brata dla mnie najważniejsze. A co do tej pogadanki w pracy, to myślę, że tutaj pierw przełożony. Jestem tylko psychologiem - więc w razie konieczności zapraszam wtedy na rozmowę. Chętnie pomogę uporać się z tymi niefortunnymi niedogodnościami.
No to, czy jest szczęśliwy, to zobaczymy, ale nie wiem, co już Ci Preston opowiadał D: w każdym razie mam nadzieję, że w razie czego przemówisz mu do rozsądku *.*
Sprawa z nagraniem miała miejsce jakiś czas temu i dotyczyła zarówno mnie, jak i Twojego brata... Także ostatecznie jednak nie wiem, czy powinieneś to omawiać, bo może być niezręcznie, ale może właśnie jednak, to pomysł na ciekawą, ale dość mocno krępującą grę :lol: Daj znać, jak będziesz miał czas na grę! <3
sumienny żółwik
Sai
psycholog policyjny — lorne bay police station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
People are like stained - glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within.
enrica duke-macnee I mamy dogadane! Tylko dzieci raczej do opieki podrzucać jej nie będzie. Enrica może być o to spokojna ^^

Rory Hammond Musimy się znać i od dzieciaka. Z tym, że Caleb w porównaniu do brata Prestona stronił od imprez i wolał siedzieć z nosem w książkach, więc w tym aspekcie na pewno dogadywał się z Rory. Mogliby sobie nawet w tamtym okresie urządzać wycieczki rowerowe, aby być z dala od ludzi i miasta. I tam na spokojnie, pod gołym niebem siadać z książkami. Teraz, po jej powrocie mógłby prowadzić przykładowo jej terapię <3

Saiorse Anderson Preston póki co to nie puścił pary z ust! I jeśli chcesz, to możemy rozegrać takową grę, bo domyślam się, że Sai będzie potrzebowała wsparcia, bacząc na sytuację, a kto lepiej nie pomoże, jeśli nie psycholog?
powitalny kokos
Morticia
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Caleb Turner, taki z ciebie brat? Nie piśniesz słówkiem, gdy ktoś wypowiada pod adresem Twojego brata groźby śmierci. Wiesz, że na to jest paragraf? :lol:
A tak na serio, to choć Preston jako dorosły człowiek stał się dość trudny w obyciu, to jeszcze w czasach dzieciństwa musiała dzielić ich tak bliska więź (bo przecież niewiele jest różnicy wieku między nimi), że to może sprawiać, że już jako dorośli faceci mają dobre relacje. Choć pewnie Preston unika poważnych tematów, bo myśli, że brat zaraz zacznie go analizować. :hm:
W bonusie oferuję dobre relacje z dzieciakami, ale to już mamy ugadane.
ODPOWIEDZ