psycholog od uzależnień — dom kultury
34 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Brandon Lloyd
W KP, fajny facet, nowy w miasteczku.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Brandon
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejeczka, nie wiem, kogo Ci podrzucić, Brandon Dohemy, ale chyba jak jest psychologiem, to mógłby się kiedyś z Lisą pozbyć, chociaż nie wiem, czy to jego specjalizacja. W każdym razie ona i tak nie pojawiała się na sesjach, kłamiąc, że jest inaczej :lol: Jeszcze Laurissa u mnie ma problemy ze sobą, ale jak masz pomysł na relkę z kimś innym ode mnie, to śmiało <3
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Brandon Lloyd dużo moich postaci potrzebuje Twoich usług :lol: :lol: :lol:
Ale póki co na pewno William czasem go odwiedzał, bo jednak wyławia trupy i czasem trzeba odwiedzić specjalistę :lol: O ile czymś takim się Brandon zajmuje :hm:
A jako sąsiadkę to pewnie poznał rorey fitzgerald, ale skoro jest nowy to pewnie bardzo powierzchowna relacja :hm:
happy halloween
-
psycholog od uzależnień — dom kultury
34 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Divina Norwood pisze: 03 lis 2021, 16:09
Hejeczka, nie wiem, kogo Ci podrzucić, Brandon Dohemy, ale chyba jak jest psychologiem, to mógłby się kiedyś z Lisą pozbyć, chociaż nie wiem, czy to jego specjalizacja. W każdym razie ona i tak nie pojawiała się na sesjach, kłamiąc, że jest inaczej :lol: Jeszcze Laurissa u mnie ma problemy ze sobą, ale jak masz pomysł na relkę z kimś innym ode mnie, to śmiało <3
Moim zdaniem gra z Lisbeth byłaby ciekawa. Może powiedzieli jej, że dobrze będzie jak odwiedzi psychologa i tylko Brandon był akurat dostępny? + złego Brandona oznaczyłaś, żeby nie było, że olałem, czy coś. <3 Divina Norwood
william henderson pisze: 10 lis 2021, 16:43
Brandon Lloyd dużo moich postaci potrzebuje Twoich usług :lol: :lol: :lol:
Ale póki co na pewno William czasem go odwiedzał, bo jednak wyławia trupy i czasem trzeba odwiedzić specjalistę :lol: O ile czymś takim się Brandon zajmuje :hm:
A jako sąsiadkę to pewnie poznał rorey fitzgerald, ale skoro jest nowy to pewnie bardzo powierzchowna relacja :hm:
OOOOOO, Jak William wyławia zwłoki, to ja mocno coś z nim chcę zagrać! Koniecznie! Ludzie pracujący przy takich rzeczach są narażeni na PTSD, a Brandon zajmował się właśnie takimi sprawami. Nie mówię, że William akurat to ma, ale mogą porozmawiać!
william henderson
powitalny kokos
Brandon
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hehe, chciałabym powiedzieć, że nie wiem, jak to się stało Brandon Lloyd, ale niestety to zdarza mi się cały czas :lol:
No i super, jak Lisa, aktualnie ona ma teraz nawrót zaburzeń odżywiania, więc będzie mogła iść na jedną sesję, żeby uciszyć bliskich, ale pewnie będzie okropną pacjentką :lol: <3
psycholog od uzależnień — dom kultury
34 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Divina Norwood pisze: 10 lis 2021, 22:43
Hehe, chciałabym powiedzieć, że nie wiem, jak to się stało Brandon Lloyd, ale niestety to zdarza mi się cały czas :lol:
No i super, jak Lisa, aktualnie ona ma teraz nawrót zaburzeń odżywiania, więc będzie mogła iść na jedną sesję, żeby uciszyć bliskich, ale pewnie będzie okropną pacjentką :lol: <3
Cudownie! Jak tylko będziesz mieć czas i miejsce na grę, to zapraszam! <3
powitalny kokos
Brandon
ODPOWIEDZ